İlk Monitörüm Ve Tavsiyeler

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

LΛWLER

Siz ağır takılan hafif insanlarsınız.
Merhabalar dostlarım, bu gün 1800 TL'YE ''Zamanında sadece 1000 TL olan monitör''

https://www.hepsiburada.com/gamepow...d-curved-monitor-p-HBV00000NBYCC?magaza=Koçpa

Bu modeli aldım. Peki neden bu model? :

Dostlarım ince ve zarif yapısı, neredeyse yok denilecek çerçevesi ve Curved kavisli ekranı beni çok çekici buldurdu, iyi bir bilgisayarınız varsa bir onun kadar da iyi bir monitörünüz olsun arkadaşlar, gerçekten fark ediyor, ben neye bakıyormuşum diyorum inanır mısınız, darısı sizlerin başına.

Merhabalar dostlarım, bu gün 1800 TL'YE ''Zamanında sadece 1000 TL olan monitör''

https://www.hepsiburada.com/gamepower-gpr27c1ms144-27-144hz-1ms-display-hdmi-freesync-full-hd-curved-monitor-p-HBV00000NBYCC?magaza=Koçpa

Dostlarım ince ve zarif yapısı, neredeyse yok denilecek çerçevesi ve Curved kavisli ekranı beni çok çekici buldurdu, iyi bir bilgisayarınız varsa bir onun kadar da iyi bir monitörünüz olsun arkadaşlar, gerçekten fark ediyor, ben neye bakıyormuşum diyorum inanır mısınız, darısı sizlerin başına.
Kanka sen oyun dileniyordun maşallah paran varmış hayırlı olsun :p

amazon123

Torrent-Oyun.com
Hayırlı olsun, 6 7 aydır kullanıyorum iş gören bir monitör ama keşke monsterı bekleseydin eylülün ilk haftası 2000 tl fiyattan stoğa giricekti tekrar. 6 aydır kullanan biri olarak 14 gün geçmediyse iade etmeni tavsiye ederim monster 240hz ve 400 kandela parlaklıkta bir monitör daha doğru bir seçim olacaktır.

LΛWLER

Kanka sen oyun dileniyordun maşallah paran varmış hayırlı olsun :p
Bitirdiğin bir oyunu paylaşmanın mantığını hiç bir zaman anlayamayacaksın dostum, oynamadığım oyun yok arkadaşlar sayesinde :)
Hayırlı olsun, 6 7 aydır kullanıyorum iş gören bir monitör ama keşke monsterı bekleseydin eylülün ilk haftası 2000 tl fiyattan stoğa giricekti tekrar. 6 aydır kullanan biri olarak 14 gün geçmediyse iade etmeni tavsiye ederim monster 240hz ve 400 kandela parlaklıkta bir monitör daha doğru bir seçim olacaktır.
Fiyat bilgisi de verebilir misin dostum

amazon123

Torrent-Oyun.com
1080p olarak monitör bakıyorsanız şu an piyasadaki en iyi fiyat performans ürünü monsterın çıkardığı ürün garanti avantajı da diğer artısı. Rtx 2060 kullandığım için 1080p monitör kullandım genellikle ekran kartının tam performans vermeyeceğini düşündüğüm için ama her klasmanda çok iyi monitörler var bütçe belirtilirse benim haricimde de bir çok arkadaş tavsiye verebilir.

Bende 1070 ekran kartı var. 1500-2000 tl arası monitör bakıyorum ama bu 2k ya da 4k monitörler nasıl oluyor? Yani nasıl anlıyoruz bu 144 hz yine 1080p mi oluyor? 2k olduğunda hz ne oluyor? Ya da 2k monitörleri nasıl aratıyoruz. vatan bilgisayardaki yetkiliye soruyorum o bile monitörün 2k mı 4k mı olup olmadığını bilmiyor. Gerçi onların fiyatları sanırım çok daha fazladır.

melihbass

Torrent-Oyun.com

https://www.hepsiburada.com/gamepower-gpr27c1ms144-27-144hz-1ms-display-hdmi-freesync-full-hd-curved-monitor-p-HBV00000NBYCC?magaza=Koçpa

hayırlı olsun kardeşim darısı bana :))

LΛWLER

1080p olarak monitör bakıyorsanız şu an piyasadaki en iyi fiyat performans ürünü monsterın çıkardığı ürün garanti avantajı da diğer artısı. Rtx 2060 kullandığım için 1080p monitör kullandım genellikle ekran kartının tam performans vermeyeceğini düşündüğüm için ama her klasmanda çok iyi monitörler var bütçe belirtilirse benim haricimde de bir çok arkadaş tavsiye verebilir.
Bende de rtx 2060 super var hocam, genelde hangi oyunları oynuyorsun ve sende hangi monitör var

amazon123

Torrent-Oyun.com
Bende de rtx 2060 super var hocam, genelde hangi oyunları oynuyorsun ve sende hangi monitör var
seninle aynı monitör var dostum. Martta almıştım ben 6 7 aydır kullanıyorum memnunum ama ben aldığım da 1400 tlydi şu an ki fiyatına baktığında monsterla arada 180 tl var ve özellik olarak monster ciddi olarak önde gysnc desteği de mevcut memnun olsam da tavsiyem 14 gün geçmediyse iade edip monsterı alman yönünde olur. Rainbow six siege, warzone, overwatch, bf 5 vb online fps ağırlıklı oyunlar oynuyorum genelde

gscarbon

Torrent-Oyun.com
https://www.hepsiburada.com/rampage...tAndg7K6AcwiioDkQL4_9CVOJ3v6znRoaAu-6EALw_wcB
Hakkını vermek lazım. Asus vg248qe den geçtim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt