Horizon: Zero Dawn - Complete Edition [RePack xatab] [50.1 GB] [MULTi]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Sehmuz Arslan

Torrent-Oyun.com
oyunda sıkıntı yok beyler gayet stabil ve akıcı .looading süresi ilk seferde uzun .ama grafikler sahane . atma filan yok .

systemim biraz ucuk ama genel sıkıntı ramdan dolayı olabilir cünkü inanılmaz ram yiyor.

system amd ryzen 3900x rtx 2080 süper ile sıkıntısız su an

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
ULAN SEN BURDAKI INSANLAR SAYESINDE PARA KAZANIYOSUN BİR DE KALKMIŞ HAKLIYMIŞ GİBİ ÇEMKİRİYOSUN ADAMA 8 SENEDİR GÜVENİLİR OLMASINDAN DOLAYI REKLAM OLMAMASINDAN DOLAYI TORRENT-OYUNDAN BAŞKA BİYERİ KULLANMIYORUM AMA SON ZAMANLARDA REKLAM KKOYMAYA BAŞLADINIZ VE BUNU İNSAN GİBİ MAHÇUP Bİ ŞEKİLDE ANLATMAK YERİNE ADAMI RENCİDE EDERCESİNE HAKLIYMIŞ GİBİ SÖYLEMEN VARYA SİZİ BİTİRDİ ŞUAN KALİTENİZİ İĞRENÇLİĞİNİZİ HEREYİNİZİ ORTAYA KOYDU
@blackoca Adamsın kardeşim benim ağzına sağlık. Foyalarını ortaya koydun. Kim tutar seni.

Üstün zekalı kardeşlerim, burda moderatörlük yapan hiç kimse para karşılığında bu işi yapmıyor.Tekrar ediyorum, tek kuruş para almıyoruz.O arkadaş tutmuş sanki ilk defa böyle reklamlı linkler görüyormuş gibi torrente laf etmiş.Bu reklamlı link olayı benim isteğim veya kontrolümde olan bir şey değil.Kaldı ki çok zor da bir şey değil.Reklamlı linklere ulaşmayı zor gören insana daha kolay bir yöntem gösterdim.Gir Steam'e, al oyunu, bu kadar basit.Boş yapacak bir durum yok ortada, işinize bakın!

Son düzenleme:

ismaily

Torrent-Oyun.com
Bende bu repack ı indiridm sıkıntısız oynadım biraz. Ayarlar mediumda ve akıcı oynadım...

İ5 8600K
16 DDR (3000mhz)
MSİ 1070Ti
480 GB SSD

Arkadaşlar merhaba bende oyunu yükledim fakat save game error hatası veriyor bir türlü düzeltemedim diskte ne kadar dosya varsa hepsini sildim bu hatanın çözümünü bilen varsa söyleyebilir mi teşekkürler

ChefSalim

Torrent-Oyun.com
haritada at işareti olan yerde ne var bulamadım , sarı bir alan içinde dolaşıyom dolaşıyom birşey yok bu ana görev değilmi anlamadım yani bu yüzden oyunu silicem az kaldı,

ChefSalim

Torrent-Oyun.com
ata binmek gerekiyormuş izledim onu nasıl yaptığınıda anlamadım ama deniycem şimdi

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
ata binmek gerekiyormuş izledim onu nasıl yaptığınıda anlamadım ama deniycem şimdi
Gidiyorsun çalılıklardan birine giriyorsun. Yakındaki robotu ya ıslık çalarak yanına çağırıyorsun ya da taş atarak. Yanına yaklaşınca e ye basılı tutuyorsun. Ayrıca onlar at değil.

Son düzenleme:

kanfur

Torrent-Oyun.com
oyunda sıkıntı yok beyler gayet stabil ve akıcı .looading süresi ilk seferde uzun .ama grafikler sahane . atma filan yok .

systemim biraz ucuk ama genel sıkıntı ramdan dolayı olabilir cünkü inanılmaz ram yiyor.

system amd ryzen 3900x rtx 2080 süper ile sıkıntısız su an
türkçespikerde bir geçmişiniz var mı?sanki bir yerden hatırlıyor gibiyimde

Claayns06

Torrent-Oyun.com
Forumun geldiği noktaya bak. Forum yetkilisi kalkmış ''beyin yoksunu kardeşlerim'' diye çirkin aşağılayıcı bir üslup ile konuşuyor. Yazık gerçekten seviye yerlerde.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Forumun geldiği noktaya bak. Forum yetkilisi kalkmış ''beyin yoksunu kardeşlerim'' diye çirkin aşağılayıcı bir üslup ile konuşuyor. Yazık gerçekten seviye yerlerde.
''Üstün zekalı kardeşlerim'' olarak değiştirildi, bilgilendirme için teşekkürler(!).Ayrıca bundan sonra hiç kimseye en ufak bir tolerans tanınmayacak.Bundan önceki moderatörsüzlük günler geride kaldı.

Bu arada bir anlık öfkeyle kullanmış olduğum kelimeden dolayı rahatsız olan diğer arkadaşlardan da özür dilerim.

''Üstün zekalı kardeşlerim'' olarak değiştirildi, bilgilendirme için teşekkürler(!).Ayrıca bundan sonra hiç kimseye en ufak bir tolerans tanınmayacak.Bundan önceki moderatörsüzlük günler geride kaldı.

Bu arada bir anlık öfkeyle kullanmış olduğum kelimeden dolayı rahatsız olan diğer arkadaşlardan da özür dilerim.
Yerinde bir cevap olmuş ne rahatsızlığı :)

Transient Ghost

Ekip Lideri

melihbass

Torrent-Oyun.com
bir oyun 50 fps den 3 fps'e nasıl düşer hayret bu kadar mı optimasyon özürlü bir oyunsun sen dayanamadım ve kontroller de biraz problemi gibi tekeri patlak araba gidiyor karekter.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt