iki oyun arasında kaldım

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

YnsMrCgn

Torrent-Oyun.com
Sizce Star wars Battlefront 1 mi almalıyım yoksa sea of thieves mi almalıyım? İki oyunuda tek başıma oynayacağım, ona göre önerirseniz sevinirim. Battlefront 1 için oyuncu sayısı çok az diye okumuştum bir sayfada o yüzden kararsız kaldım aslında.

Oyunlar

Star wars battlefront 1

Sea of Thieves

Sot yapıştır. Daha eğlenceli bence. İsterseniz oyun arkadaşı da bulursun global discord serveri vardı atarım, eğer alıp bulmak istersen.

GREY

[TechGuy]
Sizce Star wars Battlefront 1 mi almalıyım yoksa sea of thieves mi almalıyım? İki oyunuda tek başıma oynayacağım, ona göre önerirseniz sevinirim. Battlefront 1 için oyuncu sayısı çok az diye okumuştum bir sayfada o yüzden kararsız kaldım aslında.

Oyunlar

Star wars battlefront 1

Sea of Thieves
tek oynayacaksan star wars sea of thieves'te tek başına keyif almazsın.

YnsMrCgn

Torrent-Oyun.com
Posttada belirttiğim gibi tek başıma oynamak için. Star wars battlefront oynayan varsa oyuncu sayısı az mı gerçekten?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

RUBENム

war. war never changes.
Battlefront'un oyuncu sayısı cidden çok az. Neredeyse oynayan kalmamış oyunu.

Battlefront ve SoT'tan anladığım kadarıyla 30₺ civarı MP tabanlı bi' oyun arıyorsun. İstiyorsan daha farklı öneriler yapabiliriz.

YnsMrCgn

Torrent-Oyun.com
Aşağıdaki sitede online oyuncu sayısı gibi bilgiler var.Tavsiyem R6: Siege oynuyorsan ve sıkılmadıysan Sea of Thieves'i arkadaş bularak oynaman.En azından değişik bir deneyim yaşamış olursun diye söylüyorum.

https://steamdb.info/app/1237980/ (ilk baktığımda 177'ydi, 184 oldu)

https://steamdb.info/app/1237980/graphs/
Hocam baktım şimdi star warsın 10 günlük zirveye baktığımda 600 küsür bir şeydi. Ne kadar star warsı sevsem de oyuncu sayısı çok düşük o yüzden onu almayacağım. Teşekkür ederim site linki için.

Sea of thieves alacağım yüksek ihtimalle.

Battlefront'un oyuncu sayısı cidden çok az. Neredeyse oynayan kalmamış oyunu.

Battlefront ve SoT'tan anladığım kadarıyla 30₺ civarı MP tabanlı bi' oyun arıyorsun. İstiyorsan daha farklı öneriler yapabiliriz.
Tabiki neden olmasın.

YnsMrCgn

Torrent-Oyun.com
Deep Rock Galactic'e bakabilirsin.
Hocam baktım oyuna, gameplay videolarını falan izledim gerçekten güzel duruyor fakat şuan ne yazık ki 32 lira 25 kuruşdan fazlasını hiç bir şekilde veremem. Oyunu istek listeme ekledim inşallah sonradan bir bakıcam ona tekrardan. ( fiyatı belirtmeyi unutmuşum benim hatam )

YnsMrCgn

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar keşke sizi dinleyip sot alsaydım... Star wars hayranlığıma yenik düşüp battlefront 1 aldım ve bildiğiniz gibi epic battlefront 2 yi ücretsiz yaptı... Hem sevinip hem üzülüyorum, keşke sizleri dinleseydim..

Arkadaşlar keşke sizi dinleyip sot alsaydım... Star wars hayranlığıma yenik düşüp battlefront 1 aldım ve bildiğiniz gibi epic battlefront 2 yi ücretsiz yaptı... Hem sevinip hem üzülüyorum, keşke sizleri dinleseydim..
Oyun alırken artık çok fazla aceleci olmayın.Artık epic games oyun veriyor.Mesela benim steam kütüphanemde war of mine ve darkest dungeon var.Epic bunları ücretsiz verdi.Oyun alırken daha güncel oyun satın alırsan daha iyi olucaktır.seninde dediğin gibi keşke sot alsaydım.

RUBENム

war. war never changes.
EA Play alıp oynayabilirdin. Oyunu şu an satıldığı fiyattan aldıysan bence gereksiz bi' harcama olmuş.

Sokrat ST

Her Türlü Sorununuzda Pm atın yeter :)
Epic games'te sanırım oyunun 2. versiyonu ücretsiz.

YnsMrCgn

Torrent-Oyun.com
EA Play alıp oynayabilirdin. Oyunu şu an satıldığı fiyattan aldıysan bence gereksiz bi' harcama olmuş.
EA Play alsam ne olacak 1 ay sonra oyun gidecek. İstediğim zaman oynayamadiktan sonra niye 30 lira vereyim bir pakete. O tarz paketlere pek sıcak bakmıyorum ben. O oyuna da 30 lira vermemin sebebi star wars ı çok sevmem.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt