HP Pavilion Gaming 15-EC1000NT alınır mı?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Intel 10.nesile bakmanı öneririm.Birde hp markada ısınma sorunları var diye biliyorum.Ryzen işlemcilerde intele göre daha fazla ısınıyor notebookda

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
ısınma dan zıyade bu devirde gtx1050ti olan laptop almak parasal anlamda iyi değil bence iyice araştır acele karar verme; Hem nisan ayın da çogu yere stoklar gelicek fiyatlar düşer o zamana.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
@melihbass a katılıyorum. Bu arada ekran kartı Ti bile değil direkt düz 1050, bu dönemde ölü yatırım olur. Tabii hangi tür oyunlar oynadığınızı bilmiyoruz ama AAA oyunlara yönelikseniz o kartın ömrü pek kalmadı.

Cesa367

Torrent-Oyun.com
@melihbass a katılıyorum. Bu arada ekran kartı Ti bile değil direkt düz 1050, bu dönemde ölü yatırım olur. Tabii hangi tür oyunlar oynadığınızı bilmiyoruz ama AAA oyunlara yönelikseniz o kartın ömrü pek kalmadı.
oyun olarak valorant cs tarzı takılıyorum normalde ekran kartsız laoptoplara bakacaktım ama almışken içinde en azından 1050 olsun dedim.

6400TL bu laptoplara vereceğine zaten yurt dışında 8500TL'ye RTX 3060'lı laptoplar var max 9100TL'ye denk geliyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt