Horizon Zero Dawn [Complete Edition] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Beyler FPS artmasını falan beklemeyin. Arada oyundan dolayı hafif takılmalar falan olur bunlar geçer ama 30 FPS ile oyunu oynayan biri update ile 50 FPS de oynayacağını hayal etmesin boşuna. Öyle bir dünya yok. Bu oyun böyle çıktı böyle gider. Ta ki siz daha iyi bir sistem alıncaya kadar..

Oyunu indirecekler dikkat etsin, performans açısından büyük sorunları var. Önerdikleri sistemlerle 30-50 FPS arasında oynanabiliyor oyun. İleri seviye donanımda bile sürekli donmalar oluyor. Güncellenmiş sürümleri beklemenizi tavsiye ederim.
Ahhh Ahhh keşke indirmeden önce yorumlara baksaydım rtx 2060 lı i7 10. nesil işlemcili bilgisayarda fps drop yiyorum :(

Bu arada 1.02 patch linki kırık sanırım telif hakkı nedeniyle kaldırıldı yazıyor linke tıklayınca

Son düzenleme:
Update v1.03

For CODEX Version

Horizon.Zero.Dawn.Update v1.03-epic remove OptickCore.dll
https://www5.zippyshare.com/v/2z1BUjzx/file.html

For ElAmigos Version(steam)

Horizon.Zero.Dawn.Update v1.03-steam remove OptickCore.dll
https://www5.zippyshare.com/v/vrHDpNXp/file.html

Bu son paylaştığım iki link ise; oyun bazı windows versiyonlarında üsteki yamalardan sonra, çalışmaya biliyormuş. Alttaki yamalar ise üstteki yamaların fixlenmiş yani düzenlenmiş haliymiş. İndirdiginiz versiyona göre üstteki yamaları yapın eğer sorun olursa alttakini deneyin dostlar..

Update v1.03 with Windows (fix) Version

Epic version:

Horizon.Zero.Dawn.Update v1.03-epic [patched] remove OptickCore.dll
https://www106.zippyshare.com/v/Sl6YEbl6/file.html
Steam versiyon (ElAmigos)

Horizon.Zero.Dawn.Update v1.03-steam [patched] remove OptickCore.dll
https://www106.zippyshare.com/v/oEU8Boyj/file.html

kolpaspor

Torrent-Oyun.com
Ne yaptıysam olmadı bunu da denedim fitgirl sürümünü de denedim oyun daha yüklenirken optimizasyon ekranında %74te crash hatası veriyor yok mu çözümü bu oyuna 200 lira vermek istemiyorum 70 lirayken kaçırdım alamadım yoksa orijinal alacam ama 275 lira çok şu an hesabıma 50 daha koysam bunun yerine cyberpunk 2077 alırım ki eminim bundan milyon kat daha güzel olur en azından Türkçe şuna yardım edebilecek biri var mı yoksa silecem indirim bekleyecem arkadaşlar

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Ne yaptıysam olmadı bunu da denedim fitgirl sürümünü de denedim oyun daha yüklenirken optimizasyon ekranında %74te crash hatası veriyor yok mu çözümü bu oyuna 200 lira vermek istemiyorum 70 lirayken kaçırdım alamadım yoksa orijinal alacam ama 275 lira çok şu an hesabıma 50 daha koysam bunun yerine cyberpunk 2077 alırım ki eminim bundan milyon kat daha güzel olur en azından Türkçe şuna yardım edebilecek biri var mı yoksa silecem indirim bekleyecem arkadaşlar
Aşağıdaki makalede yapılması gereken adımlar mevcut.Denemekte fayda var hocam, inşallah işe yarar.

Bpakmen

Rock & Metal Music
Update v1.03

For CODEX Version

Horizon.Zero.Dawn.Update v1.03-epic remove OptickCore.dll
https://www5.zippyshare.com/v/2z1BUjzx/file.html

For ElAmigos Version(steam)

Horizon.Zero.Dawn.Update v1.03-steam remove OptickCore.dll
https://www5.zippyshare.com/v/vrHDpNXp/file.html

Bu son paylaştığım iki link ise; oyun bazı windows versiyonlarında üsteki yamalardan sonra, çalışmaya biliyormuş. Alttaki yamalar ise üstteki yamaların fixlenmiş yani düzenlenmiş haliymiş. İndirdiginiz versiyona göre üstteki yamaları yapın eğer sorun olursa alttakini deneyin dostlar..

Update v1.03 with Windows (fix) Version

Epic version:

Horizon.Zero.Dawn.Update v1.03-epic [patched] remove OptickCore.dll
https://www106.zippyshare.com/v/Sl6YEbl6/file.html
Steam versiyon (ElAmigos)

Horizon.Zero.Dawn.Update v1.03-steam [patched] remove OptickCore.dll
https://www106.zippyshare.com/v/oEU8Boyj/file.html
Hocam ben bu sayfadaki sürümü indirdim ve v1.03 update'ini Epic versiyonundan aldım yaptım, gayet başarılı oldu. Önceden 90'dan fazla fps alamazken şuan yer yer 100-120 arası geziyo. Tavsiye ederim ama ben skidrowcodex.co 'dan indirmiştim, bilmeyen arkadaşlar özelden yazsın atıyım linkini.

1.0.4 patch yayınlandı. Deneyen olursa performansı düzeltmişlerse buraya yazabilir mi?

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Beyler bu oyunu yapan adamlar kafayı yemişler gerçekten. Çıkardıkları 4 update var ama ortada elle tutulur zerre bir şey yok. Digital Foundry'nin açıklamaları:

• Oyunun VSYNC'si bozuk. Triple Buffering olmasına rağmen inanılmaz frametime spikeları var.
  • Oyun konsoldaki "shared memory" sistemini kullandığı için PC'de ayrı kaynaklara çok fazla saldırıyor (bellek ve VRAM)
  • PCI-E bandwith'nin problem olduğu tek oyun olabilir, zira oyun inanılmaz bir PCI-E bandwith'i kullanıyor. (x8-x16 arasında %30 performans farkı var, yine konsol mimarisinden kaynanklanan bir bottleneck olduğu düşünülüyor)
  • Bu güne kadarki portlarda GTX 1060, ps4 pro ayarında (hatta yer yer geçerek) performans verip 60 fps'yi yakalayabilirken averajda, bu oyunda GTX 1060 standart base PS4 gibi performans veriyor.
  • Pek çok ayarın katkısı minimal düzeyde. Medium ile Ultra ayarlar arasında çok çok ufak farklar var. Original adı verilmiş ayarlar zaten konsol ayarları ve Medium'a eşdeğerler.
  • Ambient Occulusion da ters bir etki söz konusu. Kalite arttıkça AO ortadan kalkıyor (transparan etkisinin artmasından kaynaklı, artistik bir tercih) bu da Ultra'ya alıp size fps kaybettiren bir ayarın daha kötü görüntü sunmasına sebep oluyor.
  • Oyun Borderless modda sistem kaynaklarını kullanamıyor, Fullscreen'de bazen çözünürlüğü yarıya düşürüyor, tekrar Fulscreeni kapatıp açmanız gerekiyor düzeltmeniz için.
  • Anlık stutterlar çok fazla ve sistem, işlemci, ssd, ekran kartı ıvır zıvır ayırt etmiyor. 2080ti - 3900x'li bir sistemde bile mevcut.
  • Oyuna PC versiyonu namına eklenen çim etkileşimi (konsol versiyonunda sadece uzun otlar ile etkileşim vardı) sahte bir warp efekti ile sağlanmış. Balık gözü merceğin görüntüyü bozması gibi.
  • Yüz animasyonları, ara sahnelerdeki geçişler, bazı yaratık animasyonları 30 fps'ye kitli. Siz isterseniz 200 fps alıyor olun, oyun içindeki etkileşimler 30 fps düzeyinde, bu da komik, bozuk, judderlı animasyonlar, görüntüler ortaya çıkarıyor.
  • İşlemci ve ekran kartı kullanımı çok kötü oyunun. Yüzdeler çok dengesiz ve bilinemeyen noktalarda yazılımsal/kaynak kullanımı olarak bottleneck yaşıyor oyun (yine alt tabanda konsol mimarisi ve salt 30 fps üzerine kodlandığı için)
  • Oyunun giriş ekranında Shader compile yapılıyor ve bu çoğu zaman çökmelere, ayarların sıfırlanmasına sebep oluyor.
  • Optimizasyon genel olarak kötü. Aynı oyun motorunu kullanan Death Stranding bu oyunun 3'te 1'i kadar sistemi zorluyor.

KomserMesutX

Torrent-Oyun.com
Zamanında çok heves etmiştim ve ps4 e özel olduğunu öğrenince çok üzülmüştüm.Artık oyun pcde de var ama artık eski hevesim yok.:cool::cool::cool:

nuno

Torrent-Oyun.com
oyunun codex versiyonu yükledim. açıldı oynadım. ancak hiçbir update'i yapamıyorum.
1, 1.01, 102 vb hepsinde aynı hatayı alıyorum yüklenmiyor hata veriyor sebebi nedir acaba?

bu arada 1920x1080 çözünürlükte medium ayarlarda 35-40 fps alıyorum. Bu normal mi? sistemim imzamda var.

tommyvereceti

clay_was_here
Beyler bu oyunu yapan adamlar kafayı yemişler gerçekten. Çıkardıkları 4 update var ama ortada elle tutulur zerre bir şey yok. Digital Foundry'nin açıklamaları:

• Oyunun VSYNC'si bozuk. Triple Buffering olmasına rağmen inanılmaz frametime spikeları var.
  • Oyun konsoldaki "shared memory" sistemini kullandığı için PC'de ayrı kaynaklara çok fazla saldırıyor (bellek ve VRAM)
  • PCI-E bandwith'nin problem olduğu tek oyun olabilir, zira oyun inanılmaz bir PCI-E bandwith'i kullanıyor. (x8-x16 arasında %30 performans farkı var, yine konsol mimarisinden kaynanklanan bir bottleneck olduğu düşünülüyor)
  • Bu güne kadarki portlarda GTX 1060, ps4 pro ayarında (hatta yer yer geçerek) performans verip 60 fps'yi yakalayabilirken averajda, bu oyunda GTX 1060 standart base PS4 gibi performans veriyor.
  • Pek çok ayarın katkısı minimal düzeyde. Medium ile Ultra ayarlar arasında çok çok ufak farklar var. Original adı verilmiş ayarlar zaten konsol ayarları ve Medium'a eşdeğerler.
  • Ambient Occulusion da ters bir etki söz konusu. Kalite arttıkça AO ortadan kalkıyor (transparan etkisinin artmasından kaynaklı, artistik bir tercih) bu da Ultra'ya alıp size fps kaybettiren bir ayarın daha kötü görüntü sunmasına sebep oluyor.
  • Oyun Borderless modda sistem kaynaklarını kullanamıyor, Fullscreen'de bazen çözünürlüğü yarıya düşürüyor, tekrar Fulscreeni kapatıp açmanız gerekiyor düzeltmeniz için.
  • Anlık stutterlar çok fazla ve sistem, işlemci, ssd, ekran kartı ıvır zıvır ayırt etmiyor. 2080ti - 3900x'li bir sistemde bile mevcut.
  • Oyuna PC versiyonu namına eklenen çim etkileşimi (konsol versiyonunda sadece uzun otlar ile etkileşim vardı) sahte bir warp efekti ile sağlanmış. Balık gözü merceğin görüntüyü bozması gibi.
  • Yüz animasyonları, ara sahnelerdeki geçişler, bazı yaratık animasyonları 30 fps'ye kitli. Siz isterseniz 200 fps alıyor olun, oyun içindeki etkileşimler 30 fps düzeyinde, bu da komik, bozuk, judderlı animasyonlar, görüntüler ortaya çıkarıyor.
  • İşlemci ve ekran kartı kullanımı çok kötü oyunun. Yüzdeler çok dengesiz ve bilinemeyen noktalarda yazılımsal/kaynak kullanımı olarak bottleneck yaşıyor oyun (yine alt tabanda konsol mimarisi ve salt 30 fps üzerine kodlandığı için)
  • Oyunun giriş ekranında Shader compile yapılıyor ve bu çoğu zaman çökmelere, ayarların sıfırlanmasına sebep oluyor.
  • Optimizasyon genel olarak kötü. Aynı oyun motorunu kullanan Death Stranding bu oyunun 3'te 1'i kadar sistemi zorluyor.
arkadasin dedigi gibi ben oyunu 2080ti ekran karti 64 gb ram i9 9900k li sistemde denedim her yerde degil ama cogu yerde fps acayip dustu oyuna cok saglam yama lazim yoksa oynayan insani kendinden sogutur

torrent.mertz502

''Tempus edax rerum.''
Oyunun 1.04 ve 1.05 sürümleri çıktı. Onları da deneyebilirsiniz. Eğer o sürümler kırıldıysa buraya linkini atabilir misiniz ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt