İ7 7800X, MSI 1080Tİ TRİO 11GB , 24GB DDR4 RAM - Oyuncu Bilgi.

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

silic

Torrent-Oyun.com
Sen o aldığın 17k lık arabayı sokakta anca 2 sene sürersin ama şuan toplayacağın 15-20k lık pc seni 5 sene 0 sıkıntı götürür 5 seneden 10 seneyede medium- high götürür boş yapmayın oyun forumundasınız tofaşk grubu değil
5-6 bin sistemde 144 açıyor asıl boş yapan sensin :) 5 bin tl lik sistemde 5 sene götürüyor :D anlatmak istediğim bu

DaftPunker

sub to PewDiePie
5-6 bin sistemde 144 açıyor asıl boş yapan sensin :) 5 bin tl lik sistemde 5 sene götürüyor :D anlatmak istediğim bu
Şuan 5bin tl lik bir sistem ile 1080 p ultrada son 2 yılda çıkan adam akıllı oyunun hiçbirinde 60fps alamazsın :D
Asgari ücretle geçindiğimi söylemedim orada önce oku sonra beyninle idrak et düşün ve sonra cevap ver asgari ücretin 2 bin tl olduğu bir ülkede alım gücü düşük olacağı için insanlar 20 bin tl veremez dedim o bilgisayara verirlerse de saçmalık olur dedim konu sahibinin yan hesabı falan mısın sen ?
O kadar geri insan gördüm böylesini görmedim birader isterse 20k lık alır isterse 30k lık alır sen ordan oturduğun yerden saçmalık dedin diye saçmalık olmuyor, insanlar 4k da 60fps oyun oynamak istiyorsa alır, sen de böyle milletin parasının sisteminin arkasından laf yaparsın anca ağlamaya devam :D

TheFafu

fafugndz@gmail.com
Hocam başlıkta ekran kartını 12GB yazmışsınız gözünüzden kaçtı sanırım çünkü postta doğru yazıyor belirtmek istedim :D Hayırlı satışlar

Mabed

Torrent-Oyun.com
Hocam başlıkta ekran kartını 12GB yazmışsınız gözünüzden kaçtı sanırım çünkü postta doğru yazıyor belirtmek istedim :D Hayırlı satışlar
eyvallah hocam yanlış olmuş ..gönlümde 12 gb :)

ayrıca 5-6 binlik sistemle 60 fps üstü ve yeni çıkan oyunlar..iyimiş.demek ki ben 15-17 bin boşuna verdim..2K da 100 fps üzeri 4K da 60 FPS üzeri oynuyorum.8 bine bu iş tamamdı demek :)

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar, inşallah satılır, burdan ümidim yok ama diğer yerlerden satılır umarım. Keşke mecbur kalmasan :) tekrar almak daha pahalıya patlıycak, bundan biraz daha yükseği bende var. 14K ya aldım. Şuan almak istesem (dolar 6larda gezerken) 40 milyara yakın falan tutuyor.

DaftPunker

sub to PewDiePie
Forum o kadar düşmüş ki insanlar zenginin parasını dert edip para harcayana hobisine harcama yapana bilgisayar alanlara geri zekalı demeye başlamış :D komedi 13 yaşında çocuklarla uğraşıyoruz

retr0_

Seviye 6
Parası olan istediği parayı verip istediği sistemi alır. Kimse 30 bin TL ye bilgisayar aldı diye aptal yada gerizekalı olmaz. Tartışma inanılmaz saçma.

hayrisinan

Torrent-Oyun.com
Çok gereksiz bir tartışma olmuş. Yaşlar anlaşılan küçük. 30 binlik pc de olur 100.000 lik pc de olur. zaten olmasa bu her ekran kartı her işlemci standart özelliklerde aynı paraya satılırdı. ama 1000 tl ye de ekran kartı var 10.000 tl ye de var. Belki senin imkanın yoktur ama bir başkasının imkanları çok fazladır ve o yüzdende bu tür paraları rahatlıkla verebilir. Yani Kimse o kadar parayı vermez demek biraz iddialı olmuş. Asıl sorun o kadar para veren birinin paraya ihtiyacı olduğu anda bu parayı bulmak için o kadar parayı verdiği bilgisayarını satmasında yatıyor. yani eğer para ihyitacını başka altarnatiflerle karşılayamadan direk pc ile karşılamaya çalışan biriysen belkide o kadar da durumu iyi olan biri olmadığını düşünüyorum. Yani bu asgari ucretle çalısan birinin 10000 tl lik telefonu almaya çalışması gibi oluyor. Bu arada kimse de sizin dediğiniz gibi 8 yada 10 sene sonrayı düşünerek çok yüksek fiyata bilgisayar almaz. Çünkü yılda kaç tane ekran kartı modeli çıkıyor kaç tane parca üretiliyor artık takip bile edemiyorum. 2 sene sonra çok başka bir teknoloji çıkar ve şimdiki ekran kartları ya da işlemciler sınıfta kalabilir. O uzun soluklu düşünülerek toplanan sistemler artık bu çağda o kadar da fazla süre ayakta kalamıyor. Zaten uçuk fiyatları vererek pc toplayanlar emin olun çok ileri düşünmüyorlar. Nede olsa imkanları iyi olduğunda para dertleri yok. 2 sene sonra değiştirmek onlara koymaz. tabi yine dediğim gibi durumu çok iyiyse. Umarım en iyi fiyata bilgisayarın satılır. Herkese iyi geceler

Abi işte böyle bir forumda böyle bir satış yaparsan polemiğe giren çok olur :D:DSistem herkesi etkilemiş

Zigana

Zorlu Bir Kpss Öğrencisi.. İnşallah Memur
yok ya biraz üst bir sistemi 21k ya topladım geçen alacam yakında inşallah .. ama bende ekran mikrofon kulaklık klavye vs. ekli

Onur.G

Özledim Arada Bir Yaz Bana
Süper Moderatör
beyler herkes kullandığı üsluba dikkat etsin buna mecbursunuz. kimsenin bir pc ye verdiği para kimseyi ilgilendirme. uyarı olarak gereken yapılmıştır. devamı gelirse yaptırım uygulanmak zorunda kalıcam haberiniz olsun.

bu sistemi 17k a zor satarsın hocam . Daha sağlam sistemi yurtdışından 10k a alabilirken . :) Ama kolay gelsin

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt