Torrent-Oyun | Horizon Zero Dawn - Complete Edition (v1.0.10.3) [GOG] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
hori kapak 2.2.png

Horizon Zero Dawn - Complete Edition (v1.0.10.3) [GOG]
(+Repack'ler)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: GOG (v1.0.10.3)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 66,6 GB

:pccikistarihi: 25.11.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://www.gog.com/game/horizon_zero_dawn_complete_edition
https://store.steampowered.com/app/1151640/Horizon_Zero_Dawn_Complete_Edition/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

DÜNYA ARTIK BİZİM DEĞİL

Makinelerin yönettiği dünyayı ortaya çıkarmak için efsanevi bir göreve atılan Noralı Aloy’a katıl.

Kabilesinden dışlanmış, geçmişini bilmek isteyen genç avcı, kaderini keşfeder. Geleceği tehdit eden büyük bir şeyi durdurmaya çalışacaktır.

Yabani ve tehlikeli açık dünyayı keşfederken eşsiz makinelere ve rakip kabilelere taktiksel saldır.

Horizon Zero Dawn™ ödüllü bir aksiyon rol yapma oyunudur ve bu Complete Edition'da yeni diyarlar, yetenekler, silahlar ve Makineleri içeren büyük genişleme paketi The Frozen Wilds var.

İÇİNDEKİLER:
> Horizon Zero Dawn
> The Frozen Wilds genişlemesi
> Fırtına Korucusu Carja Kıyafeti ve Güçlü Yaylı Carja

> Carja Tüccar Paketi
> Tacir Banuk Kıyafeti ve Ayırma Yaylı Banuk

> Gezgin Banuk Paketi
> Korucu Nora Paketi
:sistem_gereksinimleri:
1606617332107.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

:psnot:

1.03'ten 1.08.6'ya kadar Tüm Update'ler eklenmiştir.
Not: Update'ler eski sürümü indirenler içindir.

güncelleme.png

v1.0.9.3 eklenmiştir.Bu sürüme sahip torrent'lerin hangileri olduğunu isimlerine bakarak anlayabilirsiniz (ilk 3'ü haricindekiler).

1608304308954.png

Sadece update v1.0.9.3 Dosyası

https://www75.zippyshare.com/v/4S9QKJch/file.html

güncelleme.png

Oyunun v1.0.10 versiyonu eklenmiştir.Sadece update'i yükleyebilmek için oyununuzun v1.0.9.3 yani son sürüme güncellenmiş olması gerekiyor.Direkt güncellenmiş halini de aşağıdaki 2. linkten (torrent'ten) indirebilirsiniz.

Update 1.0.10
> https://www64.zippyshare.com/v/NJwSTvC9/file.html

Güncellenmiş Hali
>>
[6,66 GB] (v1.0.10.3) Horizon.Zero.Dawn.Complete.Edition-GOG.torrent

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Eski konular silinip son sürüm GOG versiyonu eklenmiştir.Deneyen arkadaşlardan ricam, indirip denedikten sonra kasmaların çözülüp çözülmediğini yazarlarsa sevinirim.İyi oyunlar herkese. @hewesmikaldı

Eski sürümden tek farkı optimizasyon mudur ? Daha dün indirmiştim bir önceki paylaşımı, biraz baktım ve herhangi bir sorun yaşamadım henüz.

Son düzenleme:

muhafiz1985

Torrent-Oyun.com
Merhabalar indirip oynamayı deneyimleyen arkadaş varsa lütven bilgi verebilirmi eki sürümgibi sıkıntılımı yoksa düzelmişmi şimdiden teşekürler

kolpaspor

Torrent-Oyun.com
İndirdim yaklaşık bir buçuk iki saat arası oynadım arada çok nadir fps dropları oldu kalabalık mekanlara girince veya hızlı aksiyon anlarında falan. Onun haricinde şimdilik herhangi bir sıkıntı görmedim. Bu dediğim sıkıntılar benim bilgisayarımdan da kaynaklanıyor olabilir. Gtx 1060 3gb i5 6500 8gb ram var orta ayarlarda 1080p de deneyimledim. Fps'i 40a sabitledikten sonra pek de takılma falan olmadı. Ama 1600x900p ayarlarda 60 fps oynamayı tercih ediyorum oyunun hikayesi ve aksiyonu güzel olunca grafik takıntısı olmayan bir insan olduğum için ben gayet beğendim. Stabil yani. Ama diğer sürümlerde oyuna bile giremiyordum o seviyeden buna gelince de hoşuma gitmiş olabilir. Ayrıca bildiğim kadarıyla gog sürümlerinde herhangi bir koruma olmadığı için oyunu ekstra yavaşlatan bi durum da yok sanırım. Bildiklerim bu kadar arkadaşlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
İndirdim yaklaşık bir buçuk iki saat arası oynadım arada çok nadir fps dropları oldu kalabalık mekanlara girince veya hızlı aksiyon anlarında falan. Onun haricinde şimdilik herhangi bir sıkıntı görmedim. Bu dediğim sıkıntılar benim bilgisayarımdan da kaynaklanıyor olabilir. Gtx 1060 3gb i5 6500 8gb ram var orta ayarlarda 1080p de deneyimledim. Fps'i 40a sabitledikten sonra pek de takılma falan olmadı. Ama 1600x900p ayarlarda 60 fps oynamayı tercih ediyorum oyunun hikayesi ve aksiyonu güzel olunca grafik takıntısı olmayan bir insan olduğum için ben gayet beğendim. Stabil yani. Ama diğer sürümlerde oyuna bile giremiyordum o seviyeden buna gelince de hoşuma gitmiş olabilir. Ayrıca bildiğim kadarıyla gog sürümlerinde herhangi bir koruma olmadığı için oyunu ekstra yavaşlatan bi durum da yok sanırım. Bildiklerim bu kadar arkadaşlar.
Bilgi için teşekkürler hocam, sistemimiz birebir aynı olmasa da monitörüne kadar benzerlik gösteriyor (i5 4570-gtx 1060-12 GB Ram-1400x900p).Diğer arkadaşlar da denedikten sonra sistemlerini ve aldıkları sonucu yazarlarsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler herkese.

Bu sürümle uyumlu Türkçe yama var mı acaba?
Uyumludur büyük ihtimal, Anonymous grubuna sorarsın onlar cevap verirler, zaten son sürüm bu.Ücretli olarak satıyorlar bilgin olsun.Aylık abonelikle 18 TL'ye diğer yamalara sahip olabiliyorsun.Oyunu silmediğin sürece veya yamayı kaldırmadığın sürece 1 ayın sonunda da kullanabiliyorsun yamaları.Tabi oyunun orijinal oldu mu güncelleme ile de yama devre dışı kalabiliyor.

sadece 1.8 yaması var mı acaba?
Aşağıdaki linkten indirebilirsin hocam.Bu arada 1.03'ten 1.08.6'ya kadar tüm update'ler konuya eklenmiştir, ilgililerin dikkatine.

https://www106.zippyshare.com/v/pIyln9J5/file.html

Intel i3 8100 3.6 ghz, 8gb ram, 4gb rx580 sisteme sahibim orta ayarda oynuyorum oyun kasmıyor fakat fps düşüşleri yaşıyorum malesef. oyundan mı kaynaklanıyor?

berkay9863

Torrent-Oyun.com
ryzen5 1600 rx580 4gb 16gb ram ile 45-60fps arası alıyorum herhangi bir fps drop yok.

ab türkçe yama verın oynayam
Ücretli var anonymous tarafından yapılıp satılıyor.
Ücretsizi yok şuan.
Gamepass mıdır nedir alıp ediniyorsun onun dışında ekstra olarak başka oyunları da ediniyorsun bilmem ne.
Animus'un abonelik mantığı gibi bunlarınki de.

blacktiger5

Torrent-Oyun.com
horizon zero dawn unfortunately the game has crashed hatası varmı bu sürümlerde?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt