Horizon Zero Dawn [Complete Edition] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Kaplamalar falan çok geç geliyor oynanacak durumda değil 1050Ti için konuşuyorum

Łegion

Everything happens for a reason.
Ekip Lideri
12 Gb Ram, Gtx 750Tİ, AMD 6300 Six Core 3.50 Ghz pc kaldırır mı?
Bunun üzerine bir sabit konumuz var, oraya iletmeniz en sağlıklısı;

Torrent-Oyun Can You Run It [Sürekli Güncel]

Oyun güzel mi ? Oyunla ilgili pek bir bilgim yok. Darısı Death Stranding’in başına.
Açık dünya, Macera ve RPG elementleri taşıyan bir oyun. Kendim PS4 üzerinde oynamıştım ama kısa bir süreydi, eğlenceliydi. Oyunun süresine bakılıncaysa fazla tekrara biniyor diye yorumlar geliyordu sanırım.

arkadaşlar steamden iade etmiştim ancak dosyaları duruyor tekrardan indirmmek istemiyorum crack vavrsa atabiliirmisiniz
Epic Games versiyonundan kırıldığı için elde ayrı bir crack yok sanırım, ya da en azından bulamadım maalesef: (

Ciddi sorunları olduğunu ve day one patch ile düzeltileceğini duymuştum. Güncellenmiş hali umarım eklenir.

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Ben oynuıyorum herhangi bir takılma vs yok.Ancak ben epic gamesten aldım.

Edit:Ara sinematiklerde alt yazı ve ses kaymaları var.

Son düzenleme:

volkan345

Torrent-Oyun.com
Bende indirdim oynadım ançak çokme sorunu yaşamadım henüz ilerleyen günlerde ne olur bilemem Optimizasyon sorunu gormedim henüz ve stabil bir şekilde çalışıyor oyun şimdilik sorun yok Olursa yazarım buraya 1 sefer sadece optimize ekranında atıp hata verdi ve bir daha hiç almadım boyle bir hata

Sistemin : Ryzen 5 2600 16gb rx5600xt (Ultra 70fps civari alıyorum)
Sürücü: 20.7.2

LΛWLER

Siz ağır takılan hafif insanlarsınız.
Uyanır uyanmaz aldığım en güzel haber oldu beeee.....

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Bende iade ederim ileride kürekli oynarım diyordum bu kadar optimize problemini duyup okuyunca ama korktuğum gibi olmadı. Texture high diğerleri mediumda 1080p benchmarkta 59 fps çıkıyor. Oyunda da takip ettiğim kadarıyla genelde 60 fps geziyor ama şehir tarzı kalabalık yerlerde ya da sağnak yağmurda 45 fps ye kadar düştüğü oluyor. Çok iyi bir ekran kartım olmadığından bana bu değerler gayet iyi geldi. Güncellemelerle bir tık daha iyi hale gelirse zaten sorun kalmaz. Oyundan atma falan da olmadı bende. Bazı kartlarda sanırım sinir bozucu sorunlar yaşatıyor oyun. Özellikle Nvidia tarafında. Oyuna gelecek olursam ilk iki saati gayet keyifliydi. Beğendim.

sefakav

Torrent-Oyun.com
selamlar bu surumu indirsem patch ayrı mı cıkar yoksa ana oyunla mı ona gore inidircem :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
konsoldan pcye çevirilen oyunlar herzaman dandik oluyor..
RDR 2, Death Stranding, Sunset Overdrive, MGS 5, Final Fantasy 15, NieR: Automata, Halo Master Chief Collection, hangisinin optimizesi kötü diye anıldı?

Edit: Pardon RDR 2 ilk çıktığında biraz sıkıntılıydı diye duydum ama şuan pek şikayet eden yok.Aynı şekilde NieR için de söylentiler vardı ama söylentilerin olduğu dönemde ben sıkıntısız bir şekilde oynayabiliyordum.

Tabi bu kötü portların olmadığı anlamına gelmiyor.''Hepsi'' olmasa da yapan ekiplerin pc tecrübesizliğinden dolayı kötü portlar da ortaya çıkabiliyor.

Torrentin indirme hızı bir türlü artmıyor 10 kb lerde kaldı . Önerisi olan ?

tekken8

Torrent-Oyun.com
RDR 2, Death Stranding, Sunset Overdrive, MGS 5, Final Fantasy 15, NieR: Automata, Halo Master Chief Collection, hangisinin optimizesi kötü diye anıldı?

Edit: Pardon RDR 2 ilk çıktığında biraz sıkıntılıydı diye duydum ama şuan pek şikayet eden yok.Aynı şekilde NieR için de söylentiler vardı ama söylentilerin olduğu dönemde ben sıkıntısız bir şekilde oynayabiliyordum.

Tabi bu kötü portların olmadığı anlamına gelmiyor.''Hepsi'' olmasa da yapan ekiplerin pc tecrübesizliğinden dolaayı kötü portlar da ortaya çıkabiliyor.

çok iyi gözükmüyor kardeş grafik olarak özellikle mesela spider man rezalet ötesinde

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt