Torrent-Oyun | Horizon Zero Dawn - Complete Edition (v6278995) [GOG] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Selamlar hangi sürümü indirmeliyim. Çok fazla torrent koymuşsunuz kafam karıştı ? Bir de kasar mı ? amd 3700x ve gtx 1060 3gb var

Ayrıca güncel tracker listesi var mı acaba? Çok yavaş iniyor.
Konuda bilgisi vardı hocam.

1608660330187.png

Yukarıdaki notta belirttiğim gibi istediğinizi indirebilirsiniz.Son update'e sahip olanlar son 2 torrent'tir.Tracker konusunda yardımcı olamam maalesef.Zaten gerek de yok, yakın zamanda baya hızlı bir şekilde indirmiştim.Xatab olanı indirmenizi tavsiye ederim.İyi oyunlar.

1608660804341.png

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

mae_ayberk

Torrent-Oyun.com
***aşağıda daha önce girdiğim bir problem var ancak sorunu çözdüm. yine de aynı sıkıntıyı yaşayanlar olursa diye paylaşımı silmeyip düzenliyorum. sorunun kaynağı ekran kartımın güncel olmaması, gforce experience'den ya da isterseniz manuel şekilde güncelleyince düzeliyor. onun haricinde oyun şimdilik sorunsuz. bahsettiğim sıkıntı aşağıdaki gibi***

selamlar. fitgirl sürümünü indirip kurdum. oyunun açılış kısmındayım ama her yeni save ksımına gelince görüntü bir anda kayıyor. kaplamalar tamamlanmıyor. oyundan çıkıp geri girdiğimde düzeliyor ancak yeni save noktasına geldiğimde tekrar aynı şey oluyor. bu sorun hakkında bilgisi olan var mı? bu arada ekran kartım gtx1650 4 gb ve yüksek ayarda kasmadan rahat oynuyor şimdilik.

teşekkürler

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

güncelleme.png

Oyunun sıkıştırılmamış (repack olmayan) GOG versiyonu 1.0.10.4'e güncellenmiştir.
İyi oyunlar.

>> [66,6 GB] (v.1.0.10.4-GOG) Horizon.Zero.Dawn.Complete.Edition.torrent

selamlar. fitgirl sürümünü indirip kurdum. oyunun açılış kısmındayım ama her yeni save ksımına gelince görüntü bir anda kayıyor. kaplamalar tamamlanmıyor. oyundan çıkıp geri girdiğimde düzeliyor ancak yeni save noktasına geldiğimde tekrar aynı şey oluyor. bu sorun hakkında bilgisi olan var mı? bu arada ekran kartım 1650ti 4 gb ve yüksek ayarda kasmadan rahat oynuyor şimdilik.

teşekkürler
Aşağıdaki videoda bir çözüm yolu anlatılmış, o veya ona benzer çözüm yolları için linkteki gibi Youtube'tan aratmanı tavsiye ederim.Bu arada güncellenmiş son versiyonunda bu sorun düzeltilmiş olabilir.

Ekli dosyalar

mae_ayberk

Torrent-Oyun.com

Ekli dosyayı görüntüle 243877
Oyunun sıkıştırılmamış (repack olmayan) GOG versiyonu 1.0.10.4'e güncellenmiştir.
İyi oyunlar.

>> [66,6 GB] (v.1.0.10.4-GOG) Horizon.Zero.Dawn.Complete.Edition.torrent

Aşağıdaki videoda bir çözüm yolu anlatılmış, o veya ona benzer çözüm yolları için linkteki gibi Youtube'tan aratmanı tavsiye ederim.Bu arada güncellenmiş son versiyonunda bu sorun düzeltilmiş olabilir.

dostum öncelikle eline sağlık, ama maalesef o tarz videolara bakınca düzelmedi. oyunu da dün indirdim, açıklamada torrentler günceldir yeni indiriyorsanız pack'lere gerek yok diyordu

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
dostum öncelikle eline sağlık, ama maalesef o tarz videolara bakınca düzelmedi. oyunu da dün indirdim, açıklamada torrentler günceldir yeni indiriyorsanız pack'lere gerek yok diyordu
Oyun çıkışından itibaren sorunlu olup devamlı güncellendiği durum her defasında değişiyor maalesef.Bahsettiğin açıklama yazısını göremedim ama muhtemelen eski bir sürüm için yazmışımdır ki bu paylaştığım sürüm de son sürüm olmayacaktır muhtemelen.

İstersen aşağıdaki örneklerdeki gibi Reddit ve Youtube'ta arama yaparak çözüm yolu bulabilirsin.Reddit'te çözümler genelde yorum kısmında olur.

mae_ayberk

Torrent-Oyun.com
Oyun çıkışından itibaren sorunlu olup devamlı güncellendiği durum her defasında değişiyor maalesef.Bahsettiğin açıklama yazısını göremedim ama muhtemelen eski bir sürüm için yazmışımdır ki bu paylaştığım sürüm de son sürüm olmayacaktır muhtemelen.

İstersen aşağıdaki örneklerdeki gibi Reddit ve Youtube'ta arama yaparak çözüm yolu bulabilirsin.Reddit'te çözümler genelde yorum kısmında olur.
tamamdır. zaten oyunun pc'de sorunlu çıktığını biliyordum ama bir deneyim dedim. şimdilik death stranding indiriyorum ona harcadığım sürede horizon için yeni patch'ler gelirse daha sağlıklı olur diye. eline sağlık.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
tamamdır. zaten oyunun pc'de sorunlu çıktığını biliyordum ama bir deneyim dedim. şimdilik death stranding indiriyorum ona harcadığım sürede horizon için yeni patch'ler gelirse daha sağlıklı olur diye. eline sağlık.
Teşekkür ederim, iyi forumlar.

mae_ayberk

Torrent-Oyun.com
Hocam sorunu çözdüm, meğerse benden kaynaklıymış :) ekran kartını güncellemeyi unutmuşum, horizon sorunlu çıktı diye o kadar ön yargılı davrandım ki aklıma gelmemişti ama death stranding indirip aynı problemi orada da yaşayınca anladım. eğer benzer bir sorun yaşayan arkadaşlar varsa (özellikle gtx 1650 ekran kartı olanlar) gforce experience'den güncelleme yapsınlar. yine teşekkür ederim iyi forumlar

Merhaba.İyi oyunlar herkese.En güncel olanı 10104 değil mi?
66,6 gb olanı direk indirmeyi planlıyorum.Bunu indirdiğimde herhangi bir update yapmama da gerek yok sanırım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhaba.İyi oyunlar herkese.En güncel olanı 10104 değil mi?
66,6 gb olanı direk indirmeyi planlıyorum.Bunu indirdiğimde herhangi bir update yapmama da gerek yok sanırım.
Son sürüm aşağıdaki v6278995 sürümü.Şimdilik bunun için bir update falan yapmana gerek yok ancak sürekli güncellendiği için başka bir update'lenmiş hali de gelecektir.Genelde sadece update dosyası paylaşılmıyor, yeni gelecek olan update de oyunla birlikte gelecektir.Update'lerin ne zaman sonlanacağı konusunda bir fikrim yok bu arada.Belki budur son update.İyi oyunlar.

>> [66,5 GB] (v6278995) Horizon.Zero.Dawn.Complete.Edition - GOG.torrent (konuya eklendi)

Ekli dosyalar

Son sürüm aşağıdaki v6278995 sürümü.Şimdilik bunun için bir update falan yapmana gerek yok ancak sürekli güncellendiği için başka bir update'lenmiş hali de gelecektir.Genelde sadece update dosyası paylaşılmıyor, yeni gelecek olan update de oyunla birlikte gelecektir.Update'lerin ne zaman sonlanacağı konusunda bir fikrim yok bu arada.Belki budur son update.İyi oyunlar.

>> [66,5 GB] (v6278995) Horizon.Zero.Dawn.Complete.Edition - GOG.torrent (konuya eklendi)
İlgili ve sade anlatımın için teşekkür ederim.Sırada çokça oyun var.Sitenin kendi içinde indirilecekler diye bi yerimiz olsaydı ve kotalı olsaydı kesin doldururdum orayı. sabırla takip edicem güncelleme gelirse diye.Enerjin bol olsun:))

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İlgili ve sade anlatımın için teşekkür ederim.Sırada çokça oyun var.Sitenin kendi içinde indirilecekler diye bi yerimiz olsaydı ve kotalı olsaydı kesin doldururdum orayı. sabırla takip edicem güncelleme gelirse diye.Enerjin bol olsun:))
Çok teşekkürler hocam, iyi forumlar dilerim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt