Horizon Zero Dawn Türkçe Yama?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Evet zeplinle kayarken sağa sola doğru sallandığı için inanılmaz bir oyun kesinlikle.

Web sitesi
www.facebook.com
videodaki oyun ingilizce. Onu videoya kendisi eklemiş sağolsun Mete abimiz hep baştan beri oyunları kendisi dublaj ediyor. Anonymous tarafında yama var Abone olup alabilirsin. Bazı arkadaşlar boş bir oyun yazmışlar bence hiç boş değil. Tırmanış sistemi bile benim sevdiğim Assassin's creed serisinden bile güzel her yerdeki animasyonları müthiş mesela zipline ye sağdan atlarsan sola doğru sallanıyor ve öyle aşşağı kayıyor. Evet bazı yerleri daha ham ama daha ilk oyun olsun biraz.
anonymous un allahı para olmuş

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Animasyonlarından 1 örnek verdim herkes her oyunu sevmek zorunda değil. Bende Pubg sevmiyorum ama milyonlarca oynıyanı var.
Ben sevmek zorunda demedim :D sadece çok iyi bir oyun olmadığını söyledim. Oyun ilk çıktığında 90 lar havada uçuşuyordu da..

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
İyi de ne kelime, uçuyor mübarek. ;D

Son düzenleme:

nik

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyunda iki de bi gece oluyo, gündüz de tutmamın bir yolu var mı?

Murusti

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar bende bu oyunu oynamak istiyorum takılmalar oluyo yokmu bi caresi

GREY

[TechGuy]
yorumları okuyayım dedim sanırım gene bir port sorunu var. Oynamak için uzun bir süre beklerim gibi geliyor. Neyse ki Witcher seriye tekrar başladım ve internetin fişini çektim en az 1 ay offline :))

nik

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar tam bu noktada power cell var ama merdiven yok ruine çıkmam için? bazı videolarda merdiven var ama ben de yok?

2.png
Adsız.png

ISKA

Seviye 13

ismaily

Torrent-Oyun.com
Onunla ilgili bir video var youtube da... Bununla ilgili görevi/görevleri yapmadığında veya bug vs de nasıl alınacağı ile ilgili...
İkincisi ise diğer br pover cell in görevi/görevlerini yapmadığında nasıl alınacağı ile ilgili... Ben şahsen bu iksini böyle (bu videolardaki yaparak) aldım...

nik

Torrent-Oyun.com
O oyundaki bi' bugtu. Aynısı bana olmuştu. Sanırım göreve tekrardan başlamak lazımdı ama tam hatırlayamıyorum nasıl çözdüğümü. Yalnız çok uğraştırmıştı yapması. Şunu bi' izle derim.
yarım saat uğraştım çıkamamıştım imkansız görünüyo bir daha bakayım
eyvallah paşa aldım :D zıplamadan önce çökmek gerekiyormuş
Onunla ilgili bir video var youtube da... Bununla ilgili görevi/görevleri yapmadığında veya bug vs de nasıl alınacağı ile ilgili...
İkincisi ise diğer br pover cell in görevi/görevlerini yapmadığında nasıl alınacağı ile ilgili... Ben şahsen bu iksini böyle (bu videolardaki yaparak) aldım...

2.sini o şekil almıştım

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt