Hoşlandığım Kız İle Arkadaş Kalacağım ama Yardımınıza İhtiyacım Var

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

IYI

Punk is not dead...
19 yaşındayım.Lisede iken hoşlandığım kıza geçenlerde çıkma teklifi ettim,whatsapp a geç dedi ama benim telefonum tamireydi,hala da tamirde.Neyse sonra "Ne bekliyosam sanki"yazdım instagramdan takipden çıktım,çıkardım zaten yeni takip yollamıştım çıkma teklifi etmeden önce.Ama bir türlü unutamadım ve belkide onun bana demesi gerekeni ben ona dedim.Arkadaş kalalım,boş olduğun bir zaman bir kahve içip geçmişden gelecek planlarımızdan(meslek olarak) bahsedelim dedim.O da bana "İyi de ben sana küsmedim ki" dedi ve kahve içmeyi kabul etti.Şöyle de bir şey var ben kuzenimle aynı liseden,sınıftan mezun oldum bu kızda bizim sınıftaydı ve şuan ikisi 1 senedir küsler.Her insanın kendi hayatı sonuçta.Arkadaşlar ben ömrümde hiç biriyle çıkmadım,çıkma teklifi dahi etmedim.Af edersiniz ne karıya gittim ne de kız düşürdüm.Ne yapmam gerekeceğini gerçekten bilmiyorum.Zaten o kadar çok düşünüyorum ki onu dün rüyamda gördüm,kızın küsmedim mesajını da kalkınca gördüm Allah'ın işi işte.Yardımınıza ihtiyacım var.

Tam olarak nasıl yardımcı olabiliriz anlamadım ama gidin birer kahve için konuşun aramızda birşeyler olsun diye zorlama kız zaten senin teklifine olumlu olumsuz cevap verir. Kuzen meselesi de çok alakasız zaten.

Lúthien

Gazi Üni - BM
Kardeşim 4-5 yıl sonra sonra bir şeyden pişman olacaksan oda arkadaş kalman olur. Ama olayda anlamadığım bir şey var. Kız kuzeninin eski sevgilisi mi? Eğer öyleyse işler değişir.

EXVOL

Torrent-Oyun.com
Bilader kız sana değer vermese zaten kahve içmek istemez.Bence kızla bir otur konuş hissettiklerini anlat sonra onu dinle.Ne gerekiyorsa onu yaparsın zaten kafana takma.Kız sana karşı boş olsaydı zaten konuşmazdı senle.

LeeOnRoad

Quam pulchra dies; Gloria, gloria perpetua.
Hiç durma bile. Eğer seviyorsan ve teklifini kabul ettiyse cesurca konuş. Yapmazsan eğer ileride çok pişman olacaksın. He belki yaparsan da pişman olursun, bilinmez ama bu riski almaya değer. Özetle yap derim...ben yapamadım çünkü.

VADIR

Seviye 8
Kendi kendine tribe girmiş yıkık mısın olm sen? Kız belki kabul edecekti. Takipten cikmalar felan .D

Açılın Aşk Doktorunuz Geliyor.:p
Harbi sen kendi kendine tribe girmişsin. Belki kızın olumlu bir dönüşü olacaktı. Kuzeninle küs olması sorun teşkil edecek bir şey değil. Ne de olsa ilişkiye sen gireceksin kuzenin değil. Sen o kahveyi git iç. En kötü konuşamadığın için değil olmadığı için üzülürsün ki konuşamamak daha kötü.

İyi yanından bak kız seninle konuşuyor da Benim lisede hoşlandığım bir kız vardı gidip konuşmuştum böyle böyle demiştim. Kızı geçenlerde gördüm hala yüzüme bakmıyor. :oops::oops:

Shakharyhale

Torrent-Oyun.com
Hiç durma bile. Eğer seviyorsan ve teklifini kabul ettiyse cesurca konuş. Yapmazsan eğer ileride çok pişman olacaksın. He belki yaparsan da pişman olursun, bilinmez ama bu riski almaya değer. Özetle yap derim...ben yapamadım çünkü.
Kesinlikle katılıyorum yaptıkların için değil yapmadıkların için pişman ol. Ayrıca herkesin kendi hayatı kuzeninle küsler diye kızla olan arkadaşlığın yanlış mı acaba diye düşünme. Kızla konuş, vakit geçir. Ve son olarak en kötü ne olabilir ki en azından bu meseleyi açıklığa kavuşturmuş olursun. Bu yönden de bakabilirsin.

IYI

Punk is not dead...
yok be reis ergenken bende isterdim de sonradan akıllandım yani en iyiside bu bence

Tam olarak nasıl yardımcı olabiliriz anlamadım ama gidin birer kahve için konuşun aramızda birşeyler olsun diye zorlama kız zaten senin teklifine olumlu olumsuz cevap verir. Kuzen meselesi de çok alakasız zaten.
işte bende bu tür konularda tecrübesiz olduğum için kuzen meselesini de düşündüm yorumun için teşekkürler

Kardeşim 4-5 yıl sonra sonra bir şeyden pişman olacaksan oda arkadaş kalman olur. Ama olayda anlamadığım bir şey var. Kız kuzeninin eski sevgilisi mi? Eğer öyleyse işler değişir.
yok ama çok samimi arkadaşlardı kuzenimde benim kardeşim gibi sayılır

Bilader kız sana değer vermese zaten kahve içmek istemez.Bence kızla bir otur konuş hissettiklerini anlat sonra onu dinle.Ne gerekiyorsa onu yaparsın zaten kafana takma.Kız sana karşı boş olsaydı zaten konuşmazdı senle.
bende öyle düşünüyorum ama konuşmadan işin aslını anlamak zor bunlar hep tecrübesizlikten kaynaklı

yani sonradan pişman olmaktansa baştan iyi ya da kötü gerçeği öğrenmek her zaman daha iyidir

Kendi kendine tribe girmiş yıkık mısın olm sen? Kız belki kabul edecekti. Takipten cikmalar felan .D
ya yıkıklıkdan değil de deneyimsizlikten yani ben çok içime kapanık birisiyim ama yavaş yavaş özgüvenimi kazanmaya başlıyorum genel hayatımda

Açılın Aşk Doktorunuz Geliyor.:p
Harbi sen kendi kendine tribe girmişsin. Belki kızın olumlu bir dönüşü olacaktı. Kuzeninle küs olması sorun teşkil edecek bir şey değil. Ne de olsa ilişkiye sen gireceksin kuzenin değil. Sen o kahveyi git iç. En kötü konuşamadığın için değil olmadığı için üzülürsün ki konuşamamak daha kötü.

İyi yanından bak kız seninle konuşuyor da Benim lisede hoşlandığım bir kız vardı gidip konuşmuştum böyle böyle demiştim. Kızı geçenlerde gördüm hala yüzüme bakmıyor. :oops::oops:
doğru özgüven eksikliğinden kendi kendime saçma sapan birşey yapmışım mantıklı düşününce insan anlıyor hatasını.Allah yardımcın olsun senin konuda

IYI

Punk is not dead...
Kesinlikle katılıyorum yaptıkların için değil yapmadıkların için pişman ol. Ayrıca herkesin kendi hayatı kuzeninle küsler diye kızla olan arkadaşlığın yanlış mı acaba diye düşünme. Kızla konuş, vakit geçir. Ve son olarak en kötü ne olabilir ki en azından bu meseleyi açıklığa kavuşturmuş olursun. Bu yönden de bakabilirsin.
eskiden herhangi bir şey yapacağım zaman çevremdekilerin tepkisini düşünürdüm ama artık öyle düşünmüyorum artık kendim ve karşımdaki için iyi olanı yapmaya çalışıcam son pişmanlık fayda etmezmiş sonuçta

EfsaneGazoz

Çok mu acıktın ferman? Acıkma.
Benim tavsiyem birazcık kızla yakınlık kur senin dediğin gibi böyle bir iki ay dışarı çık gez onu iyi tanımaya çalış.

Not: Benim şimdiye kadar hiç bir ne sevgilim oldu ne bir kızla çıktım ne de benden hoşlanan oldu. Sadece sinyal verdiğim oldu sinyal vermek derken atıyorum sürekli kızın yanına gelmeler onla konuşmalar sürekli onla bakışmalar gibi daha sonra ne oldu dersen kız hoşlandığımı anlayınca benden uzaklaştı daha da konuşmaz oldu. Bu yüzden de artık hoşlandığım kıza ne sinyal veriyorum ne bir şey uzaktan. Hani bir araba seversin de hiç gerçek hayatta karşına çıkmaz onun gibi tatlı ve şirin forumlar inşallah onunla sevgili olmayı ve hatta evlenme şansın olur kardeş.

IYI

Punk is not dead...
Benim tavsiyem birazcık kızla yakınlık kur senin dediğin gibi böyle bir iki ay dışarı çık gez onu iyi tanımaya çalış.

Not: Benim şimdiye kadar hiç bir ne sevgilim oldu ne bir kızla çıktım ne de benden hoşlanan oldu. Sadece sinyal verdiğim oldu sinyal vermek derken atıyorum sürekli kızın yanına gelmeler onla konuşmalar sürekli onla bakışmalar gibi daha sonra ne oldu dersen kız hoşlandığımı anlayınca benden uzaklaştı daha da konuşmaz oldu. Bu yüzden de artık hoşlandığım kıza ne sinyal veriyorum ne bir şey uzaktan. Hani bir araba seversin de hiç gerçek hayatta karşına çıkmaz onun gibi tatlı ve şirin forumlar inşallah onunla sevgili olmayı ve hatta evlenme şansın olur kardeş.
Tavsiyeni dikkate alacağım.Güzel yorumun için teşekkürler inşallah seninde karşına iyi bir insan çıkar.

Belkide hayatındaki doğru insan o değildir.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt