Torrent-Oyun | Immortal Fenyx Rising [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam bir hata alıyorum.

MASQUERADE - Data_00.MSQ was not found diyor. Insert disc 1 diyor.

Ne yapmam lazım?
Eksik indirmiş olabilirsin hocam, indirdiğin torrent programından torrent'e sağ tıklayıp ''tekrar kontrol et'' vb. yaptırarak eksik dosyayı da indirtip yeniden yüklemen gerekiyor.

osmmrs_61

Torrent-Oyun.com
Sisteminiz nedir ? Oyunun optimizasyonu iyi değil diye biliyorum. Sorun yaşamanız normal olabilir.
I 5 işlemci 4 GB Amd Radeon ekran kartı 8 GB çok mükemmel bir sistem değil ama güncel oyunları normal ayarlarda oynuyorum güncelleme çıktı oyuna acaba işe yararmı?

Attığınız iletinin üzerinden en az bir saat geçmedikçe, bir başka ileti attığınız sürece flood yapmış sayılırsınız. İletileriniz birleştirildi.
Bir dahaki sefere iletinizin hemen altındaki "Düzenle" kısmını kullanarak, flood yapmadan iletinize ekleme yapabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
I 5 işlemci 4 GB Amd Radeon ekran kartı 8 GB çok mükemmel bir sistem değil ama güncel oyunları normal ayarlarda oynuyorum güncelleme çıktı oyuna acaba işe yararmı?
Hocam biraz daha detaylı bir sistem paylaşırsanız daha iyi olur. i7-3820-GTX 1060 6GB gibi.
Dediğim gibi büyük ihtimalle oyunun optimizasyonu çok iyi olmadığı için iyi bir performans almıyorsunuzdur. Yeni güncellemeden haberim yok ama eğer varsa yönetici arkadaşlar ekleyecektir.

osmmrs_61

Torrent-Oyun.com
Hocam biraz daha detaylı bir sistem paylaşırsanız daha iyi olur. i7-3820-GTX 1060 6GB gibi.
Dediğim gibi büyük ihtimalle oyunun optimizasyonu çok iyi olmadığı için iyi bir performans almıyorsunuzdur. Yeni güncellemeden haberim yok ama eğer varsa yönetici arkadaşlar ekleyecektir.
Yönetici olarak çalıştırdım oyunu kasma sorunu düzeldi

Attığınız iletinin üzerinden en az bir saat geçmedikçe, bir başka ileti attığınız sürece flood yapmış sayılırsınız. İletileriniz birleştirildi.
Bir dahaki sefere iletinizin hemen altındaki "Düzenle" kısmını kullanarak, flood yapmadan iletinize ekleme yapabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Maalesef oyun kırılmadığı sürece güncelleme vs. ekleyemiyoruz.Malum oyun Denuvo'lu da olduğu için elzem olmadıkça güncelleme kırılması mümkün olmayacaktır.Konuya eklenen 2 adet crackfix bu anlamda denenebilir ama.
Yönetici olarak çalıştırdım oyunu kasma sorunu düzeldi

Hocam, moderatör arkadaşımız 2 kere açıklayıcı bir şekilde flood yapılmaması gerektiğini söylemiş ancak siz hala devam ediyorsunuz.Lütfen biraz daha dikkatli olalım.

osmmrs_61

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar ben sadece bir sıkıntımı dile getirmek istemiştim bir saat ara ile yazılacağını bilmiyordum bu konuda rahatsızlık verdiysem kusura bakmayın

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar ben sadece bir sıkıntımı dile getirmek istemiştim bir saat ara ile yazılacağını bilmiyordum bu konuda rahatsızlık verdiysem kusura bakmayın
Rahatsızlık değil hocam, kural böyle maalesef.Şimdi de yaptığınız gibi aynı anda 2 mesaj atıyorsunuz.Dediğim gibi ''forum kuralları gereği'' bu yasak maalesef.Sorununuzu her zaman dile getirebilirsiniz, biz de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz fakat mesaj atarken ard arda birden fazla mesaj atılmaması gerekiyor.Uyarı yazılarında da belirtildiği gibi 2. bir yorum atmak yerine yorumların altındaki ''Düzenle'' butonuna tıklayarak yorumlarınıza ekleme yapabilirsiniz.Veya yanlışlıkla attığınız bir mesajı silip sıfırdan tek mesaj da atabilirsiniz.İlla ki 2. bir yoruma ihtiyaç duyuyorsanız da ya araya başka birinin yorumu girmesi gerekir ya da aradan en az 1 saat geçmesi gerekir.Umarım anlatabilmişimdir.İyi forumlar.

osmmrs_61

Torrent-Oyun.com
Rahatsızlık değil hocam, kural böyle maalesef.Şimdi de yaptığınız gibi aynı anda 2 mesaj atıyorsunuz.Dediğim gibi ''forum kuralları gereği'' bu yasak maalesef.Sorununuzu her zaman dile getirebilirsiniz, biz de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz fakat mesaj atarken ard arda birden fazla mesaj atılmaması gerekiyor.Uyarı yazılarında da belirtildiği gibi 2. bir yorum atmak yerine yorumların altındaki ''Düzenle'' butonuna tıklayarak yorumlarınıza ekleme yapabilirsiniz.Veya yanlışlıkla attığınız bir mesajı silip sıfırdan tek mesaj da atabilirsiniz.İlla ki 2. bir yoruma ihtiyaç duyuyorsanız da ya araya başka birinin yorumu girmesi gerekir ya da aradan en az 1 saat geçmesi gerekir.Umarım anlatabilmişimdir.İyi forumlar.
Kardeşim benim eyvallah kurallar neyse başımızın taçıdır bir müddet giremedik şimdi gördüm mesajı Özledik sizi valla hayırlı çalışmalar

Oyunsuzluktan denemek zorunda kaldığım ve şaşırtıcı şekilde beni içine çeken bir oyun oldu, ilk başta menüler olsun giriş olsun herşeyiyle ubisofttan çıkma olduğunu anlıyorsunuz, assasins creed havası veriyor hatta, sonrasında oyunun kendine özgü bir havası olduğunu görüyorsunuz espirili bir dili var, eğlenceli oynanış, bulmacalar falan derken sürekli yeni şeyler sizi bekliyor. Türkçe yamayla birlikte toplamda 6-7 saatlik oynama süresine ulaştım. Oyun arayışında olan ve rpg türünü seven arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim, paylaşım için teşekkürler hocam eline sağlık.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunsuzluktan denemek zorunda kaldığım ve şaşırtıcı şekilde beni içine çeken bir oyun oldu, ilk başta menüler olsun giriş olsun herşeyiyle ubisofttan çıkma olduğunu anlıyorsunuz, assasins creed havası veriyor hatta, sonrasında oyunun kendine özgü bir havası olduğunu görüyorsunuz espirili bir dili var, eğlenceli oynanış, bulmacalar falan derken sürekli yeni şeyler sizi bekliyor. Türkçe yamayla birlikte toplamda 6-7 saatlik oynama süresine ulaştım. Oyun arayışında olan ve rpg türünü seven arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim, paylaşım için teşekkürler hocam eline sağlık.
Rica ederim hocam, bilgilendirici yorumun için ben de teşekkür ederim, iyi forumlar.

Görünüşe göre GTX 970 ve 1050 ti ın cenaze namazı doğrulandı artık 30 FPS bile alamamaya başlar.
Hocam ben de 1050ti var ve son zamanlarda buna benzer yorumlar görüyorum pek takip edemiyorum haberleri ama bu haberlerinin çıkma nedeni yeni oyunlarla mı ilgili nvidiayla mı ilgili beni bi aydınlatırsan sevinirim

apojan1907

Torrent-Oyun.com
Merhaba arkadaşlar.

Oyun içinde kanatla bi yere süzülürken oyundan atıyor sürekli bir çözüm önerisi olan varmı. ?
Crack Fix 2 indirip denemek istedim ama onu seed eden yok sanırım iki gündür inmiyor.
Sistemim Ryzen 5 2600 MSI 5700 8Gb Ekran kartı 16 GB Ram

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhaba arkadaşlar.

Oyun içinde kanatla bi yere süzülürken oyundan atıyor sürekli bir çözüm önerisi olan varmı. ?
Crack Fix 2 indirip denemek istedim ama onu seed eden yok sanırım iki gündür inmiyor.
Sistemim Ryzen 5 2600 MSI 5700 8Gb Ekran kartı 16 GB Ram
Nasıl inmiyor?

Edit: İndirmesi bitti.İstersen upload edeyim, tarayıcı veya IDM üzerinden indir. @apojan1907

1617202535245.png

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt