horizon zero dawn complete edition türkçe yama

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SnakeTR

Torrent-Oyun.com
horizon zero dawn complete edition türkçe yama paylaşa Bilirmisinz lütfen

ISKA

Seviye 13
Biri satın alıp sana verse de yine oynayamazsın. O yüzden boşuna bekleme.

ISKA

Seviye 13
Pc'nin donanım bilgilerini üyeliğe kaydediyor ve başka pcde çalışmıyor. Farklı pcde girince uyarı veriyor. Öyle olursa 1 kişi alır 1000 kişiye verir. Bunun önüne geçmek için yapmışlardır.

nik

Torrent-Oyun.com
Pc'nin donanım bilgilerini üyeliğe kaydediyor ve başka pcde çalışmıyor. Farklı pcde girince uyarı veriyor. Öyle olursa 1 kişi alır 1000 kişiye verir. Bunun önüne geçmek için yapmışlardır.
usta güvenli mi? verdikleri zip dosyasını tarattım bi trojan bulundu

Ekran Alıntısı.PNG

Zamanında başka çeviri gruplarının da korumalı yamaları kırılmıştı diye biliyorum. Bu da kırılacaktır yakın zamanda.

GREY

[TechGuy]
hocam alın bir ay abonelik oynayın oyunun ömrü kaç gün zaten

GREY

[TechGuy]
ya bu abonelik işi sıktı, şu hesaba para yatırın dese yatırırdım
Bence de olmaması gereken bir sistem. Bağış ile para kazanamıyorlar para kazanmak istelerini anlayışla karşılıyorum büyük bir emek var ortada. Dediğiniz gibi belli ücretle satsa sanırım daha iyi olacak.

la oyuna para wermioz :D yamayamı para wericez :))) komik abone olup habire para isticek emek war ama bundan önçeki yamacılarında emegi wardı istememişlerdi artık başka yama grupu yama cıkarırsa bedava indiricez bekleyelim bi umut :D

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
la oyuna para wermioz :D yamayamı para wericez :))) komik abone olup habire para isticek emek war ama bundan önçeki yamacılarında emegi wardı istememişlerdi artık başka yama grupu yama cıkarırsa bedava indiricez bekleyelim bi umut :D
Artık oyunlar eskisi gibi değilki en basit aksiyon oyununda bile 500.000 satırdan fazla kelime artık amatörce işlere girişen adamların seviyesinin üstüne çıktı bu yama işi.

Ekipler kendini geliştirmişler 18.50 civarı bir ücret ödedim ve için de ki çoğu yamaya ulaştım bence makul bir fiyat. Keşke ücretli yapacak olanlar böyle abonelik sistemi yapsa teker teker para vermesek onlara da hak veriyorum sonuçta kimse babasının hayrına red 2 gibi ağır metin içeren yapımları devamlı olarak ücretsiz çıkarmak istemez bir yere kadar. (bu arada Horizon Zero Dawn ve Mad max i bitirdim daha 6.7 çeviri var emeklerine sağlık tüm ekiplerin ücretli ücretsiz başarıları daim olsun.)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt