İndikten sonra silinen Torrent

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

okan782008

Torrent-Oyun.com
Selamun aleyküm. Dün gece Death Stranding'i indirmeye başladım. 2 saat sonra bilgisayarı kapatmaya ayarladım ve uyudum. Yarın kalktığımda Torrent dosyasının silindiğini fark ettim, ne indirilenler klasöründe ne de BitTorrent uygulamasında gözükmüyor. Geri getirme şansım var mı yoksa tekrar indirmem mi gerekiyor lütfen yardım edin.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Selamun aleyküm. Dün gece Death Stranding'i indirmeye başladım. 2 saat sonra bilgisayarı kapatmaya ayarladım ve uyudum. Yarın kalktığımda Torrent dosyasının silindiğini fark ettim, ne indirilenler klasöründe ne de BitTorrent uygulamasında gözükmüyor. Geri getirme şansım var mı yoksa tekrar indirmem mi gerekiyor lütfen yardım edin.
Aleyküm selam.Aşağıdaki gösterdiğim filtreleme yerine karşılığı olmayan bir harf veya rakam falan girilmişse o yüzden görünmüyor olabilir.Belirlediğiniz indirme konumunda varsa dosya silinmemiş demektir.O filtre bölümündeki yazıyı silerseniz torrent programın arayüzünde görünecektir.Sorun bu değilse yeniden torrent eklerseniz inmiş olan dosyaları otomatik olarak kontrol edecektir.İnmiş olan dosyaların silinmiş olması zor bir ihtimal ama böyle bir şey varsa maalesef tekrar indirmek zorunda kalacaksınız.

1
Screenshot_8.png

2
Screenshot_9.png

GREY

[TechGuy]
Aleyküm selam.Aşağıdaki gösterdiğim filtreleme yerine karşılığı olmayan bir harf veya rakam falan girilmişse o yüzden görünmüyor olabilir.Belirlediğiniz indirme konumunda varsa dosya silinmemiş demektir.O filtre bölümündeki yazıyı silerseniz torrent programın arayüzünde görünecektir.Sorun bu değilse yeniden torrent eklerseniz inmiş olan dosyaları otomatik olarak kontrol edecektir.İnmiş olan dosyaların silinmiş olması zor bir ihtimal ama böyle bir şey varsa maalesef tekrar indirmek zorunda kalacaksınız.

1
Ekli dosyayı görüntüle 241153

2
Ekli dosyayı görüntüle 241154
bu arada ekleyeyim kapanmaya zorlanan bilgisayar son yapılan değişiklikleri kaydetmez buna yarım kalan inmeyen dosyalar dahil.

Transient Ghost

Ekip Lideri
bu arada ekleyeyim kapanmaya zorlanan bilgisayar son yapılan değişiklikleri kaydetmez buna yarım kalan inmeyen dosyalar dahil.
Hocam ben bazen pc'yi indirme devam ediyorken kapatıyorum ki pc başkası tarafından açılıyor olsa bile indirme kaldığı yerden devam etsin.Örneğin bir gün önce Death Stranding için (2 repack+1 normal olarak) bunu yapmıştım.Zaten pc açıldığında otomatik kontrolünü yapıp kaldığı yerden devam ediyor.Sanırım bahsettiğin zorla kapatma düğmeden ya da fişten çekme olayı gibi bir durum.Ya da nadir yaşabilecek bir durum da olabilir.

okan782008

Torrent-Oyun.com

1
Ekli dosyayı görüntüle 241153

2
Ekli dosyayı görüntüle 241154

İndirilenler klasöründe sadece 21 GB boyutunda olan FG1 adlı dosyayı kurtarabildim filtre olayı olmuyor, FG1 dosyasını indirmeden elimdeki dosyayı ekleme şansım var mı?

Transient Ghost

Ekip Lideri
İndirilenler klasöründe sadece 21 GB boyutunda olan FG1 adlı dosyayı kurtarabildim filtre olayı olmuyor, FG1 dosyasını indirmeden elimdeki dosyayı ekleme şansım var mı?
Evet aynı indirme konumunda aynı dosya ismiyle olduğu sürece indirmeyi kaldığı yerden devam ettirebilirsin.O dosya olduğu gibi orda kalsın.Sen yeniden torrent'i Utorrent'te başlattığında otomatik dosya kontrolü yapıp kaldığı yerden devam edecektir.Yalnız o dosya gerekli konumda değilse sıfırdan başlar indirmeye.

okan782008

Torrent-Oyun.com
Evet aynı indirme konumunda aynı dosya ismiyle olduğu sürece indirmeyi kaldığı yerden devam ettirebilirsin.O dosya olduğu gibi orda kalsın.Sen yeniden torrent'i Utorrent'te başlattığında otomatik dosya kontrolü yapıp kaldığı yerden devam edecektir.Yalnız o dosya gerekli konumda değilse sıfırdan başlar indirmeye.
İndirilenler klasöründe fakat dosyanın içinde değil dosya içine atayım mı

işine karışmak gibi ve akıl vermek gibi olmasın ama.Ben torrent indirirken pc yi açık bırakırım.
Hatta pandemi döneminde pc kapatmadığım için kendi kendine kapandığı doğrudur :D

okan782008

Torrent-Oyun.com
işine karışmak gibi ve akıl vermek gibi olmasın ama.Ben torrent indirirken pc yi açık bırakırım.
Hatta pandemi döneminde pc kapatmadığım için kendi kendine kapandığı doğrudur :D
Önceden zamanlı kapattığım da sıkıntı olmuyordu ilk defa böyle bir şey yaşadım. Bilgisayarı arada kapatmak lazım kafayı yer yoksa.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt