Hunt Down The Freeman Update 2 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Full Torrent Oyun indir - Torrent Download - PS4 & XBOX Destek Forumu

Hunt Down The Freeman Update 2 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

€MRΛH ΛM|R

EMRAH AMİRİM ULAN BEN

Hunt Down The Freeman Update 2 [CODEX]
⠀⠀ FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir

:pcindirmeturu: Direkt Link

:pcdosyaturu: RAR

:pcplatform: PC

:pcsurum: Update 2 [CODEX]

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 2.38 GB

:pccikistarihi: 09.03.2018

:pcgereklioyun: Hunt Down The Freeman [CODEX]

:pcnot: Oyunun sorunsuz çalışması için oyunu yükledikten sonra masa üstündeki kısayolun özelliklerini açın ve hedef alanına -game hdtf parametresini ekleyin.
Örnek: "C:\Games\Hunt Down The Freeman\hdtf.exe" -game hdtf

:pckurulumaciklamasi:

İndirdiğiniz dosyanın içinde yer alan "Update" klasöründeki setup.exe'yi çalıştırarak oyun dizinine kurun.
Daha sonra ise "CODEX" klasöründeki her şeyi oyunun kurulu olduğu dizine atın.

İyi oyunlar!

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Sadece bir başka görev veya öyle düşündüğünüz, başka bir boyuttan gelen uzaylılar elinde levye bulunan bir bilim adamının tüm ekibini yok ettikten sonra hastaneye tedavi görülmesi için yatırılır. Her şeyin bittiğini düşündüğünüz an, evrak çantalı bir adam size yeni bir başlangıç yapma şansı sunacak.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 7/8/10/Vista
İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 veya AMD Phenom™ X3 8750
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: 1 GB Ayrılmış Ekran Kartı veya daha iyisi
Boş Alan: 60 GB

:pcoyunfragmani:

http://www.youtube.com/watch?v=hNBj9LkhhEk​

[size=14pt]Update 2

Ynt: Hunt Down The Freeman Update 2 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir

Ayrı ayrı verdiğiniz için teşekkürler.

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com

epısote 16 ya geldım bazen loadıng ekranında oyundan atıor bunu uzerıne yukselek save gıtmes ıns :D

flexus

Torrent-Oyun.com

Paylaşım için teşekkürler :thumbup:

extrme_sports

Paylaşım için thanks:. Rock:.

jr.ghostt

Torrent-Oyun.com

hata alıyorum sound cache dosyasından ötürü denetleme kısmında hata alıyorum ve yükleme yapamıyorum bir önceki updateyi sorunsuz yükledim hata vermeden

jr.ghostt

Torrent-Oyun.com

update 2 check sırasında sorun yaşayanlar oyunun kurulu olduğu dizini direk D:/ veya c:/ yapın ayrı klasöre yükletmeyin olay çözülüyor

uzımakıreverse sağolsun halletti...

jr.ghostt' Alıntı:
update 2 check sırasında sorun yaşayanlar oyunun kurulu olduğu dizini direk D:/ veya c:/ yapın ayrı klasöre yükletmeyin olay çözülüyor

uzımakıreverse sağolsun halletti...
Rica ederim kardeşim :thumbup: update kurulurken hedeflenen kurulum yeri isminden games yazan yeri silin direk C: Yada D: ve oyunun ismi kalsın arkadaşın dediği gibi..

iyi_biri

"İleride yanlışYapacakBedbahtlarÇıkabilir" Atatürk

HEIMDΛLL 2'ci güncellemeyi paylaşmışsın teşekkürler kardeşim ama güncelleme 2'nin güncelleme 1 dosyasına ihtiyacı varmı belirtmemişsin düzeltebilirsen sevinirim.

Not: Oyunu yükledikten sonra Güncelleme 2'yi oyunun üzerine direk uygulayınca hash hataları veriyor sanırım bu sebeple oyunu kurduktan sonra üzerine sırası ile crackfix - update 1 - update 2 yüklenmesi gerekiyor
2 ayrı tarayıcı kullanmama rağmen indirme bağlantılarını bulamadım bu sebeple güncellemeleri başka torrent lerden indirmek zorunda kaldım yanlış anlaşılmasın.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.