Torrent-Oyun | HUMANKIND [FLT] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
humankind kapak 1.png

HUMANKIND [FLT]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Digital Deluxe Edition (v1.0.01.0034-S10+DLC'ler)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 14,3 GB

:pccikistarihi: -17.08.2021

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir! (Windows 10 önerilir)

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1124300/HUMANKIND/
https://www.epicgames.com/store/tr/p/humankind--digital-deluxe

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:
Humankind 003 512 x 512 PNG.png

HUMANKIND™, Windows'tan kısa bir süre sonra MacOS için de piyasaya sürülecek!

ÖZEL İLK KULLANICI TEKLİFİ 24 AĞUSTOS'A KADAR GEÇERLİDİR!

HUMANKIND™, insanlığın tüm hikayesini yeniden yazacağınız bir Tarihi Strateji oyunudur.

HUMANKIND™ Digital Deluxe Edition'ı 24 Ağustostan önce satın alın ve İlk Kullanıcı bonus içeriğini kazanın!

İlk Kullanıcı bonus içeriği:
>> Bouddica, Lucy ve Edgar Allan Poe avatar setleri ile oyuncu simgeleri
>> Oyuncu profili dekorasyon ve semboller seti

HUMANKIND™, insanlık tarihinin tüm hikayesini yeniden yazacağınız ve sizin kadar benzersiz bir uygarlık oluşturmak için kültürleri bir araya getireceğiniz tarihi bir strateji oyunudur.

UYGARLIĞINIZI OLUŞTURUN

Halkınıza Antik Çağ'dan Modern Çağ'a kadar liderlik ederken 60 tarihi kültürü bir araya getirin. Neolitik kavimin mütevazı soyundan Babilliler olarak Antik Çağ'a geçiş, Mayalılar olarak Klasik çağ, Emeviler olarak Orta Çağ, İngilizler olarak Erken Modern Çağ ve benzeri... Her bir kültür kendi özel oynanış katmanını ekler ve neredeyse sonsuz sonuca yol açar.

TARİHTEN DAHA FAZLASI, BU SİZİN HİKAYENİZ

Tarihi olaylarla karşılaşın, çok etkili ahlaki kararlar verin ve bilimsel buluşlara imza atın. Dünyanın doğa harikalarını keşfedin veya insanlığın en dikkate değer eserlerini inşa edin. Her oyun öğesi tarihsel açıdan gerçektir. Kendi dünya vizyonunuzu oluşturmak için bunları bir araya getirin.

DÜNYADA İZİNİZİ BIRAKIN

Yolculuk, varılacak yerden daha önemlidir. Şöhret, yeni ve birleştirici bir zafer koşuludur. Her büyük başarınız, verdiğiniz her ahlaki karar, kazandığınız her savaş şöhretinizi artıracak ve dünya üzerinde kalıcı bir etki bırakacak. En fazla şöhrete sahip oyuncu, oyunu kazanacak. Dünya üzerinde en derin etkiyi bırakan oyuncu siz olabilecek misiniz?

KARADA, DENİZDE VE HAVADA TAKTİKSEL SAVAŞLARIN USTASI OLUN

HUMANKIND™'daki her bir savaş, gerçek bir dünya haritasının üzerinde mini sıra tabanlı masa oyunu gibi gerçekleşir. Ordularınızı ortaya çıkarın ve kültürünüzün özel yeteneklere sahip sembolik birlikleri de dahil olmak üzere her bir birliğinize komut verin. Şehirleri kuşatmak ve ele geçirmek için kuşatma silahları oluşturun. Birden çok tura yayılan büyük savaşlarda savaşın ve destek çağırmaktan çekinmeyin!

LİDERİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

HUMANKIND™'da kendi oluşturduğunuz ve özelleştirdiğiniz bir avatar ile toplumunuzun lideri olarak oynayacaksınız! Oyun boyunca uygarlığınız geliştikçe avatarınız da görsel olarak değişecek. Ayrıca, en fazla 8 oyuncuyla çok oyunculu maçlarda yabancılara ve arkadaşlarınıza hava atabileceğiniz özel görünümlerin kilidini açmak için liderinize meta-ilerleme sistemiyle seviye atlatabileceksiniz.

İNSANLIĞI NE KADAR İLERİ GÖTÜRECEKSİNİZ?

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_1.png

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU (3 saat/?)

:psnot:
İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent isminden de anlaşılacağı üzere hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir,
SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

UPDATE 2 İÇİN TIKLAYINIZ!

Humankind 001 512 x 512 PNG.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

Kurulum gerektirmeyen EGS-Rip ve belirtildiğine göre online oynanabilen DODI ve FitGirl Repack'leri eklenmiştir.
Not:
Online içeriklerle ilgili bir bilgim yok, lütfen nasıl oluyor gibi sorular sormak yerine indirip tecrübe ediniz.
İyi oyunlar herkese.

>> [27,4 GB_EGS-Rip (setup'sız)] HUMANKIND Deluxe Ed. (v1.0.01.0034-S10+DLC'ler).torrent
>> [9,5 GB_DODI] HUMANKIND Deluxe Ed. (v1.0.01.0034-S10+DLC'ler+Online Multiplayer).torrent
>> [9,3 GB_FitGirl] HUMANKIND Deluxe Ed. (v1.0.01.0034-S10+DLC'ler+Online Multiplayer).torrent

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

hasandarama

Torrent-Oyun.com
Civilizationa güzel bir alternatif, belki de daha iyisi, bu rolde oyun pek yoktu ilaç gibi gelecektir sevenlerine, Türkçe destek yok sanırım, umarım yaması yapılır, emeğinize sağlık

rayzet46

Torrent-Oyun.com
oyun bende açılmıyor yükleme ekranında %80 civarı dolup kalıyor.Crackı kopyaladım, dodi indirdim.

tazmanya46

!!Kimseye Güvenme!!
Oyunun hangi sürümünde bu sorun mevcut? Şuan sitede bulunan sürümde mi?
Fitgirl sürümünü indirdim ben. Diğerleri de aynı sürüm sanırım. Yabancı forumlarda pc dili değiştirmekle ilgili çözümler yazılmış ancak henüz denemedim.
Nevermind its a localization issue. Change your region and language settings to English on Windows.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Fitgirl sürümünü indirdim ben. Diğerleri de aynı sürüm sanırım. Yabancı forumlarda pc dili değiştirmekle ilgili çözümler yazılmış ancak henüz denemedim.
Sitede bulunan sürümlerden daha güncelleri de var o yüzden sitede ekli olanlar mı dedim.
Gördüğüm kadarıyla 2 update gelmiş, bunlardan sadece update 2'yi indirerek güncel sürüme (v1.1.01.0059) geçmiş olursunuz.İyi oyunlar.

tazmanya46

!!Kimseye Güvenme!!
Sitede bulunan sürümlerden daha güncelleri de var o yüzden sitede ekli olanlar mı dedim.
Gördüğüm kadarıyla 2 update gelmiş, bunlardan sadece update 2'yi indirerek güncel sürüme (v1.1.01.0059) geçmiş olursunuz.İyi oyunlar.

Eline sağlık. Ancak bahsettiğim sorunu çözmedi.

Oyunu yaklaşık 12-16 saat oynadım ve tüm eralar bitti ancak hiçbir şekilde oil bulunamıyor oyunda saçma bir bug var çoğu kullanıcının bu tür şikayetleri var, indiren arkadaşlar update yapıp oynarsa daha çok keyif alır.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt