Torrent-Oyun | Horizon Zero Dawn - Complete Edition (v1.0.10.4) [GOG] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

kabalmk

Torrent-Oyun.com
66 gb olan sürümü indirdim. Oyunu kurdum ama exe yi çalıştırınca hiç tepki vermiyor. Görev yöneticisinde bile görünmüyor

Fitgirl 38.4 gb v1.08.6 indiriyorum düzgün çalışıyor mu deneyeniniz var mı acaba ?

casholder

Torrent-Oyun.com
oyun sesleri bi geliyor bi gidiyor. konuşma sesleri vesaire kayboluyo. aynı sorunu yaşayan var mı ?
38gb olan versiyonu indirdim sorunsuz oynuyorum bu arada. sadece oyundaki konuşma sesleri yok.

Bende de aynı sorun var tanıtım bölümünden sonra loading ekranının da takılıyor

kurt087

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar sonuçta korsan sürüm indiriyoruz biliyorum ancak gog sürümünde altta bir sözleşme imzalatıyor, bir sorun çıkmaz değilmi? çıkacağından değil ama yinede içimi rahatlatmak istiyorum

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar sonuçta korsan sürüm indiriyoruz biliyorum ancak gog sürümünde altta bir sözleşme imzalatıyor, bir sorun çıkmaz değilmi? çıkacağından değil ama yinede içimi rahatlatmak istiyorum
Orijinalde olan bir sözleşme o.Yani korsan olup olmamasıyla alakalı değil, bir şey olmaz yani için rahat olsun.Her oyunda olmasa da PES gibi birçok oyunda da var o sözleşme muhabbeti.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
:psnot:

Konu baştan aşağı v1.0.9.3 olarak güncellenmiştir.
Bu sürüme sahip torrent'lerin hangileri olduğunu isimlerine bakarak anlayabilirsiniz.
Kapak görseli güncellenecektir.

Sadece update v1.0.9.3 Dosyası

https://www75.zippyshare.com/v/4S9QKJch/file.html
1608304308954.png

Ekli dosyalar

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
türkçe yaması var mı oyunun biraz bakındım ama tam emin olamadım ücretsiz şekilde

Eskiden oyun çeviri vardı yeni çıkan oyunları çevirir çevirir sunardı insanlara şimdi bu işi bile paraya dökmüşler elimizde sağlam pc var oyunlarda var ama yama yok çat pat ingilizce ile de oyun oynanmıyor kaldık böyle

Adı üstünde eskiden.
Oyun çeviri ekibi dağılmadan önceydi herşey.
Dağılmasına sebebiyet veren o kanser kitle ve şuan da hala da var olan o kitle düşünsün.
Şu dh larda ya da oyun çeviri sitelerinde yok siz yama çıkarmayında çekilin de küfür edenler bilmem neler diyen tırıvırıcı tayfa varya hani.
O tipler yüzünden adamlar aktif değil artık işini adam gibi yapan bi grubu öldürdü o kitle.
Sonrasında zaten dağıldıktan sonra yeni gruplar kuruldu olay bağışlarla başladı şuanki durumlara kadar geldi.
Yoksa eski günleri bizde özledik yani unutmayız mw 3 ün tr dublajlarını falan.

turkscream10

Torrent-Oyun.com
para veriyorsunda format at pcye tekrar almak zorundasın. yani paranla alamıyorsun bir bakıma kiraya veriyor yamayı

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
para veriyorsunda format at pcye tekrar almak zorundasın. yani paranla alamıyorsun bir bakıma kiraya veriyor yamayı
Servis sistemi öyle maalesef.Gamepass gibi aylık olarak kullanabiliyorsun.Format vs. durumlar için yardımcı oluyorlardır diye tahmin ediyorum.ne de olsa bilgilerin onlarda saklı.Örneğin ben u-crew'den Wolfenstein Youngblood aldım.Acaba RE 7 DLC yamasını ücretsiz indirebiliyor muyum diye programı açtım ama hesabıma giremiyordum (format atmıştım galiba).Face'ten iletişime geçip yeni hesap açtırarak satın aldığım Wolfenstein yamasıyla birlikte tekrar kullanabildim hesabımı.

turkscream10

Torrent-Oyun.com
Servis sistemi öyle maalesef.Gamepass gibi aylık olarak kullanabiliyorsun.Format vs. durumlar için yardımcı oluyorlardır diye tahmin ediyorum.ne de olsa bilgilerin onlarda saklı.Örneğin ben u-crew'den Wolfenstein Youngblood aldım.Acaba RE 7 DLC yamasını ücretsiz indirebiliyor muyum diye programı açtım ama hesabıma giremiyordum (format atmıştım galiba).Face'ten iletişime geçip yeni hesap açtırarak satın aldığım Wolfenstein yamasıyla birlikte tekrar kullanabildim hesabımı.
bu abonelik paketi işi rdr2 yaması işine döner yakında. kazanç var madem vergide olmalı anladınız siz beni :D

Vergi bağlanmalı mı evet ama burası türkiye onu unutun gitsin.
Böyle gamepass ya da abonelik muhabbeti olucağına free olsun onu da istiyoruz.
Benim istediğim şey var 23 studios gibi çeviri grubunu kendi firmasına dil çevirici olarak alsalar mesela abonelik ya da gamepass muhabbeti toptan kalksa maaş firmadan olsa efsane olucakta işte gel gelelim ubisoft ea ya da dahasına kimse oralı olmuyor.
Satışlarda da tavan yapıcaklar bu arada fifada mesela yaptılar onu satışları arttı gözle görülür şekilde kırılmıyorda zaten kolay kolay.
RDR 2 olayı tam anonymous çeviri grubunun saçmalama işinden ibaret.
40 tl yerine şuan ki gamepass muhabbetini uygulasalar sıkıntı çıkmayacaktı diye düşünüyorum.
Bekleyeni çoktu gamepassla bağlayıp olayı parasını alıcaktı zero dawn ekliyceklerdi kendileri için iyi olucaktı.
Öyle yapmadı gitti abarttı fiyatı tepki gördü düşürdü falan ama nafile spamladılar take two ya böyle böyle diye kaldırttılar sonunda.
Neden böyle düşünüyorum onu da söyleyim take two ile alakası olmamış olsaydı oyun çeviri grubunun mafia 2 remake türkçe yaması kaldırılmaycaktı.
Sitesinde yayıncı tarafından kaldırttırıldı tarzında bişi yazıyor hatta.
1 yanlış 1 doğruyu götürdü gene oyun çevirinin ne günahı vardı mesela adamlara da yazık oldu uğraşıyolar bişi yapıyorlar ÇÖP OLDU emekleri.
He kıllanıp rdr 2 için şikayet spamladılar diğer gruplar içinde aynısını yapsalardı tamamdı.
Ya da öyle bişi yapıcaklarına hiç bişi yapmayıp parasını veren oynayacaktı parasını vermeyen oynamayacaktı mantığında gitselerdi rdr 2 şuan aramızdaydı.
İşte bu kanser kitle yüzünden çeviri olayı iyiye gitmiyor.
Çeviri grubu kalmayınca dille oynayamayacaksın translate yamalara girmiyorum bile.
Onu tool unu bulup bende yaparım yani büyük prensibi yoktur kendisinin.
Çeviri süreleri uzun sürüyor animus mesela b*kunu çıkartıyor onların mantık baya farklı para akışına göre çeviri yapıyor adamlar.
Anonymous sevdiğim gruptur yapıyoruz dediği şeyi yaptı şu zamana kadar rdr 2 gibi bir oyunu 6 ay da bitirip test e girdiler gayet makul bir süredir.
Animus 2-3 sene de çıkartıyor mesela odyssey i .
Hee kırılma olayları var birde bunların onun içinde bekliyorsun lüks oldu gibi ama yapacak bişi yok.
Para yoksa yama yok .
Yukarıda dediğim kanser kitle tam gaz devam ederse çeviren kalmayacak
Ya da oyun yapımcı stüdyoları grupları kendine çevirici olarak almazsa bu paralı aboneli döngü devam edecektir.

buse3535

Torrent-Oyun.com
Selamlar hangi sürümü indirmeliyim. Çok fazla torrent koymuşsunuz kafam karıştı ? Bir de kasar mı ? amd 3700x ve gtx 1060 3gb var

Ayrıca güncel tracker listesi var mı acaba? Çok yavaş iniyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt