Horizon: Zero Dawn ÜCRETSİZ TÜRKÇE YAMA (SinnerClownÇeviri)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Horizon: Zero Dawn ÜCRETSİZ TÜRKÇE YAMA (SinnerClownÇeviri)

goruntuler.png

bilgi.png

Merhaba arkadaşlar üzün süredir beklenen çeviri yüzdesi yüksek bir oyun olan Horizon:Zero Dawn oyununa el attım.Tool konusunda dostum scofiled iletişime geçtim oda kabul etti.Çeviri konusunda tabiki olmazsa olmazım candostum TeamNINJA çeviriyi halletti.Son olarak Gameologdaki sevgili arkadaşlarım textin düzenlemesini ve testini yaptılar.Bu süreçte bana destek olan oyunun yama çalışma desteğinde bulunan arkadaşlara teşekkürü bir borç biliyorum.Yama Steam ve Epic de şuan çalışmıyor kürekli sürüm v.1.10.5 çalışmaktadır.
Not:Yamamızı alıp sitesine koyanlar emeği geçenleri unutmasınlar.

PROJE YÖNETİCİLERİ

sinnerclown-Scofield

ÇEVİRMEN

Team NINJA

TEST-DÜZENLEME

GAMEOLOG

PROGRAMLAMA

Scofield

SETUP

Iska

Özel Teşekkür

Mr.Patates-Ulubatlı35

indir.png

YAMA SAHİBİ GRUBUN SİTESİ:
https://sinnerclownceviri.com/threads/horizon-zero-dawn-tuerkce-yama.596/

YAMANIN İNDİRME LİNKİ:
https://dosya.sinnerclownceviri.com/rK

Yama sahibi grubun sitesinde teşekkür etmeyi unutmayınız...

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Deneyen kardeşler yazabilir mi nasıl yama ona göre 50 gb xatab sürümünü indirecem yama için teşekkürler
Rica ederim, ben de yaklaşık 3-4 saate Xatab'ı indirmiş olacağım, dener denemez buraya not düşerim.Xatab'ın repack'i ile sürüm numaraları aynı, çalışması gerekiyor.

1637766924693.png

Murusti

Torrent-Oyun.com
Yama son sürümde çalıstı kimin emegi varsa teşekkürü bir borç biliriz sağolun varolun gençler

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yamayı nasıl kurucam yardım ederseniz sevinirim setup seklinde inmiyor bende kuramiyorum yamayı
Bendeki yama setup şeklinde, upload ettim aşağıdaki linkten indirebilirsin.Upload sitesinde reklam vs. görüyorsan Adblock uzantıları kullanmanı tavsiye ederim (öneri istersen yardımcı olurum).Yamayı hatırladığım kadarıyla önce oyunun exe'sini seçerek, daha sonra ''Kur'' butonu aktif olmayınca ana dosyasını seçerek kuruyordun.

1638298910791.png

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt