Horizon: Zero Dawn - Complete Edition [RePack xatab] [50.1 GB] [MULTi]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

melihbass

Torrent-Oyun.com
451.85 hotfix driver ile oyunlar daha akıcı oldu nividia yeni gelen driverlar da nerfliyor kartları :))

Birleştirilen 2. mesajınız (lütfen flood yapmayınız):

tr altyazı varmı acaba? ps sürümünde vardı diye hatırlıyorum
yok kanka tr altyazı zaten sadece bizim dil yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla indirme sıkıntısı yaşamıyorsan inidirip dene bence.Tabi aynı zamanda boş alan sıkıntın da olmaması gerekiyor.Ben de 1060 (3 GB) ve i5 4570 ile deneyeceğim.1060, 1050Ti'den daha iyi olduğu için istersen ben bi' indirip deneyeyim, çok sorunlu görürsem ona göre sana da söylerim ne kadar oynanabilir olduğunu.DODI Repack indiriyorum, seed'leri az olduğu için dünden beridir indiriyorum.utorrent'te de sorun varmış herhalde.İndirmeyi qBittorent'ten devam ettirince daha hızlı indirmeye başladı.İki saati kalmış, bugün biter yarın da denemesini yaparım artık.
Olur tabii bekliyorum bn sizi çok teşekkür ederim:)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
kanka vsync kapalı halde sen daha fazla fps alırsın ki i5 daha performanslı bir işlemci benim külüstüre göre.
Öyle aman aman bir işlemci değil be dostum.Bazen darboğaz yaptığını düşündüğüm de oluyor arada ama işte anakarttan dolayı pek değiştirme şansım yok (LGA 1150).Bu işlemci soketine değiştirmeye değecek bir işlemci yok galiba.Neyse en azından şimdilik idare ediyor, ilerde olur da Geforce Now gibi sistemlere geçersek bu işlemci de işimi görür.Ekran kartına gerek bile kalmaz.Tabi önce bi' sistemleri görmek lazım.Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım. :) Pahalı olmazlar inşallah.

Ekran kartın nedir? Henüz öyle bir sürücü yok. En son çıkan sürücü 451.77 olarak gözüküyor.
Bende de 451.67 gözüküyor.Denetleme de yaptım.Herhalde karttan karta değişiyor sürücü numaraları.

Screenshot_2.png

Anonymousceviri'nin türkçe yama çalışması var %92 de şuan, yama bitince abonelik sistemi ile sunacaklarmış. Gerçi RDR2 de ki olay burada da gerçekleşebilir. Zaman gösterecek.
Sitesindeki bir yorumda yanlış anlamadıysam abonelik bitse bile değişiklik yapılmadığı sürece (silme, kaldırma, güncelleme vs.) yamayı kullanmak mümkün olabilecekmiş.Çıkınca öğreniriz artık.Aboneliği fiyatı ne kadar acaba?

Rica ederim.Oyunu bugün yükleyip sonucu yazarım hocam.

Son düzenleme:
Öyle aman aman bir işlemci değil be dostum.Bazen darboğaz yaptığını düşündüğüm de oluyor arada ama işte anakarttan dolayı pek değiştirme şansım yok (LGA 1150).Bu işlemci soketine değiştirmeye değecek bir işlemci yok galiba.Neyse en azından şimdilik idare ediyor, ilerde olur da Geforce Now gibi sistemlere geçersek bu işlemci de işimi görür.Ekran kartına gerek bile kalmaz.Tabi önce bi' sistemleri görmek lazım.Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım. :) Pahalı olmazlar inşallah.

Bende de 451.67 gözüküyor.Denetleme de yaptım.Herhalde karttan karta değişiyor sürücü numaraları.

Ekli dosyayı görüntüle 239211

Sitesinedeki bir yorumda yanlış anlamadıysam abonelik bitse bile değişiklik yapılmadığı sürece (silme, kaldırma, güncelleme vs.) yamayı kullanmak mümkün olabilecekmiş.Çıkınca öğreniriz artık.Aboneliği fiyatı ne kadar acaba?

Rica ederim.Oyunu bugün yükleyip sonucu yazarım hocam.
15 TL diyorlar şuanlık.

BayBoris

ı want to play a game
Merhaba arkadaşlar işlemcim ne kadar yetersiz olsada bu oyunda sorun yaşamamayı umuyordum fakat arkadaşların dediği gibi oyunda çok ciddi optimizasyon sorunu var. 1660 super gaming x, 16 gb 3000 mhz cl 16 ram , ryzen 3 3200 g işlemci ile orta ayarlarda zar zor oynatıyor. Tavsiyem biraz bekleyin, patchli sürüm mutlaka eklenir ve o zaman indirip oynayın

RehberTkn

Sadece Dinlemeyi Seven
Ben 1050 ti 4gb ile orta ayrlarda 30 fps ile oynayabiliyorum 35 dk arayla bir defa fps kaybı yaşanıyo okadar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Oyunun o çok bekletiyor denilen açılış 'yükleme ekranında' toplamda 21 dakika bekledim.Tek seferlikti herhalde (ilk ss).Daha sonraki açılış sinematiği ve diğer ara sahnelerde fps düşmeler oluyor.İlk baştaki açılış sinematiğinde baya 1 fps'ye falan düşüp kasınca, umudumu yitiriyordum fakat daha sonraki sahnelerde hafif kasmalı sahneler görünce ''o kadardan bir şey olmaz'' dedim.Ayarları oyunun seçtiği orijinal ve medium ayarlarıyla başladım (ss'ler arasında var).Grafikler gayet yeterliydi.Oynarken hafif kasmalar da oldu ama şahsen ben pek fazla takmadan oynayabilirim bu haliyle.Oyundan bıktıracak şekilde değildi.Favor quality, yani oyunun high ayarlarına geçince grafikler ve fps yer yer değişiklik göstermezken, açılıştaki mağaradan çıktığımda kasmalar biraz daha kendini gösterdi.Medium'a alınca bıktıracak kadar olmasa da yine hafif kasmalar oluyordu.Bazı yerlerde fps sayacını görmesem kasma olduğunu farketmezdim diye düşünüyorum.

Kısaca oyun optimize olarak bitirilmeden piyasaya sürüldüğü açık ama şahsen ben bu haliyle oynardım.Aşağıdaki spoiler butonundaki ekran görüntüleri de oyun hakkında (grafik, ayarlar vs.) biraz fikir verecektir.Bu arada benim monitör 1440x900 çözünürlükte.Yani 1080'e oranla daha fazla fps almamı sağlıyor, onu da belirtmiş olayım.Ekran kartının en yüksek sıcaklığı da 63 derece oldu (fan hızı %90).

Edit: Kusura bakma maç izlediğim geç cevap yazdım.

Oyunun o çok bekletiyor denilen açılış 'yükleme ekranında' toplamda 21 dakika bekledim.Tek seferlikti herhalde (ilk ss).Daha sonraki açılış sinematiği ve diğer ara sahnelerde fps düşmeler oluyor.İlk baştaki açılış sinematiğinde baya 1 fps'ye falan düşüp kasınca, umudumu yitiriyordum fakat daha sonraki sahnelerde hafif kasmalı sahneler görünce ''o kadardan bir şey olmaz'' dedim.Ayarları oyunun seçtiği orijinal ve medium ayarlarıyla başladım (ss'ler arasında var).Grafikler gayet yeterliydi.Oynarken hafif kasmalar da oldu ama şahsen ben pek fazla takmadan oynayabilirim bu haliyle.Oyundan bıktıracak şekilde değildi.Favor quality, yani oyunun high ayarlarına geçince grafikler ve fps yer yer değişiklik göstermezken, açılıştaki mağaradan çıktığımda kasmalar biraz daha kendini gösterdi.Medium'a alınca bıktıracak kadar olmasa da yine hafif kasmalar oluyordu.Bazı yerlerde fps sayacını görmesem kasma olduğunu farketmezdim diye düşünüyorum.

Kısaca oyun optimize olarak bitirilmeden piyasaya sürüldüğü açık ama şahsen ben bu haliyle oynardım.Aşağıdaki spoiler butonundaki ekran görüntüleri de oyun hakkında (grafik, ayarlar vs.) biraz fikir verecektir.Bu arada benim monitör 1440x900 çözünürlükte.Yani 1080'e oranla daha fazla fps almamı sağlıyor, onu da belirtmiş olayım.Ekran kartının en yüksek sıcaklığı da 63 derece oldu (fan hızı %90).

Edit: Kusura bakma maç izlediğim geç cevap yazdım.

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun bende şimdi indireceğim :) şuan internetimde kampanya var 1 aylık özel 100 mbps şuan için o yüzden indirme sınırım yok yani 60 70 gbyi çok rahat 2-3 saat içerisinde indirebiliyorum belki daha kısa. O yüzden hangi sürümü önerirsiniz acaba 67 full olanı indireyim değilmi yani sıkıştırılmamış olanı repacklerde daha çok problem yaşıyorum ben çünkü ve kurulumları uzun sürüyor :) onu tavsiye ederseniz öbürünü indireceğim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun bende şimdi indireceğim :) şuan internetimde kampanya var 1 aylık özel 100 mbps şuan için o yüzden indirme sınırım yok yani 60 70 gbyi çok rahat 2-3 saat içerisinde indirebiliyorum belki daha kısa. O yüzden hangi sürümü önerirsiniz acaba 67 full olanı indireyim değilmi yani sıkıştırılmamış olanı repacklerde daha çok problem yaşıyorum ben çünkü ve kurulumları uzun sürüyor :) onu tavsiye ederseniz öbürünü indireceğim
Repack'lerde sorun yaşıyorsan sıkıştırılmamış normal versiyonu indirebilirsin.Ben genelde Fitgirl indiririm ama son zamanlarda ben de yavaş yüklemesinden bıktığım için boyutlarda çok fark olmadığı sürece başka repack'lere yöneliyorum.Horizon'u DODI Repack'ten indirdim çünkü torrentinde ''super fast install'' diyordu.Sen yine de her ihtimale karşı normalini indir.Bu arada DODI'nin yüklemesi 1 saat 13 dk sürdü.Fitgirl 3-4 saatten kısa sürmezdi.

Horizon Zero Dawn [1,15 dk].png

Son düzenleme:

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Merhaba arkadaşlar işlemcim ne kadar yetersiz olsada bu oyunda sorun yaşamamayı umuyordum fakat arkadaşların dediği gibi oyunda çok ciddi optimizasyon sorunu var. 1660 super gaming x, 16 gb 3000 mhz cl 16 ram , ryzen 3 3200 g işlemci ile orta ayarlarda zar zor oynatıyor. Tavsiyem biraz bekleyin, patchli sürüm mutlaka eklenir ve o zaman indirip oynayın
O işlemcinin yetersiz olduğunu kim söyledi? Ekran kartın da gayet yeterli. Full hd çözünürlükte rahat oynaman lazım. Optimizasyondan kaynaklı hafif takılmaları saymazsak..

Repack'lerde sorun yaşıyorsan sıkıştırılmamış normal versiyonu indirebilirsin.Ben genelde Fitgirl indiririm ama son zamanlarda ben de yavaş yüklemesinden bıktığım için boyutlarda çok fark olmadığı sürece başka repack'lere yöneliyorum.Horizon'u DODI Repack'ten indirdim çünkü torrentinde ''super fast install'' diyordu.Sen yine de her ihtimale karşı normalini indir.Bu arada DODI'nin yüklemesi 1 saat 13 dk sürdü.Fitgirl 3-4 saatten kısa sürmezdi.

Ekli dosyayı görüntüle 239214
Teşekkür ederim diğer 67 gb lik olanı indiriyorum sağol :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Teşekkür ederim diğer 67 gb lik olanı indiriyorum sağol :)
Rica ederim inşallah çok sıkıntı yaşamadan oynayabilirsin.En kötü ihtimalle ayarları low'a çekip fps limiti 30 veya 60'a çekersen ufak takılmalar haricinde sorun yaşamazsın bence.Bu arada medium gayet iyi görünüyor, low'da da çok kötü görünmeyecektir bence.Şimdiden iyi oyunlar dostum.

jeo

Give Me Kiss - Tüylü
onu kapat bunu kapat linke ulas falan ile ugrasilmiyor. oynamayiz olur biter.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt