Horizon Zero Dawn [Complete Edition] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

woozycm

Seviye 1
Çözünürlüğü düşüktür o zaman.Ayarlarda video gibi bir ayar olması lazım, ordan çözünürlüğü monitörünün çözünürlüğüne ayarlamalısın.Muhtemelen üstünde de tam ekran ayarı da vardır, onu da fullscreen yapman lazım.
ayarlar 1920x1080de ve fullscrende hatta graphic scale gibi olan ayar bile fullde nvidia denetim masasından extra görüntü ayarlarıda yaptım fakat düzelmedi

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
ayarlar 1920x1080de ve fullscrende hatta graphic scale gibi olan ayar bile fullde nvidia denetim masasından extra görüntü ayarlarıda yaptım fakat düzelmedi
Hocam şimdi hatırladım, oyunda yükseltmekle görüntü kalitesinin düştüğü bir ayar var, onu kısarak düzeltebilirsin.Maalesef ayarın ismini şuan hatırlamyamadım.Oyunun başlangıçtaki optimize kısmı uzun sürdüğü için yarım saatin ardından dayamayıp kapattım.Bi' yarım saatin ardından tekrar gireceğim.O ayarın hangisini olduğunu bulursam yazarım.Sizde deneyin isterseniz.Sanırım fps ile ilgili bir ayardı.Aşağıdaki ayar olabilir.

Screenshot_5.png

Edit:
Evet ayar bu.Off durumuna getirmelisiniz.Bu ayarda belirli bir fps seçtiğinizde grafiği o fps'ye göre düşüren bir ayar.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
bu oyunu sorunsuz oynayan varmi yada en son surumu bumu kardeslerim
Bu yorumdan sonra son update kadar her şeyi denedim ama ufak tefek zaman zaman aşırı olan fps drop'ları devam ediyor maalesef.Belki high'tan daha aşağı bir ayara çekerek bu drop'lar giderilebilir.Şimdilik oynamayacağım için fazla kafa yormak istemedim açıkçası.Belki ilerde daha stabil bir sürüm gelebilir.Türkçe yama da almak lazım. :)

woozycm

Seviye 1
Hocam şimdi hatırladım, oyunda yükseltmekle görüntü kalitesinin düştüğü bir ayar var, onu kısarak düzeltebilirsin.Maalesef ayarın ismini şuan hatırlamyamadım.Oyunun başlangıçtaki optimize kısmı uzun sürdüğü için yarım saatin ardından dayamayıp kapattım.Bi' yarım saatin ardından tekrar gireceğim.O ayarın hangisini olduğunu bulursam yazarım.Sizde deneyin isterseniz.Sanırım fps ile ilgili bir ayardı.Aşağıdaki ayar olabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 240374

Edit:
Evet ayar bu.Off durumuna getirmelisiniz.Bu ayarda belirli bir fps seçtiğinizde grafiği o fps'ye göre düşüren bir ayar.
aynen başkan çözümü buymuş sorunu hallettim çok teşşekürler :)

bu oyunu sorunsuz oynayan varmi yada en son surumu bumu kardeslerim
Bu yorumdan sonra son update kadar her şeyi denedim ama ufak tefek zaman zaman aşırı olan fps drop'ları devam ediyor maalesef.Belki high'tan daha aşağı bir ayara çekerek bu drop'lar giderilebilir.Şimdilik oynamayacağım için fazla kafa yormak istemedim açıkçası.Belki ilerde daha stabil bir sürüm gelebilir.Türkçe yama da almak lazım. :)
Bi oyun içinden SS çekip atma şansın var mıdır?
şuan oyunu sorunsuz şekilde oynuyorum windowsun son sürümüne geçtikden sonra bi sıkıntım olmadı tek sorun o görüntü ayarıydı @Transient Ghost un tavsiyesiyle çözmüş bulunmaktayım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Ekip Lideri
aynen başkan çözümü buymuş sorunu hallettim çok teşşekürler :)

şuan oyunu sorunsuz şekilde oynuyorum windowsun son sürümüne geçtikden sonra bi sıkıntım olmadı tek sorun o görüntü ayarıydı @Transient Ghost un tavsiyesiyle çözmüş bulunmaktayım
Rica ederim, iyi oyunlar.

Murusti

Torrent-Oyun.com
Oyunu kurdum güzele benziyo yalnız elinde hep ok var sıkıcı gelmezmi insana sürekli ok atmak baska silahı yokmu ?

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Oyunu kurdum güzele benziyo yalnız elinde hep ok var sıkıcı gelmezmi insana sürekli ok atmak baska silahı yokmu ?
Valla oyunu ön siparişle almıştım. Daha yeni bitirebildim. Dlc'sini de oynamadım bile. Ruhum sıkıldı oynarken resmen. Tek memnun eden kısmı biraz senaryosu oldu. Optimizesi falan da zaten kötüydü oyunun. Dediğiniz gibi ok-yay ikilisi de bir yerden sonra bayıyor. Aloy dışında akılda kalıcı bir tane karakter gözüme çarpmadı oyunda. Bu oyun konsolda nasıl bu kadar sevildi nasıl bu kadar popüler hale geldi anlamadım. Oyunun potansiyeli elbette var, beğenen kesim illa olacaktır herkesin zevk anlayışı ayrıdır ama şöyle iyi oyun böyle muhteşem oyun o kadar gümbür gümbür geldi ki pc ye çok beklentiye girmiştim. Bu yüzden de hayal kırıklığına uğradım sanırım.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Valla oyunu ön siparişle almıştım. Daha yeni bitirebildim. Dlc'sini de oynamadım bile. Ruhum sıkıldı oynarken resmen. Tek memnun eden kısmı biraz senaryosu oldu. Optimizesi falan da zaten kötüydü oyunun. Dediğiniz gibi ok-yay ikilisi de bir yerden sonra bayıyor. Aloy dışında akılda kalıcı bir tane karakter gözüme çarpmadı oyunda. Bu oyun konsolda nasıl bu kadar sevildi nasıl bu kadar popüler hale geldi anlamadım. Oyunun potansiyeli elbette var, beğenen kesim illa olacaktır herkesin zevk anlayışı ayrıdır ama şöyle iyi oyun böyle muhteşem oyun o kadar gümbür gümbür geldi ki pc ye çok beklentiye girmiştim. Bu yüzden de hayal kırıklığına uğradım sanırım.
Gereksiz abartılan oyunlardan biriydi kendisi. Ancak oyunun senaryosu inanılmaz güzel yazılmış. Tabi internetten okuyunca güzel geliyor, oyun bunu anlatmak konusunda başarısız..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt