Horizon Zero Dawn [Complete Edition] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Łegion

Everything happens for a reason.
Ekip Lideri
horizon-zero-dawn-cover.jpg

Horizon Zero Dawn [Complete Edition] [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 67.86 GB

:pccikistarihi: 07.08.2020

:pcnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:pcnot: Ana oyun ve tüm ek içerikler dahildir!

:pcnot: Patch 1.01 eklenmiştir!

:pcoyungoruntuleri:
1596824789_3408837.jpg
1596824789_6879059.jpg
1596824789_8077787.jpg
1596824789_9357741.jpg

:pcoyunhakkinda:

DÜNYA ARTIK BİZİM DEĞİL

Makinelerin yönettiği dünyayı ortaya çıkarmak için efsanevi bir göreve atılan Noralı Aloy’a katıl.

Kabilesinden dışlanmış, geçmişini bilmek isteyen genç avcı, kaderini keşfeder. Geleceği tehdit eden büyük bir şeyi durdurmaya çalışacaktır.

Yabani ve tehlikeli açık dünyayı keşfederken eşsiz makinelere ve rakip kabilelere taktiksel saldır.

Horizon Zero Dawn™ ödüllü bir aksiyon rol yapma oyunudur ve bu Complete Edition'da yeni diyarlar, yetenekler, silahlar ve Makineleri içeren büyük genişleme paketi The Frozen Wilds var.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-2500K@3.3GHz veya AMD FX 6300@3.5GHz
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) veya AMD Radeon R9 290 (4GB)
Bellek: 8 GB
Boş Alan: 100 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i7-4770K@3.5GHz veya Ryzen 5 1500X@3.5GHz
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) veya AMD Radeon RX 580 (8GB)
Bellek: 16 GB
Boş Alan: 100 GB

:pcoyunfragmani:

Patch 1.01 Linkleri (Epic sürüm uyumlu)

https://www106.zippyshare.com/v/UqI9QHRK/file.html (İlk çıkan sürüm)

https://www90.zippyshare.com/v/QI6tPEIu/file.html (alternatif düzenlenmiş sürüm)

Not: Patch 1.01, Epic sürümüne uygundur.Patch'in amacı crash gibi hataları gidermektir.

https://www54.zippyshare.com/v/oTb96jbQ/file.html (Gamepad destekli crack)

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
Oyunu indirecekler dikkat etsin, performans açısından büyük sorunları var. Önerdikleri sistemlerle 30-50 FPS arasında oynanabiliyor oyun. İleri seviye donanımda bile sürekli donmalar oluyor. Güncellenmiş sürümleri beklemenizi tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Bulic

Mustapha Kemal Pasha
umarım diğer ps4 oyunlarında gelir last of us infamous: second son uncharted gibi

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
umarım diğer ps4 oyunlarında gelir last of us infamous: second son uncharted gibi
Şahsen yazdıkların olmasa da Days Gone'ın, Bloodborne'un, Shadow of The Colossus'un, Killzone Serisinin ve Infamous'ın geleceğini düşünüyorum.Özellikle Horizon: Zero Dawn'dan sonra bir diğer Guerilla Games oyunu olan Killzone Serinin kesin geleceğini düşünüyorum.Tabi bu hemen olacak bir şey değil.Bir de illa ki Horizon'ın durumuna da bakacaklardır.

Bulic

Mustapha Kemal Pasha
Şahsen yazdıkların olmasa da Days Gone'ın, Bloodborne'un, Shadow of The Colossus'un, Killzone Serisinin ve Infamous'ın geleceğini düşünüyorum.Özellikle Horizon: Zero Dawn'dan sonra bir diğer Guerilla Games oyunu olan Killzone Serinin kesin geleceğini düşünüyorum.Tabi bu hemen olacak bir şey değil.Bir de illa ki Horizon'ın durumuna da bakacaklardır.
Killzone oyununu okadar oynamak istedim ps3 özel olduğunu görünce üzülmüştüm inşallah tek tek çıkarlarda oynayabiliriz :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Killzone oyununu okadar oynamak istedim ps3 özel olduğunu görünce üzülmüştüm inşallah tek tek çıkarlarda oynayabiliriz :)
Ben de zamanında Killzone Shadow Fall'a çok yükselmiştim.Pc'ye çıkmadığını görünce de üzülmüştüm. :)

melihbass

Torrent-Oyun.com
crackwatch da 30fps sabitleyip bir çok hatanın sona erdiğini yazmışlar 2 dakika önce bence deneyin bir rivatuner vs programlar ile.

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
çok hızlı kırılmış fiyatını 75ten 275 yapmasalardı keşke

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
40 gb'a yakın ilk gün performans yaması gelecek güncel versiyonu bekleyin bence

Alone_Boy1453

Torrent-Oyun.com
Oyunda ciddi performans sorunları ve çökmeler bulunduğu rapor ediliyor. Oyunun yamalanmış halini ve optimize grafik sürücülerini beklemeniz faydanıza olacaktır.

Vensoz

Torrent-Oyun.com
Oyun güzel mi ? Oyunla ilgili pek bir bilgim yok. Darısı Death Stranding’in başına.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar steamden iade etmiştim ancak dosyaları duruyor tekrardan indirmmek istemiyorum crack vavrsa atabiliirmisiniz

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt