Immortal: Unchained [FitGirl] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

VERA

Camel White
Forum Yöneticisi

Immortal: Unchained [FitGirl]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC | Torrent Oyun | Torrent Oyun İndir

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: FitGirl

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 4.6GB

:pccikistarihi: Eylül 2018

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Ebedi hapishanenden kurtuldun, tüm dünyaların sonunu getirmekle tehdit eden feci bir olaydan Kozmosu kurtarmakla görevli nihai silahsın.
Gerçeği ve kurtuluşu bulma maceranda yoğun taktiksel savaşı keşfet, vahşi ve acımasız bir evreni keşfet ve ölümcül sırları açığa çıkar. Hiç merhamet ya da yardım bekleme: seni öldürmeye çalışmayanlar, kendi isteklerini gerçekleştirmek için seni kullanıyor olabilir. Kimseye güvenme.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel Core2 Quad Q9500 @ 2.83GHz or AMD Phenom II X4 940

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5770 /w 2GB VRAM

Bellek: 6 GB

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 25 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya Windows 8.1 64-bit veya Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel Core i7-4790K @ 4.00 GHz or AMD FX-9590 @ 4.7 GHz

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD GPU Radeon R9 290

Bellek: 8 GB

DirectX: Sürüm 11

Boş Alan: 25 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

noktv

Torrent-Oyun.com
Teşekkürler ilk yorum benden olsun oyun farklı nasıl bir farkı var her öldüğünüz zaman oyunu yeniden oynuyorsunuz.

longec12

Torrent-Oyun.com
mutlaka deneyin arkadaşlar gears of war ile darks souls un birleşimi gibi bir şey

ELo

Torrent-Oyun.com
oyuna girmiyor çalışmayı durdurdu hatası veriyo.

ELo

Torrent-Oyun.com
Sistem özelliklerinin yettiğine emin misin ? Redist klasöründeki dosyaları da kurmayı dene.
Oyun çalışıyor.
tekrar yükledim redist dosyalarını yüklemiyor hata veriyor tek tek yükleyip deniyecem.

denedim yine olmadı.

Son düzenleme:

VERA

Camel White
Forum Yöneticisi

ELo

Torrent-Oyun.com
FitGirl sağolsun. 23GB normal hali.

Redist dosyaları bile yüklenmiyorsa bilgisayarında bir sorun var demektir. Oyunla veya onun dosyalarıyla alakalı bir durum değil.
redist dosylarını yükledim yine açılmadı. neyse sıkıntı yok başka bahara kaldı artık.

iyi_biri

"İleride yanlışYapacakBedbahtlarÇıkabilir" Atatürk
Bu oyun nasıl 4.6GB ya bir hata olmasın :D
FitGirl özel sıkıştırma yöntemi kullanır dosya boyutu düşer ve indirdikten sonra oyunu kurarken eğer diğer dil dosyalarını silmemiş ise kurulduğu diskteki boyutu aynı olur kurulum süreside uzayabilir. Oyunu indirirken boyutunun düşük olması disk alanından ve internet kotasından tasarruf sağlamaktadır fakat bazı oyunlarda, uygulamalarda sıkıştırmaya bağlı olarak sorun çıkabilmektedir, her oyunda sorun çıkacak diye bir kural da yoktur.

Oyun dikkatimi çekti grafikleri vesaire ile. Sanırım Alfa versiyon olduğu için biraz grafik kalitesi düşük? Codex versiyonu çıkmamış sanırım henüz?

Son düzenleme:

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.