indirme

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

serkan2333

Torrent-Oyun.com
admin abiler call of duty serisini açtım call of duty black ops 3 indirmek istiryorum ama indirme linkini bulamıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

DeSeRT

The Gladiator
Altında olabilir indirme linki. Önceden öyle idi

Call of duty serisini açtım derken? Anladığım kadarıyla yanlış bölümdesin. Orada genel tartışmalar ve sorunlardan bahsedilen konular var. Oyunları kategorilerine göre paylaşılıyor. Arama bölümünü kullanarak istediğin oyunu rahatlıkla bulabilirsin.

serkan2333

Torrent-Oyun.com
mete turan sitenin önceki halinde arama yerine ne yazarsam hemen bulunuyordu sitenin yeni halinde hangi oyunu yazarsam yazayım hiç birini bulmadı hep aynı hata diyor eksik yada yanlış yazdın falan hiç alakası yok mesela battlefield serisinine giriyorum indirme linkleri nerede

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
mete turan sitenin önceki halinde arama yerine ne yazarsam hemen bulunuyordu sitenin yeni halinde hangi oyunu yazarsam yazayım hiç birini bulmadı hep aynı hata diyor eksik yada yanlış yazdın falan hiç alakası yok mesela battlefield serisinine giriyorum indirme linkleri nerede
Battlefield serisine girmeyeceksin, oyunlar Aksiyon, Spor gibi kategorilere ayrılı, ve sağ üstte arama butonu var. Bu şekilde ararsan aradığını bulursun.
Örn. "Battlefield 1 Torrent İndir" yazdığında çıkan konunun ilk sayfasının ilk iletisinde indirme linki mevcut.

serkan2333

Torrent-Oyun.com
bolshoi booze patron aynen senin dediğin gibi yaptım rpg aksiyon oyun katogorisine ve diğer katogorilere girdim buralardan indiriliyor indirme linkleri var ama sorun sag üst köşedeki ara kısmına oyunun ismini yazıp arattıgım zaman oyunu bulamıyor eksik diyor yanlış diyor yine insanların yaptıgı yorumlar çıkıyor falan ama ara kısmına yazdıgım oyunu ve indirme linkine bulamıyor sitenin bundan önceki halinde ara kısmına hangi oyunun ismini yazdıysam hemen buluyordu şimdi öğle değil

unique

Sistem Yöneticisi
Merhaba,

Arama kısmının sağında seçenekler yer alıyor. Ayrıca gelişmiş arama kısmında ise pek çok daha fazla seçenek sunulmaktadır. Konular kısmını seçip oyun ismini yazarsanız daha hızlı bulabilirsiniz. Ek olarak arama yapılacak ana forum başlığı vs de seçerek aramanızın daha kesin sonuçlar çıkartmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Bir önceki arama sistemi google arama motorunu kullanıyordu, bu ise doğrudan foruma ait bir arama sistemi. Dilerseniz google arama motoru için zaman içerisinde bir alan oluşturabiliriz.

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.