İ7 7700K Gaming PC Kredi Kartı Taksit Seçeneği İLe

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

mustafaoguz

www.facebook.com/canlioyun
Gittigidiyor Üzerinden Kredi Kartı Taksitli Olarakda Alma imkanı Mevcuttur.

Merhabalar kasayı sistem değişikliğine gideceğim için satıyorum. Donanımsal hiç bir problemi yoktur sadece görseldede göreceğiniz üzere kasanın yan panelinde plexide 10 cm lik bir alanda çizikler ve bulanıklık mevcut onun haricinde en ufak problemi yoktur.Kasa isterseniz fan hızlarını ayarlayabilceğiniz şekilde üst panelden ayar butonları mevcut iç kablolama ufak elden geçmesi gerekmekte sonradan eklediğim RGB fanların kabloları ortada kaldı. Çabuk halledilebilcek birşey. kasanın ön 2 ve egzos fanları kumanda yardımı ile RGB efektleri değişmektedir. Kasanın içindeki RGB Led Şeritte kumanda sayesinde renk değişebiliyor. Daha fazla detay için aramanızda fayda var pazarlık sünnettir. Şu zamana kadar hiç bir oyunda grafik kalitesini high ayarlardan aşağıya düşürmedim son derece performanslı bir bilgisayardır OC ile İşlemci 5.0GHZ de stabil çalışabiliyor.Monitör ile verilecektir. Parça detayları aşağıdaki gibidir.

KASA:EVERET RAMPAGE 750W 80+ SERTİFİKA
İŞLEMCİ:İ7 7700K
ANAKART:GİGABYTE Z270 GAMİNG K3
EKRAN KARTI:GİGABYTE 1060 3GB WİNDFORCE
RAM:GSKİLL 2X8GB DDR4 3000MHZ TRİDENT Z
SSD:TOSHİBA 240GB
HDD:TOSHİBA 500GB
SIVI SOĞUTMA:COOLER MASTER NEPTON 280L
MONİTÖR:ACER KG241Q 75HZ 1MS

TOPLAM FİYAT:7200TL

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-masaustu-oyuncu-bilgisayari-767233953/detay/
https://www.letgo.com/tr-tr/i/7nesi...lgisayar_6aca3e34-22a3-47e4-ab57-5fa4f44a54db
https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/i7-7700k-gamer-pc_pdp_604776884

Son düzenleme:

GREY

[TechGuy]
Sistem güzel ama uzun ömürlü değil o yüzden fiyatta revize şart. 1060 3GB modeli asla çıkmaması gereken bir modeldi ve vadesini dolduralı uzun zaman oldu. I7 7700k çok güçlü sevdiğim bir işlemci ama aynı zamanda Intelin en çok ısınan ve spike sorunu olan işlemcisidir. Buna ek olarak 7700k gibi bir işlemcide 5.0 gibi seviyelere çıkmanız için 1.3v üzeri voltaj vermeniz gerekir. İşlemcinize eğer delid yapmazsanız sıcaklıklar oyun içi 80-90 altına düşmeyecektir. Prime95 gibi Aida gibi bench test programlarını çalıştırdığınız zaman 30 ya da 60 dakika sonra sistem ısı kaynaklı sorun yaşayıp sistemi resleyecektir. Hayırlı satışlar hocam alacak arkadaşa hayırlı olsun.

NOT: 280mm radyatör söylediğim durumu değiştirmeyecektir.

saw33

Torrent-Oyun.com
Merhabalar kasayı sistem değişikliğine gideceğim için satıyorum. Donanımsal hiç bir problemi yoktur sadece görseldede göreceğiniz üzere kasanın yan panelinde plexide 10 cm lik bir alanda çizikler ve bulanıklık mevcut onun haricinde en ufak problemi yoktur.Kasa isterseniz fan hızlarını ayarlayabilceğiniz şekilde üst panelden ayar butonları mevcut iç kablolama ufak elden geçmesi gerekmekte sonradan eklediğim RGB fanların kabloları ortada kaldı. Çabuk halledilebilcek birşey. kasanın ön 2 ve egzos fanları kumanda yardımı ile RGB efektleri değişmektedir. Kasanın içindeki RGB Led Şeritte kumanda sayesinde renk değişebiliyor. Daha fazla detay için aramanızda fayda var pazarlık sünnettir. Şu zamana kadar hiç bir oyunda grafik kalitesini high ayarlardan aşağıya düşürmedim son derece performanslı bir bilgisayardır OC ile İşlemci 5.0GHZ de stabil çalışabiliyor.Monitör ile verilecektir. Parça detayları aşağıdaki gibidir.

KASA:EVERET RAMPAGE 750W 80+ SERTİFİKA
İŞLEMCİ:İ7 7700K
ANAKART:GİGABYTE Z270 GAMİNG K3
EKRAN KARTI:GİGABYTE 1060 3GB WİNDFORCE
RAM:GSKİLL 2X8GB DDR4 3000MHZ TRİDENT Z
SSD:TOSHİBA 240GB
HDD:TOSHİBA 500GB
SIVI SOĞUTMA:COOLER MASTER NEPTON 280L
MONİTÖR:ACER KG241Q 75HZ 1MS

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-masaustu-oyuncu-bilgisayari-767233953/detay/
https://www.letgo.com/tr-tr/i/7nesi...lgisayar_6aca3e34-22a3-47e4-ab57-5fa4f44a54db
Kardeşim sıvı soğutmayı ayrı satıyormusun satıyorsan am4 ile uyumlumudur

mustafaoguz

Kardeşim sıvı soğutmayı ayrı satıyormusun satıyorsan am4 ile uyumlumudur
Malesef ayrı satmıyorum

Sistem güzel ama uzun ömürlü değil o yüzden fiyatta revize şart. 1060 3GB modeli asla çıkmaması gereken bir modeldi ve vadesini dolduralı uzun zaman oldu. I7 7700k çok güçlü sevdiğim bir işlemci ama aynı zamanda Intelin en çok ısınan ve spike sorunu olan işlemcisidir. Buna ek olarak 7700k gibi bir işlemcide 5.0 gibi seviyelere çıkmanız için 1.3v üzeri voltaj vermeniz gerekir. İşlemcinize eğer delid yapmazsanız sıcaklıklar oyun içi 80-90 altına düşmeyecektir. Prime95 gibi Aida gibi bench test programlarını çalıştırdığınız zaman 30 ya da 60 dakika sonra sistem ısı kaynaklı sorun yaşayıp sistemi resleyecektir. Hayırlı satışlar hocam alacak arkadaşa hayırlı olsun.

NOT: 280mm radyatör söylediğim durumu değiştirmeyecektir.
Biosdan anakartın bana sunmuş olduğu hazır değerlerle tek tıklla 5.0 GHZ de çalıştırıyorum ayrıca bios üzerinden radyatör fanları minumum ses seviyesinde çalıştırdığım halde ısınma sorunu veya dediğin gibi şu zamana kadar en ufak mavi ekran reset v.s yaşamadım.

GREY

[TechGuy]
Malesef ayrı satmıyorum

Biosdan anakartın bana sunmuş olduğu hazır değerlerle tek tıklla 5.0 GHZ de çalıştırıyorum ayrıca bios üzerinden radyatör fanları minumum ses seviyesinde çalıştırdığım halde ısınma sorunu veya dediğin gibi şu zamana kadar en ufak mavi ekran reset v.s yaşamadım.
gerçekten mucizevi bir durum :))

mustafaoguz

Konu Güncel İsterseniz Gittigidiyor Üzerinden Kredi Kartı İle Alabilirsiniz.

amazon123

Torrent-Oyun.com
Fiyat çok yüksek dostum en fazla 5000 eder o da monitörden dolayı, satmak istiyorsan revize şart. Hayal kurarsın anca bu fiyat beklentisiyle 1060 3gb günümüz için orta sınıfın dahi altında bir ekran kartı i7 7700k günümüz için çok yeterli bir işlemci değil high ayarlar için son zamanları bu pcnin ki kasım ayıyla beraber çoğu oyunda da high ayar görmez.

Fiyat çok yüksek dostum en fazla 5000 eder o da monitörden dolayı, satmak istiyorsan revize şart. Hayal kurarsın anca bu fiyat beklentisiyle 1060 3gb günümüz için orta sınıfın dahi altında bir ekran kartı i7 7700k günümüz için çok yeterli bir işlemci değil high ayarlar için son zamanları bu pcnin ki kasım ayıyla beraber çoğu oyunda da high ayar görmez.
Hocam biraz abarttınız bence, işlemci ve ekran kartı uzun bir süre bir çok oyunu high-ultra ayarlarda oynatır. Günümüzde Gtx 960 bile bir çok oyunu high ultra ayarlarda oynatabiliyor. Ama dediğiniz gibi o fiyat bence de fazla.

Vensoz

Torrent-Oyun.com
o parçalara göre o fiyata satman çok zor. 6500 liraya falan daha güncel bir sistem kurulabiliyor.

saw33

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar doğru söylüyor hocam ben pc yi sıfır aldım ikinci ellerle yükselttim bundan daha uyguna geldi asus strix rtx 2060 o.c. aldım 1800 e ikinci el seninki ondanda pahalıya geliyor.

amazon123

Torrent-Oyun.com
Hocam biraz abarttınız bence, işlemci ve ekran kartı uzun bir süre bir çok oyunu high-ultra ayarlarda oynatır. Günümüzde Gtx 960 bile bir çok oyunu high ultra ayarlarda oynatabiliyor. Ama dediğiniz gibi o fiyat bence de fazla.
Gtx 960 1060 ile ultra oynayacağın oyun fall guystır

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
1060 birçok oyunu ultra da oynatıyor. Abartmayın. Diğer bilgisayarımda fx 6300 gibi tarihi eser bir işlemci var. Sıkıntı yaşadığım tek oyun BF 1 in 64 kişilik multiplayer modu. Ki buradaki işlemci daha uzun süre gider.

Son düzenleme:
Fiyatın yüksek olduğu konusunda hemfikiriz , ama söylediğin gerçekten abartı, 1060 3 gb versiyonu ile rdr2 1080p yüksek ayarlarda 40-45 fpsde oynanıyor, med ayarlarda 60 70 leri gösteriyor. Diğer güncel tüm oyunlarıda 1080p yüksek-ultra ayarlarda rahatlıkla oynatıyor. Fiyat 6000 li rakamlara çekilirse uygun olur 5.000 şuanki kur göze alındığında bu sistem için az.

amazon123

Torrent-Oyun.com
çoğu oyunun testi medium üzerinde yapılmış. Ben kart alınmaz kötüdür demedim. İkinci el ilanların hemen hemen hepsinde satarken elimizdeki ürünü abartma durumu var. Canavar oyun bilgisayarı açamadığı oyun yok vs. Tekrar diyorum kart kötü demedim ama kalkıp dersen high ultradan aşağı düşmüyor tüm oyunlarda orada biraz keriz silkeleme durumu oluşuyor. 1060 3gb sırtını yaslayabileceğin abartılacak bir kart değil artık. Medium için bile bir sene ömrü var yeni gelecek oyunlarda.

gscarbon

Torrent-Oyun.com
6300 e gitme ihtimali daha yüksek. Daha 2 hafta önce 8000 tl ye arkadaşa sistem topladık ki sistem canavar. Bu arada i7 7700k yı aşırı gömmüşsünüz de ryzen 5 3600 ile kafa kafaya bir işlemci. Stock hızlarda . Ben de ryzen 5 3600 kullanıyorum intel fanı değilim aşağıya gelip fanboyluk yaptığımı söylemeyin mümkün ise. Aksine Amd fanıyım.

GREY

[TechGuy]
Fiyatın yüksek olduğu konusunda hemfikiriz , ama söylediğin gerçekten abartı, 1060 3 gb versiyonu ile rdr2 1080p yüksek ayarlarda 40-45 fpsde oynanıyor, med ayarlarda 60 70 leri gösteriyor. Diğer güncel tüm oyunlarıda 1080p yüksek-ultra ayarlarda rahatlıkla oynatıyor. Fiyat 6000 li rakamlara çekilirse uygun olur 5.000 şuanki kur göze alındığında bu sistem için az.
nasıl ya low ayarda 55-52 average verirken nasıl medium 60-70 veriyor anlamadım ben?

nasıl ya low ayarda 55-52 average verirken nasıl medium 60-70 veriyor anlamadım ben?
Arkadaş yuvarlama yapmış keşke yapmasaymış

1060 şuan çoğu oyunda ultra olarak max 30 fps verir kimse atmasın benchmarklar ortada burda sayı yuvarlamakla olmaz

GREY

[TechGuy]
Arkadaş yuvarlama yapmış keşke yapmasaymış

1060 şuan çoğu oyunda ultra olarak max 30 fps verir kimse atmasın benchmarklar ortada burda sayı yuvarlamakla olmaz
hayır dostum o kadar da öldürme kartı sadece rdr2 için söyledim ben. Yoksa hala high ayarlarda götüren bir kart

hayır dostum o kadar da öldürme kartı sadece rdr2 için söyledim ben. Yoksa hala high ayarlarda götüren bir kart
Ben zaten benchmarka yönlendirdim Ultra için konuşuyorum bu arada genelleme yaparak hata yapmış olabilirim evet şuan diye ekleyerek anımızın oynlarını kastettim ( yeni gelecekler de dahil ) zaten herkes yeteri kadar açıkladığı için ayrıntı yazma gereğide duymadım

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt