Horizon Zero Dawn [Complete Edition] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Bende defalarca yolladım. Onlar kabul etmedi, ben ısrar ile yolladım. En sonunda kabul ettiler. Bu arada arkadaşlar GTX 1050 Ti 4GB ekran kartımı RX 580 Nitro+ 8GB modeli ile güncelledim. Bakalım Horizon Zero Dawn da nasıl bi performans verecek.

Birleştirilen 2. mesajınız (flood yapmak yasak):

Merhaba arkadaşlar bende önceden yani düne kadar GTX 1050 Ti 4GB modelinden vardı. Ekran kartının ısısı bu kadar çok olmuyordu. Yanlış hatırlamıyorsam 60-65 arası gidip geliyordu. Bugün kasama Sapphire RX 580 8GB Nitro+ modelinden taktım. Horizon Zero Dawn oyununa girdim. Tekrardan sistemi optimize etti. Normal de oyun High ayardaydı. Bu şekilde oynadım. Kasma, donma olmadı çok güzel de ama tek sorun ekran kartı ısısı resmen 73 dereceye kadar yükseldi. Bunun bir zararı var mıdır ? Acaba bu oyunla ilgili mi yoksa ısınma sadece bu RX modellerinde mi oluyor ?

73 derece kart modelinize göre çok iyi bir değer.

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Selahattin Hanoğlu, RX590 Nitro+ kullanıyorum. Stock fan ayarları AMD programında ve TRIXX'de özürlü olduğu için MSI AfterBurner'da manuel olarak ayarladım. Isısı biraz yüksek (bence)..

RDR2 vs. AA+ oyunlarda Ultra-High ayarlarda bile maximum
65-70 arasında sıcaklıkta oda fanları %50'de çalıştırdığı için.

Manuel ayarlarım şu şekilde;

Fan ayarları da bu şekilde;

Selahattin Hanoğlu, RX590 Nitro+ kullanıyorum. Stock fan ayarları AMD programında ve TRIXX'de özürlü olduğu için MSI AfterBurner'da manuel olarak ayarladım. Isısı biraz yüksek (bence)..

RDR2 vs. AA+ oyunlarda Ultra-High ayarlarda bile maximum 65-70 arasında sıcaklıkta oda fanları %50'de çalıştırdığı için.

Manuel ayarlarım şu şekilde;

Fan ayarları da bu şekilde;

Tamam çok sağolun yarın deneyeceğim. Bu arada horizon zero dawn oyunundan sonra bf1 fifa20 ve tomb raider oyunların da ısı değerleri 55 ile 65 arasıydı. Oyun şuan optimizasyon sorunlu ya sanki oyundan kaynaklı gibime geldi.

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Tamam çok sağolun yarın deneyeceğim. Bu arada horizon zero dawn oyunundan sonra bf1 fifa20 ve tomb raider oyunların da ısı değerleri 55 ile 65 arasıydı. Oyun şuan optimizasyon sorunlu ya sanki oyundan kaynaklı gibime geldi.
Olabilir, bu konu ile ilgili patch gelecekmiş. Benim henüz deneme fırsatım olmadı internetimin yavaşlığından dolayı 1-2 gün içerisinde indirip denerim. Benim aldığım sonuçları size bildiririm.

Olabilir, bu konu ile ilgili patch gelecekmiş. Benim henüz deneme fırsatım olmadı internetimin yavaşlığından dolayı 1-2 gün içerisinde indirip denerim. Benim aldığım sonuçları size bildiririm.
Tamam çok teşekkürler bu arada bende ki kart mining yapılmış ben default ayarlarına nasıl getirebilirim.

Memocan_05

Torrent-Oyun.com
S.a arkadaşlar bana yardımcı olabilecek varmı acaba sorunum şu öncelikle beliirteyim tüm sürücüler güncel ekran kartı dahil oyunu açtım çok nadir ara takılmalar oluyor ama kaplamalarda sıkıntı var orta ayarda yüksek ayarda düşük ayarda denedim tam ekran yarım ekran pencere modu yaptum vsnyc kapattım açtım olmuyor kaplamalar geç geliyor bazen karakterin kafası kolu etraf hiç yok nadir olarak bu ama genellikle kaplamalar geç geliyor ışıklandırmalar aynı çöcüm varmı buna arkadaşlar teşekkürler şimdidenNot : sistemim i3 9100f 3.60 ghz 16 gb ddr4 3000 mhz ram gskill Asus tuf gamming anakart Asus rx570 rog strix 4 gb 256 bit ssd falan bu sistemmi yetmiyor bu oyuna yani bu oyun hariç tüm oyunlarda pc de ultrada takılma kasma bile olmuyor oyunlarda bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler
Çözünürlük ile biraz oyna, mesela bende 1366x768 çözünürlükte oyun sanki low'dan daha aşşağıda gibi gözükürken 1360x768'e aldığımda bütün kaplama ve grafikler düzeliyor. (monitörüm 1080p değil)

Lazovskie

Torrent-Oyun.com
Öncelikle bu paylaşımınız için çok eşekkür ederim.
İndirdim kurulumu oldukça basit. Önce HDD kurdum fakat oyun içerisinde benchmark testi yaptıgımda grafiklerin geç yüklendiğini fark ettim. Hiç oyuna girmeden çıkıp oyunu silip SSD ye kurdum geri kurdum.
i7-7700k 16gb ram 1080 li sistemim var high ayar seviyesinde 90-110 arası FPS alıyorum. Görüntü de ps4 den daha iyi olduğu kesin. Oyun içi çok çok çook nadir fps düşüşleri oluyor 45-50 ye düşüp geri çıkıyor bunun dışında herhangi bir problemle karşılaşmadım. Sistemi iyi olan arkdaşlar için yamayı beklemeden indirmelerini tavsiye ederim , düşük sistemli arkadaşlar için aynı şeyi söyleyemem=) Böyle oyunların devam oyunları da bence gelmeli. Tekrar teşekkür ederim

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
Oyunu indirdim, bizzat denedim. RX 5700 + R5 3600 sistemimde Ultra ayarlarda 85-90 FPS'lerde dolanıyor, arada 60'a düşüyor. 60'ın altını hiç görmedim. Şansım yaver gitti.

jok

Torrent-Oyun.com
crack yok içinden çıkmadı nasıl olcak şu kaykay oyunu ve bunu indirdim codex dosyaları boş.

oyunu indirdim fakat oyun giriş ekranında crash alıyorum yönetici olarak çalıştırdım fullscreen disable vb. gibi şeyleride yaptım fakat çözemedim yardımcı olacak varmı

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
oyunu indirdim fakat oyun giriş ekranında crash alıyorum yönetici olarak çalıştırdım fullscreen disable vb. gibi şeyleride yaptım fakat çözemedim yardımcı olacak varmı

Oyundan kaynaklı bir soruna benziyor.Muhtemelen güncellemeyle düzeltecekleri bir sorundur.İşlemcinizin AVX destekli olmadığından olabilir bu sorun.Sisteminizi yazarsanız daha net bir cevap alabilirsiniz.

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Tamam çok teşekkürler bu arada bende ki kart mining yapılmış ben default ayarlarına nasıl getirebilirim.
Ekran kartının bios ayarlarını sıfırlaman gerekiyor fakat daha önce hiç denemediğim için bir yorum yapamıyorum ufak tefek araştırmalarla bios sıfırlama veya bios pilini (pilini nasıl çıkartıyorlar veya pil mevcut mu bilmiyorum.) çıkartılarak sıfırlandığını söylemişler. Biraz ufak araştırma yaparak bulabilirsin bence. :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt