Torrent-Oyun | Horizon Zero Dawn - Complete Edition (v1.0.10.3) [GOG] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Oyunun fitgirl sürümünde başlarda çocuğu kurtardığımız bölümde LANGUAGE_TURKISH yazıp oyundan atıyor. Çözümünü bilen var mı?

TakoPlay

Just a Little Faith
Web sitesi
www.youtube.com
PS4 te bitirmiştim. Efsane bi oyun, özellikle hikaye anlatımı çok güzel oynamayan arkadaşlara şiddetle tavsiyemdir.

blacktiger5

Torrent-Oyun.com

oyunu paylaşırken Türlçe yama mı yapıyorsunuz çalışmıyor oyun bizde? çözüm nedir bütün updateler yüklü.

Leecher

Seviye 1
oyunu paylaşırken Türlçe yama mı yapıyorsunuz çalışmıyor oyun bizde? çözüm nedir bütün updateler yüklü.
Büyük ihtimalle oyunun içindeki Localizator yüzündendir. Oyunun orjinal türkçe bir çevirisi yok, olmayan birşeyi açmaya çalıştığı için hata veriyordur. Oyun dosyalarının içinden değiştirerek çözülebilir gibime geliyor ama ben şuan Türkiye'de olmadığım için böyle bir sorunla karşılaşmadım. İnternetten biraz araştırırsanız çözümü bulacağınıza eminim.

blacktiger5

Torrent-Oyun.com
Update

hiçbir çözüme ulaşamadım ve bulamadım,bu sorun yüzünden oyun sürekli çöküyor bu sorun ile karşılaşan çok sayısı insan var forumda umarım çözümü paylaşan veya bir kaynak belirten birisi çıkar...
oyunun içindeki dosyaları Turkish den english e yapıcak bir düzeltme bulamadım.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
oyunun içindeki dosyaları Turkish den english e yapıcak bir düzeltme bulamadım.
Bölge ve dil ayarlarını değiştirmeyi dene, otomatik olarak pc'nin dilini algılıyor olabilir.

Bir de son kez uyarıyorum, lütfen flood yapma kardeşim, lütfen.Yaptığın yorumun altında ''düzenle'' butonu var, ordan eski yorumuna ekleme yapabilirsin.

Screenshot_5.png

blacktiger5

Torrent-Oyun.com
Bölge ve dil ayarlarını değiştirmeyi dene, otomatik olarak pc'nin dilini algılıyor olabilir.

Bir de son kez uyarıyorum, lütfen flood yapma kardeşim, lütfen.Yaptığın yorumun altında ''düzenle'' butonu var, ordan eski yorumuna ekleme yapabilirsin.

Ekli dosyayı görüntüle 242091
oyunda sorun var Turkish algılıyor oyunun dosyaları değişmiş yükleyen kişi tarafından ilk başta, zaten sorun bu olsaydı english hatası çıkardı ayrıca sistem Türkçe hatada Türkçe yani :)
Bu oyun dosyaları karıştırılmış öyle atılıp duruyor ve böyle hata devam edecektir.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
oyunda sorun var Turkish algılıyor oyunun dosyaları değişmiş yükleyen kişi tarafından ilk başta, zaten sorun bu olsaydı english hatası çıkardı ayrıca sistem Türkçe hatada Türkçe yani :)
Bu oyun dosyaları karıştırılmış öyle atılıp duruyor ve böyle hata devam edecektir.
Oyunun dosyalarına karışmamız mümkün değil dostum (bunu kastediyorsan).Başka uploader'ların da virüs yükleme haricinde karıştığı hiç görülmemiştir.Oyun, pc'nin sistem dilini algılayıp öyle açmaya çalıştığı için hata veriyor olabilir.Sistemin dilini gösterdiğim yerden değiştirip denersen, çözüm olabilir belki.

savas61

Torrent-Oyun.com
Setup dosyasını indirip kursak yeter mi, yoksa updateleri ayrı mı indirip kuracağız ???

Oyunu oynayan arkadaşlar oyunun durumu nedir.
Optimize sorunu çok yüksek derecede mi?
Ekran kartım o kadar iyi bir kart değil çünkü low medium kasmasın fps drop yapmasın yeterli benim için.

TATO

Seviye 1
sadece fitgirl demi sorun var acaba bende de aynı sorun çıktı türkçe dil olarak, diğer linkleri indirsem yine aynı sorun olur mu deneyen var mı acaba ona göre indireceğim

andreew12

Torrent-Oyun.com
Oyunu tekrar indirip kurdum.Fakat hala aynı anlık fps droplar mevcut hatta eski sürümde daha akıcı oynayabiliyordum malesef bu oyunu oynayamayacağız sanırım.

afacan10000

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar tanıtım ekranından sonra takılıyor ne yapmam gerek acaba

lacromain

Torrent-Oyun.com
şimdi deneyen arkadaşlar yorum yapabilir mi hangi sürümü indirdiniz yada hangisini tavsiye edersiniz benim sistem
ryzen 2600 rx 580 8 gb 16 gb ram

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt