TO Haber | Horizon Zero Dawn PC Çıkış Tarihi, Fiyatı, Sistem Gereksinimleri, Özellikleri ve Fragmanı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Geliştirici Guerrilla Games, açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Horizon Zero Dawn Complete Edition PC versiyonunun çıkış tarihini, fiyatını, sistem gereksinimlerini ve özelliklerini açıkladı.

7 Ağustos'ta çıkışını gerçekleştirecek.

Steam'de 77,00 TL ve
Epic Games Store'da 79,00 TL'den ön siparişte.

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX 6300 3.5GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) / AMD Radeon R9 290 (4GB)
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i7-4770K 3.5GHz / Ryzen 5 1500X 3.5GHz
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) / AMD Radeon RX 580 (8GB)
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
valla ben de 1050 ti g4560 açar mı emin olamadım, şüphelerim olmasa direkt alıcam
77 lira zaten ben aldım steamde para vardı kartlar düşürüp satmıştım 47 liraya geldi baktım 60 FPS oynuyorum iade etmem sende al bence baktın kasıyor iade edersin ben işlemciden yana rahatimda ekran kartından şüphe ediyorum

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
çok iyi oyun süper fiyat ön sipariş yapmayı pek sevmem ama bu oyuna yapacağım

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
idle master indirimden 1 liralık 2 liralık oyun alıyorum rahat 2 katını kazandırıyo hatta bi tane 15 liralık parlak kart düşürdüm

cmrcn33

Seviye 1
Bu complate edition ön sipariş için mi özel yoksa normal satışa çıktığında da yine aynı fiyat ve özellikleriyle mi satılacak yine.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
Oyun önerir misiniz hocam idle master için.
zup serisine bakabilirsin to the moon var ona bak ayrıca şey yap dostum 10 tl altı oyunlara gir filtreeler kısmında koleksiyon kartı olanları iaşretle fiyatıda düşükten yükseğe sırala 1-2 liralık oyunlardan 5 6 tane alsan rahat sana 2 katını kazandırır

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
zup serisine bakabilirsin to the moon var ona bak ayrıca şey yap dostum 10 tl altı oyunlara gir filtreeler kısmında koleksiyon kartı olanları iaşretle fiyatıda düşükten yükseğe sırala 1-2 liralık oyunlardan 5 6 tane alsan rahat sana 2 katını kazandırır
Teşekkürler. 10TL altına bakıp filtrelemek güzel fikirmiş.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Dün almayı düşünüp de henüz alamamış arkadaşlara kötü haber; oyun Tr'de dahil olmak üzere 10 küsur ülkede felaket pahalanmış. Steamde dün indirimle 67 liraya alınan oyun şu anda 275 lira.

Edit: Epic'te henüz zamlanmamış. Almayı düşünen çabuk davransın. Muhtemelen oradaki fiyata da müdahale gelecek.

ISKA

Seviye 13
Dün almayı düşünüp de henüz alamamış arkadaşlara kötü haber; oyun Tr'de dahil olmak üzere 10 küsur ülkede felaket pahalanmış. Steamde dün indirimle 67 liraya alınan oyun şu anda 275 lira.

Edit: Epic'te henüz zamlanmamış. Almayı düşünen çabuk davransın. Muhtemelen oradaki fiyata da müdahale gelecek.
Alamayanlar için gerçekten kötü oldu.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Alamayanlar için gerçekten kötü oldu.
Şahsen dün 67 liraya alamamış olsam, Tr'deki bir oyuncu olarak hayatta almazdım bu fiyat rezilliğinden sonra oyunu. Oynamazdım, eminim içim daha rahat olurdu.

Olaya bakın. İki adam düşünün oyunu alan. biri 67 liraya diğeri 275 liraya alıyor. 275 liraya alanın tek suçu diğerinden 24 saat sonra alışverişi yapmak. Yani komedi başka bir şey değil. Ekonomi vurmuş zaten Tr'deki biz oyuncu kesimine bir de bu firmalar vuruyor..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt