İ7 7700K Gaming PC Kredi Kartı Taksit Seçeneği İLe (SATILDI)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sistemin bu fiyata gitmesi imkansız ötesi gibi bir şey hocam. Fiyatta arkadaşların dediği gibi Revize şart + şart. 800-1000 TL arası kâr ederek çok daha güncel ve güçlü bir sistem toplamak mümkün. Siz bir de 2.el satıyorsunuz bu fiyata kimsenin alacağını sanmıyorum bu sistemi.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Ya arkadaşlar, yeni nesile giriyoruz. Tam anlamıyla yeni nesil oyunlar çıktığında bu kart low ayarlarda 30 fps verirse öpün başınıza koyun. Neyin tartışması bu?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dostum, sistemin fiyatı neden birkaç tane? Konuda 7.500, Sahibinden'de 8.000, Letgo'da 6.700.
Sence de bunda bir gariplik yok mu?

Ya fiyatı aynı yap ya da farklı fiyatlara sahip linkleri kaldır, aksi halde konu kaldırılacaktır, bilgin olsun. @mustafaoguz

Son düzenleme:
Arkadaş yuvarlama yapmış keşke yapmasaymış

1060 şuan çoğu oyunda ultra olarak max 30 fps verir kimse atmasın benchmarklar ortada burda sayı yuvarlamakla olmaz
Bana hitaben yorum yapıyorsun, ama okuduğunu anlayamıyorsun, hani sesli bir konuşma ortamında olsak dediğimi anlamadı diyip geçerim de, yazılan şeyi nasıl anlamıyorsun muamma. Ben yorumda ultra ayarlarda 30 üstü fps verir demişmiyim ? Yuvarlama yaptığım rakamlar MED ayarlar için geçerli , bazı oyunlardada Yüksek ayarlarda 40-45 yazmışım.

Test yapan arkadaş senin çoğu oyun da dediğin ama sistemi en çok zorlayan oyunlardan biri RDR2 de ultra ayarlarda 30 fps alıyor. RDR2 Ultrada bu fpsyi alan, bir çok oyunda ultrada 30 u hayli hayli geçer.

Okumaya üşeniyor , ya da okuduğunuzu anlayamıyorsanız lütfen bana karşı yorumda bulunmayın. Öbür türlü tüm eleştiriye de düzeltmeye de açığım, hepimiz insanız hata yapabiliriz bunda bir sıkıntım yok.

Bana hitaben yorum yapıyorsun, ama okuduğunu anlayamıyorsun, hani sesli bir konuşma ortamında olsak dediğimi anlamadı diyip geçerim de, yazılan şeyi nasıl anlamıyorsun muamma. Ben yorumda ultra ayarlarda 30 üstü fps verir demişmiyim ? Yuvarlama yaptığım rakamlar MED ayarlar için geçerli , bazı oyunlardada Yüksek ayarlarda 40-45 yazmışım.

Test yapan arkadaş senin çoğu oyun da dediğin ama sistemi en çok zorlayan oyunlardan biri RDR2 de ultra ayarlarda 30 fps alıyor. RDR2 Ultrada bu fpsyi alan, bir çok oyunda ultrada 30 u hayli hayli geçer.

Okumaya üşeniyor , ya da okuduğunuzu anlayamıyorsanız lütfen bana karşı yorumda bulunmayın. Öbür türlü tüm eleştiriye de düzeltmeye de açığım, hepimiz insanız hata yapabiliriz bunda bir sıkıntım yok.
Aylar önce geçen bir mevzudan sonra tekrar aynı mevzuyu başlatacaksan başka mesaj atılmış mı? Diye bakmalısın. Ben mesajımı biraz üstü kapalı attığım için yanlış bir anlama da sebep olmuş 2. Mesajım da grey kardeşime açıkladım tamamı ile, üstüne söylenecek hiç bir söz yok/kalmadı.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dostum, sistemin fiyatı neden birkaç tane? Konuda 7.500, Sahibinden'de 8.000, Letgo'da 6.700.
Sence de bunda bir gariplik yok mu?

Ya fiyatı aynı yap ya da farklı fiyatlara sahip linkleri kaldır, aksi halde konu kaldırılacaktır, bilgin olsun. @mustafaoguz
Konudaki fiyatlar hala birden fazla.Gün içinde (00:00'a kadar) fiyatlar düzeltilmezse konu silinecektir, bilginize.

EDIT: Süre 27 Mayıs saat 17:00'a kadar uzatıldı, SON uyarı! @mustafaoguz

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Linkteki ürün satıldı olarak göründüğü için konu kilitlenmiştir.

Bu tür durumlarda ürünün satıldığını belirtmiş olmanız gerekmektedir.Aksi halde hem alıcılara, hem burdaki moderatörlere kötü bir intiba bırakmış olacaksınız.Ortada bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen özelden iletişime geçiniz.İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt