Torrent-Oyun | HITMAN 3 [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

canpain

Torrent-Oyun.com
Teşekkürler. Oyunu yükledim ama Fitgirl repack'i biraz yükledikten sonra hata verip kapanıyor. Kaç kere denedim. Hatta antivirüsü de kapatıp denedim yine aynı hatayı verdi. Hatta Fitgirl repack hata verince yüklediğim codex oyunu da siliniyor. Ne yapmam gerekiyor?

berke.17

Torrent-Oyun.com
oyunu yaklaşık 3 gün boyunca oynadım ve 1 den başlayıp bonus görevlerine kadar yaptım oldukça başarılı vurdulu kırdılı aksiyon beklemeyenler için ideal tavsiye ederim ben beğendim yalnız bonus görevler beni biraz zorlamadı ama güzeldi

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkürler. Oyunu yükledim ama Fitgirl repack'i biraz yükledikten sonra hata verip kapanıyor. Kaç kere denedim. Hatta antivirüsü de kapatıp denedim yine aynı hatayı verdi. Hatta Fitgirl repack hata verince yüklediğim codex oyunu da siliniyor. Ne yapmam gerekiyor?
Codex oyunu nasıl siliniyor orasını anlamadım.Hangi Codex oyunu?

Maalesef bazı sistemlerde Fitgirl Repack böyle hatalar verebiliyor, bazı arkadaşlar ısrarla bu sürümü tercih etse de önermediğimi defalarca söylüyorum (sana demiyorum bu arada).Tabi her sistemde aynı şekilde hata vermediği için (bende vermiyor mesela) opsiyonel olarak eklemek durumunda kalıyorum.Çözüm olarak sanal belleği arttırmayı deneyebilirsin, C'ye yüklüyorsan D'ye, D'ye yüklüyorsan C'ye yüklemeyi deneyebilirsin.Bunlar işe yaramazsa aşağıdaki DODI Repack'i indirebilirsin.Bu arada aynı hatayı vs. almayacağını garanti edemem ama Fitgirl kadar hata alma ihtimalin yok.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
hitman 1 ve 2 yi indirmezsem 3 de sorun yaşar mıyım ?
Oynamazsam hikayeden bir şey kaçırır mıyım anlamında mı soruyorsun?
Bu anlamda soruyorsan hayır pek bir kaçırmazsın, bildiğim kadarıyla hikayeler birbirinden bağımsızlar.
Bu arada hikaye olarak bir şey kaçırmazsın ama yine de 1'den başlamanı tavsiye ederim, 3 iyi olarak anılsa da diğerlerinin çok da aşağı kalır yanı yok.Bu sürümün içinde mevcutlar bu arada (repack'lerde opsiyonel).

Bu sitenin hızına hayranım , heralde çıkmamıştır diyerek girmiştim ki 11 gün önce çıkmış
Cyberpunkta en fazla 15 fps görebildim ama bunda umudum büyük :)))

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Kurmaya gerek kalmadan indirince kurulu gelen hali var mı arkadaşlar varsa hangisi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu sitenin hızına hayranım , heralde çıkmamıştır diyerek girmiştim ki 11 gün önce çıkmış
Cyberpunkta en fazla 15 fps görebildim ama bunda umudum büyük :)))

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Kurmaya gerek kalmadan indirince kurulu gelen hali var mı arkadaşlar varsa hangisi ?
Aşağıdaki torrent'ten oyunun kurulmuş halini indirebilirsin, şimdiden iyi oyunlar.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

canpain

Torrent-Oyun.com
Codex oyunu nasıl siliniyor orasını anlamadım.Hangi Codex oyunu?

Maalesef bazı sistemlerde Fitgirl Repack böyle hatalar verebiliyor, bazı arkadaşlar ısrarla bu sürümü tercih etse de önermediğimi defalarca söylüyorum (sana demiyorum bu arada).Tabi her sistemde aynı şekilde hata vermediği için (bende vermiyor mesela) opsiyonel olarak eklemek durumunda kalıyorum.Çözüm olarak sanal belleği arttırmayı deneyebilirsin, C'ye yüklüyorsan D'ye, D'ye yüklüyorsan C'ye yüklemeyi deneyebilirsin.Bunlar işe yaramazsa aşağıdaki DODI Repack'i indirebilirsin.Bu arada aynı hatayı vs. almayacağını garanti edemem ama Fitgirl kadar hata alma ihtimalin yok.
Tamamdır hallettim. Ben Codex haliyle oyunu indirdim. Üstüne fitgirl yapmaya çalışınca hata veriyordu. Bu sefer fitgirl yapmadım. Burada paylaşılan crackfix'i uyguladım sadece. Oyunu indirmek+crackfix yetti. Oyun sorunsuzca açıldı. Sadece tek bir yerde takılma oldu: Malikane görevi bitti tam loading derken takıldı ama sorun değil. Oyunda 3 görevi tamamladım ve oynarken büyük sorun yaşatmadı. Çok teşekkür ediyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Tamamdır hallettim. Ben Codex haliyle oyunu indirdim. Üstüne fitgirl yapmaya çalışınca hata veriyordu. Bu sefer fitgirl yapmadım. Burada paylaşılan crackfix'i uyguladım sadece. Oyunu indirmek+crackfix yetti. Oyun sorunsuzca açıldı. Sadece tek bir yerde takılma oldu: Malikane görevi bitti tam loading derken takıldı ama sorun değil. Oyunda 3 görevi tamamladım ve oynarken büyük sorun yaşatmadı. Çok teşekkür ediyorum.
Rica ederim, umarım sorunsuz bir şekilde bitirirsin, iyi oyunlar.

Assassins #

Torrent-Oyun.com
Hocam youtube'da gördümde türkçe yama çıkmış diye linkini felan atmış doğruluğu var mıdır türkçe yaması çıktı mı

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt