Horizon Zero Dawn [Complete Edition] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
i7 7700k turboda kullanıyorum
1060 6gb
16 ram
Sistemin gayet yeterli ve işlemcin de AVX destekli bir işlemci ancak dediğim gibi oyun sorunlu çıktığı için düzeltilmesi gereken bir hata gibi görünüyor.Şimdilik bir çözüm önerisinde bulunmak zor.Yayınlayacakları patch'i beklemekte fayda var.

Sistemin gayet yeterli ve işlemcin de AVX destekli bir işlemci ancak dediğim gibi oyun sorunlu çıktığı için düzeltilmesi gereken bir hata gibi görünüyor.Şimdilik bir çözüm önerisinde bulunmak zor.Yayınlayacakları patch'i beklemekte fayda var.
ilginiz için teşşekürler yapacak bişey yok patchi beklicem ozaman

Sehmuz Arslan

Torrent-Oyun.com
oyunda ne gibi hata var ben anlamadım . su an kullanıyorum gayet yerinde hersey ama sanki ps 4 pro da grafikler daha iyi gibiydi gerci oda tv lerin yüksek renk gamutuna sahip olmalarıda olabilir.

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
oyunda ne gibi hata var ben anlamadım . su an kullanıyorum gayet yerinde hersey ama sanki ps 4 pro da grafikler daha iyi gibiydi gerci oda tv lerin yüksek renk gamutuna sahip olmalarıda olabilir.
Her sistemde sorun yaratmıyor. Optimizasyonla ilgili bir durum, sürücüler, Windows sürümü, donanım gibi değişkenler var ve oyun hepsiyle yeterli uyumda çalışmayabiliyor.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
İlk güncelleme geldi, boyutu 11-12 Mb. Eklenene kadar beklemek istemeyen ya da ulaşamayan varsa mesaj atabilir.
11 mb bile değil, 1 buçuk mb

35 gb yama gelecek muhabbetleri dönerken yamacık geldi gele gele :)

Orijinal bendeki, denedim yarım saat kadar güncelleme sonrası durumu göreyim diye. Bir fark hissetmedim açıkçası.

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER

Orijinal bendeki, denedim yarım saat kadar güncelleme sonrası durumu göreyim diye. Bir fark hissetmedim açıkçası.
EXE dosyası değişiyor orijinal olmayanda, ondan olabilir. Güncelleme üzerine yazmış olabilir.

Transient Ghost

Ekip Lideri

Açıklamalarında kısa zamanda bütün sorunları düzeltemeyecekleri için belli başlı sorunları çözeceklerini söylüyorlardu.Büyük ihtimal çökme sorunlarını çözmüşlerdir.Aşağıda daha detaylı bilgiler yer alıyor.

EXE dosyası değişiyor orijinal olmayanda, ondan olabilir. Güncelleme üzerine yazmış olabilir.
Özelden gönderir misin hocam, bi bakayım işe yarıyorsa konuya da eklerim.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Abi inanılmaz heriflerin 1 hafta sonra çıkardıkları update ye bak. Belli ki adamların umrunda değil.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Abi inanılmaz heriflerin 1 hafta sonra çıkardıkları update ye bak. Belli ki adamların umrunda değil.
Update çökme sorunları için yayınlanmış.Belli ki adamlar pc konusunda pek tecrübeli değiller.Kısa zamanda pc odaklı çalışan Bethesda, Ubisoft, EA kadar hızlı patch çıkarmalarını beklememek gerekiyor bence.Zaman zaman bu saydığım firmalar konsola oyun çıkarırken hatalı çıkarabiliyor.Zamanla gelişirler bence.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Update çökme sorunları için yayınlanmış.Belli ki adamlar pc konusunda pek tecrübeli değiller.Kısa zamanda pc odaklı çalışan Bethesda, Ubisoft, EA kadar hızlı patch çıkarmalarını beklememek gerekiyor bence.Zaman zaman bu saydığım firmalar konsola oyun çıkarırken hatalı çıkarabiliyor.Zamanla gelişirler bence.
Neyse hadi öyle olsun bakalım. Dediğin gibi tecrübeden dolayı olabilir..

volkan345

Torrent-Oyun.com
Oyuna guncelleme gelmiş galiba acaba yükleyebilen varsa mesajıma yanit verebilirmi internette bulamadım

casper3428

Torrent-Oyun.com
güncellemeye nasıl ulaşıcaz (ulaşıldı)

sadece bir exe dosyası okadar AVX sorunu devam:((((
en azından şu avx sorunu çözülse

Son düzenleme:

Sehmuz Arslan

Torrent-Oyun.com
beyler windows 10 2004 sürümününde hiç bir sıkıntı yok rahat 100 fps alıyorum ve görüntüler cok iyi .oyunda atma gibi seyler hiç basıma gelmedi.sadece oyunda bug var. npc ler bazen sacmalayabiliyor.

Selahattin Hanoğlu, RX590 Nitro+ kullanıyorum. Stock fan ayarları AMD programında ve TRIXX'de özürlü olduğu için MSI AfterBurner'da manuel olarak ayarladım. Isısı biraz yüksek (bence)..

RDR2 vs. AA+ oyunlarda Ultra-High ayarlarda bile maximum 65-70 arasında sıcaklıkta oda fanları %50'de çalıştırdığı için.

Manuel ayarlarım şu şekilde;

Fan ayarları da bu şekilde;

Sanırım gerek kalmadı. Kartın üzerinde ki Bios Switch tuşunu sağ tarafa çektim. Sol taraftaydı. Sanırım sol tarafta olmasının sebebi de mining yapılması herhalde, bu arada fan testini de sıkıntısız şekilde yaptı. Furmark ile test yapınca 73 derede sabit kalıyordu. Birazdan tekrar test edeceğim. Eğer 65 dereceyi geçmez ise galiba biosu sıfırladım bu sayede :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt