Horizon Zero Dawn [Complete Edition] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

Dreamblack55

Torrent-Oyun.com
S.a arkadaşlar bana yardımcı olabilecek varmı acaba sorunum şu öncelikle beliirteyim tüm sürücüler güncel ekran kartı dahil oyunu açtım çok nadir ara takılmalar oluyor ama kaplamalarda sıkıntı var orta ayarda yüksek ayarda düşük ayarda denedim tam ekran yarım ekran pencere modu yaptum vsnyc kapattım açtım olmuyor kaplamalar geç geliyor bazen karakterin kafası kolu etraf hiç yok nadir olarak bu ama genellikle kaplamalar geç geliyor ışıklandırmalar aynı çöcüm varmı buna arkadaşlar teşekkürler şimdidenNot : sistemim i3 9100f 3.60 ghz 16 gb ddr4 3000 mhz ram gskill Asus tuf gamming anakart Asus rx570 rog strix 4 gb 256 bit ssd falan bu sistemmi yetmiyor bu oyuna yani bu oyun hariç tüm oyunlarda pc de ultrada takılma kasma bile olmuyor oyunlarda bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
S.a arkadaşlar bana yardımcı olabilecek varmı acaba sorunum şu öncelikle beliirteyim tüm sürücüler güncel ekran kartı dahil oyunu açtım çok nadir ara takılmalar oluyor ama kaplamalarda sıkıntı var orta ayarda yüksek ayarda düşük ayarda denedim tam ekran yarım ekran pencere modu yaptum vsnyc kapattım açtım olmuyor kaplamalar geç geliyor bazen karakterin kafası kolu etraf hiç yok nadir olarak bu ama genellikle kaplamalar geç geliyor ışıklandırmalar aynı çöcüm varmı buna arkadaşlar teşekkürler şimdidenNot : sistemim i3 9100f 3.60 ghz 16 gb ddr4 3000 mhz ram gskill Asus tuf gamming anakart Asus rx570 rog strix 4 gb 256 bit ssd falan bu sistemmi yetmiyor bu oyuna yani bu oyun hariç tüm oyunlarda pc de ultrada takılma kasma bile olmuyor oyunlarda bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler
Tüm sürücüler güncel demişsin, hangi sürücüleri kullanıyorsun?

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Ekran kartının boyutu yetmiyor muhtemelen.

emrecan123

Torrent-Oyun.com
sistemin yeterli oyunda sıkıntılar pc den pcye değişiyor update beklemelisin.
2gb vram olan ekran kartlarında bile böyle sıkıntı olmuyor pc den pcye değişiyor dediğim gibi.

Dreamblack55

Torrent-Oyun.com
sistemin yeterli oyunda sıkıntılar pc den pcye değişiyor update beklemelisin.
2gb vram olan ekran kartlarında bile böyle sıkıntı olmuyor pc den pcye değişiyor dediğim gibi.
Anladım dostum teşekkürler dediğin gibi update bekliyecem o zaman şans hep bana denk gelir zaten :) sağlık olsun sende eksik olma teşekkür ederim açıklama için

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
Belirli Bi Bölümde Sorun varmış doğrumu Güncelleme gelmemiş oyuna eğer öyleyse boşuna indirmeyin bir bölümde crash Hatası veriyor
sistemin nedir bilmiyorum ama benim ekran kartım rx 5700 işlemcim de ryzen5 3600x bende hiç bi sorun olmadan oynatıyo.. yeni başladım ama ilerleyen bölümlerde de yazarım

Birleştirilen 2. mesajınız (lütfen flood yapmayınız):
Optimizasyon çok mu kötü beyler? Ona göre update bekleyeceğim.
sistemin nedir bilmiyorum ama benim ekran kartım rx 5700 işlemcim de ryzen5 3600x bende hiç bi sorun olmadan oynatıyo yeni başladım ilerleyen bölümlerde de yazarım

Moderatör tarafında düzenlendi:
nasıl yaptın anlatırmısın ben defalarca iade talebi yolladım olmadı desteğe falanda yazdım sonuç alamadım
Bende defalarca yolladım. Onlar kabul etmedi, ben ısrar ile yolladım. En sonunda kabul ettiler. Bu arada arkadaşlar GTX 1050 Ti 4GB ekran kartımı RX 580 Nitro+ 8GB modeli ile güncelledim. Bakalım Horizon Zero Dawn da nasıl bi performans verecek.

Birleştirilen 2. mesajınız (flood yapmak yasak):

Merhaba arkadaşlar bende önceden yani düne kadar GTX 1050 Ti 4GB modelinden vardı. Ekran kartının ısısı bu kadar çok olmuyordu. Yanlış hatırlamıyorsam 60-65 arası gidip geliyordu. Bugün kasama Sapphire RX 580 8GB Nitro+ modelinden taktım. Horizon Zero Dawn oyununa girdim. Tekrardan sistemi optimize etti. Normal de oyun High ayardaydı. Bu şekilde oynadım. Kasma, donma olmadı çok güzel de ama tek sorun ekran kartı ısısı resmen 73 dereceye kadar yükseldi. Bunun bir zararı var mıdır ? Acaba bu oyunla ilgili mi yoksa ısınma sadece bu RX modellerinde mi oluyor ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

emrecan123

Torrent-Oyun.com
Merhaba arkadaşlar bende önceden yani düne kadar GTX 1050 Ti 4GB modelinden vardı. Ekran kartının ısısı bu kadar çok olmuyordu. Yanlış hatırlamıyorsam 60-65 arası gidip geliyordu. Bugün kasama Sapphire RX 580 8GB Nitro+ modelinden taktım. Horizon Zero Dawn oyununa girdim. Tekrardan sistemi optimize etti. Normal de oyun High ayardaydı. Bu şekilde oynadım. Kasma, donma olmadı çok güzel de ama tek sorun ekran kartı ısısı resmen 73 dereceye kadar yükseldi. Bunun bir zararı var mıdır ? Acaba bu oyunla ilgili mi yoksa ısınma sadece bu RX modellerinde mi oluyor ?

normal Sapphire modelleri ısınıyor diğer modellere göre ama zararı olmaz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt