Torrent-Oyun | Horizon Zero Dawn - Complete Edition (v1.0.10.5) [GOG] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

mustafa418

Torrent-Oyun.com
Son sürümü denemedim hocam, yorumum yanlış anlaşıldı galiba.Optimizasyon sıkıntısı olduğu için oynayamıyordum demek istedim.Eğer 10 saat sıkıntısız oynadıysan muhtemelen daha da yaşamazsın bence.
Paylaştığınız son sürümde ben sorun yaşamadıysam kimse yaşamaz bence :D

sami46

Torrent-Oyun.com
66gb olanı torrent eşlere baglanıyor deyip kalıyor 50 gb lık olanı indiriyorum ekran kartı gtx 1660 sıkıntı yaşarmıyım oyunda sıkıntılar varmı acaba

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
66gb olanı torrent eşlere baglanıyor deyip kalıyor 50 gb lık olanı indiriyorum ekran kartı gtx 1660 sıkıntı yaşarmıyım oyunda sıkıntılar varmı acaba
Alacağın performansı bilmiyorum ama her ne kadar indirme hızı dalgalı da olsa indirme konusunda hiçbir sıkıntı olmadığını söylemem mümkün.Torrent programını değiştirmeni öneririm.

1631911735459.png

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Rica ederim, dediğim gibi torrent programını değiştirirsen daha hızlı olabilir belki.Belki de indirmenin başındaki hız ile sona doğru olan hızı aynı değildir.Yine de farklı bir torrent programı denemeni tavsiye ederim.İndirme konumunu aynı yaparsan deneyeceğin programda kaldığın yerden devam edecektir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
FitGirl torrenti güncel mi ve türkçe yama uyumlu mu ?
Fitgirl veya diğer torrent'lerden hangisinin daha güncel olduğu bilgisi konuda mevcut.Dikakt çekmesi amacıyla fazlaca belirginleştirdiğimi düşünüyorum, lütfen konudaki bilgileri okumadan geçmeyiniz.Türkçe yamanında hangi sürümlerde çalıştığını yama sahibi gruba (sanırım Anonymous yamasından bahsediyorsun) sorarak öğrenebilirsin.Örneğin v.....'da çalışır diyebilirler veya korsanda şu şu sürümlerde çalışır diyebilirler.Korsan olduğunu belirtmeniz sizin için iyi olur çünkü bazen korsanda çalışmayan yamalar yapabiliyor bazı gruplar.
1635241474053.png

Ayrıca mouse imlecinin torrent isimlerinin üzerine götürdüğünüzde tam isimlerindeki sürüm numaralarını da görebilirsiniz.

ÖRNEK:

1635242268660.png

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

EmrDeniz

Torrent-Oyun.com

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
66,5 gb'lık GOG sürümünü indirmiştim. Türkçe yama çalışmaz mı o sürümle?
GOG'un sürüm isimleri ''v'' (versiyon) yerine build olarak ifade edildiği için v1.0.10.5 olup olmadıklarını bilmiyorum fakat eklediğim zamanlarda v1.0.10.5 sürümü henüz çıkmamıştı diye hatırlıyorum.Yani olmama ihtimali daha yüksek.Yine de deneme yanılma yoluyla öğrenebilirsin.

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Her GOG sürümünün numarası aynı değil, dolayısıyla sürümleri de farklı oluyor.Numarası belirsiz her GOG sürümde çalışması mümkün değil, o GOG sürümünün numarası da önemli.

@Transient Ghost karşılığını sorarken oyun içi yerine GOG sürüm numarasından bahsetti büyük ihtimalle. Her platformda farklı paketleme olduğu için sürüm numaraları değişiyor.

GOG'daki sürüm karşılığı bu şekilde hocam: 6278995 (44600).
Cevap için teşekkürler, arkadaş bu sürüm numarasından yola çıkarak elindeki sürümün çalışıp çalışmadığını anlayabilir diye tahmin ediyorum. @EmrDeniz

Edit: Bu aradadün Xatab Repack'te denedim, yama çalışıyor.Hatta denemediğim önceki sürümlere göre optimizesi de baya düzelmiş görünüyordu.

oyun kurarken hata verıyor ne guzel ındırıp oynıcam dıyordum torenttı tekrar denettleme yaptırdım acaba eksık falan mı ındıkı dıye sımdı kurmayı denıyorum bır daha ama muhtemelen olmıcak sanrım

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt