Torrent-Oyun | Immortal Fenyx Rising [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Fenyx Kapak 5.2.png

Immortal Fenyx Rising [EMPRESS]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Epic Store
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 25,9 GB

:pccikistarihi: 3.12.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi ve Windows 10 gerektirir!

İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://www.epicgames.com/store/tr/product/immortals-fenyx-rising/home
https://www.microsoft.com/tr-tr/p/immortals-fenyx-rising/c07kjzrh0l7s?activetab=pivot:eek:verviewtab

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

TANRILARIN SON UMUDU SENDE
Kahraman Fenyx olarak, Yunan tanrılarını karanlık bir lanetten kurtarmak için maceraya atıl.
Destansı bir mücadelede, tanrıların efsanevi güçlerini kullan, mitolojik yaratıklara meydan oku ve Yunan mitolojisinin en müthiş Titanı Typhon'u dize getir.

MİTOLOJİK DÜŞMANLARA MEYDAN OKU
Sikloplar, Medusa veya Minotaur gibi efsanevi yaratıklarla yüzleş, havada ve karada göğüs göğüse mücadelelerde tanrılardan aldığın yetenek ve silahlarını kullanarak hepsinin hakkından gel.

TANRILARIN GÜCÜNÜ KULLAN
Olimpos tanrılarının bahşettiği güçleri kullanarak mitolojik canavarlarla savaş, antik bulmacaları çöz ve muazzam bir açık dünyayı keşfet.

:sistem_gereksinimleri:

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2.'si torrent'te de yazdığı üzere hız konusunda alternatif linktir.

Immortals Fenyx Rising - [DODI Repack].png
[13,8 GB_Masguerade] Immortals Fenyx Rising [v 1.1.1] .png

Önemli Not!.png

Menüde A New God DLC sine girerken, ana oyunda haritaya zoom yaptığınızda ya da düşmanlara parry yaptığınızda oyundan atıyorsa;

+ BİLGİSAYARIN TARİHİNİ 20 ŞUBATA ALIN (KESİN GEREKLİ DİYEMEM AMA BUNU DA DENERSİNİZ. BİR KEZ YAPTIKTAN SONRA DLC YE GİRİP OYUNDAN ÇIKIP TARİHİ DÜZELTEBİLİRSİNİZ).

+OYUNU YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIRIN. (Önemli)
crackfix.png

Sondaki torrent.
>> [CRACKFIX_483 MB] Immortals.Fenyx.Rising - EMPRESS.torrent

crackfix v2.png

>> [483 MB_CRACKFIX V2] Immortals.Fenyx.Rising.Crackfix.V2-EMPRESS.torrent

Alternatif
https://www111.zippyshare.com/v/Bhjf6zb6/file.html

CRACKFİX'LERE RAĞMEN HALA SORUN YAŞIYORSANIZ TIKLAYINIZ!

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Murusti

Torrent-Oyun.com
Bu oyun bekleniyordu tavsiye edermisiniz güzelmi.videolarına baktımda odysseyi andırıyo sanki

Görünüşe göre GTX 970 ve 1050 ti ın cenaze namazı doğrulandı artık 30 FPS bile alamamaya başlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
30dan fazla alır diye düşünüyorum 750ti ile demosunu gayet rahat oynamıştım 1080pde
Doğrudur zaten high 30 diyor low da 40 ı geçer her halde, ben bu oyun veya başka bir oyun özelinde konuşmadım.
GTX 970 güçlüdür hocam öldürdün kartı. Yeni nesil oyunlarda alamayabilir orası doğru ama daha yeni nesil diyebileceğimiz bir oyun çıkmadı pc' ye.
Evet doğru ama bu oyun veya başka bir oyun özelinde konuşmadım, şuda var 2020 nin sonu ve 2021 ( ilk aylarını da diyebiliriz çünkü ne kadar Fps kaybı olacak yeni çıkacaklarda bilemem )oyunlarını yeni nesil olmasa bile 40 dan fazla oynatamayacak Buda azami bir sınır.

torrent ındırme hızı son 1 saat'e kadar geldi 56kps de 40mb arası gidip geliyor pek ragbet gormedı bu oyun herhalde cyberpunk dustugu an full hız da ınmıstı :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
torrent ındırme hızı son 1 saat'e kadar geldi 56kps de 40mb arası gidip geliyor pek ragbet gormedı bu oyun herhalde cyberpunk dustugu an full hız da ınmıstı :)
Ondan değil dostum, henüz CS.Rin konusunda crack'in çalışıp çalışmadığı onaylanmadığı için muhtemelen herkes onu bekliyor.Konu başlığında hala 'NOT CRACKED' yazıyor.

Bir de daha fazla indirme hızından şikayet edilmesin diye konuyu kilitlediler.Biri çalıştığını onaylatırsa tekrar açılacakmış.

Ondan değil dostum, henüz CS.Rin konusunda crack'in çalışıp çalışmadığı onaylanmadığı için muhtemelen herkes onu bekliyor.Konu başlığında hala 'NOT CRACKED' yazıyor.

Bir de daha fazla indirme hızından şikayet edilmesin diye konuyu kilitlediler.Biri çalıştığını onaylatırsa tekrar açılacakmış.
valla son 30 dakika kala hız dustu ya bekleyelım eşler onlıne olunca hızlanır dıye dusunuyorum. bu arada birşey soracam crack dosyanı orjinal oyuna yapsak calısırmı oyun?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
valla son 30 dakika kala hız dustu ya bekleyelım eşler onlıne olunca hızlanır dıye dusunuyorum. bu arada birşey soracam crack dosyanı orjinal oyuna yapsak calısırmı oyun?
Sürümleri aynıysa çalışır diye düşünüyorum ama denemeden bunu bilmek zor maalesef.

Claayns06

Torrent-Oyun.com
Dostum önce oyunun çalışıp çalışmadığını test et, daha sonra yamayla test edersin.CS.Rin'de henüz çalıştığına dair bir bilgilendirme yapılmamış.Muhtemelen gün içinde onaylanır ama.
Tamamdır indiği gibi bilgilendiririm çalışıp çalışmadığı hususunda.

Tesekkurler indirdiniz mi ben de eve geçince indirmeyi başlatacagım.
İndirme hızı çok dalgalı yeni düştüğünden olsa gerek Ama aşağı yukarı üç, üç buçuk saat kaldı.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt