Torrent-Oyun | HITMAN 3 [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar oyunu kurarken işlem yüzde 75 civarında duruyor.ISDONE.dll hatası veriyor.Çözümü bilen var mı?
Googleden isdone.dll aratıp 64 bit için olanı indir , C:/Windows SysWow64 klasörüne at. Kopyalama işlemini gerçekleştirdikten sonra CMD'yi yönetici olarak çalıştır ilk önce "C:\Windows\System64 " yaz "Enter" tuşuna bas sonra regsvr32 isdone.dll yazıp "Enter" tuşuna bas sonra bilgisayarını yeniden başlat sonra kurulumu yap.

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
Arkadaşlar oyunu kurarken işlem yüzde 75 civarında duruyor.ISDONE.dll hatası veriyor.Çözümü bilen var mı?
sanırım ona bir çok şey neden olabiliyordu, mesela kurulum yaptığın klasörün adresinde türkçe karakter olmaması gerekiyor
- antivirüsü kapatmalısın(antivirüs crack'ı virüs olarak algılayıp setubun durmasına neden olabiliyor)
- kurulumu yönetici olarak başlat
- harddisklerinin dolu olmamasına dikkat et (misal bende C full doluydu diğer hddye kuruyordum buna rağmen hata veriyordu, C'de yer açtıktan sonra sorunsuz diger hddye kurmustum)

DODİ sürümünü indirdim. Oyunun setup dosyasına tıkladım. En başta kalıyor ilerlemiyor. Ne yapmam lazım. Yardım lütfen.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
DODİ sürümünü indirdim. Oyunun setup dosyasına tıkladım. En başta kalıyor ilerlemiyor. Ne yapmam lazım. Yardım lütfen.
O ekranda alt bölümünde yazdığı gibi klavyeden ''yukarı yön tuşuna'' basmanız ve ardından kalkan perdeden sonraki setup adımlarını uygulamanız gerekiyor.

Öncelikle paylaşım için teşekkürler. Ben Fitgirl sürümünü indirdim, sorunsuz bir şekilde en azından herhangi bir hata almadan kurulum yaptım (2kere denedim), crack fix'leri sırasıyla uyguladım ancak oyunu hangi klasorden olursa olsun çalıştıramadım. Play Settings bölümü geliyor. Play'e basınca hiç bir şey olmuyor. Yardımcı olabilecek var mı? Yoksa Dodi sürümünü indirmeyi düşünüyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Öncelikle paylaşım için teşekkürler. Ben Fitgirl sürümünü indirdim, sorunsuz bir şekilde en azından herhangi bir hata almadan kurulum yaptım (2kere denedim), crack fix'leri sırasıyla uyguladım ancak oyunu hangi klasorden olursa olsun çalıştıramadım. Play Settings bölümü geliyor. Play'e basınca hiç bir şey olmuyor. Yardımcı olabilecek var mı? Yoksa Dodi sürümünü indirmeyi düşünüyorum.
Anti-virüs programın veya Windows Defender crack'in çalışmasını engelliyor olabilir, bir de Windows güncelleştirmeleri ve ekran kartı güncellemesini kontrol etmeni öneririm.Oyunu ana klasöründen yönetici olarak çalıştırmayı da denemelisin.Sorun bunlardan değilse istersen şansını DODI Repack indirerek de deneyebilirsin.Bu arada işletim sistemin neydi?

n1Gg4

Youre the allsinging, alldancing crap of the world
FitGirl sürümü optional kaldırılınca otomatik 18,5 e düşmesi gerekmiyor mu? Hala 41,9 gösteriyor normal sanırım.

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
FitGirl sürümü optional kaldırılınca otomatik 18,5 e düşmesi gerekmiyor mu? Hala 41,9 gösteriyor normal sanırım.
optional dosyaları seçmeyip boyut 18.5'e düştükten sonra "Tamam" dersen, indirirken boyutu 41.9 GB olarak gösterse de, 18.5 GB indirdikten sonra duracak hocam.
uTorrent (ya da kullandığın bir başka torrent programı), indirme başladıktan sonra "Boyut" kısmında indireceğin boyutu değil, dosyanın toplam boyutunu gösteriyor.

@n1Gg4

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Aşağıdki ss'te gösterdiğim gibi o sekmelerin olduğu yere sağ tıklayıp açılan pencerede 'boyut'un tikini kaldırıp, 'kalan' sekmesi eklersen gerçek boyutu göreceksin hocam.Aynı zamanda indikçe kalan GB'ı da an be an görebileceksin.Bu arada FitGirl yerine DODI indirmeni tavsiye ederim (21,3 GB), daha önce indirmediysen Fitgirl'ün kurulumunda hata alma ihtimalin var.Hem DODI hızlı kurmayı da vadediyor, bilgin olsun.

1611699102702.png

DODİ versiyonunu indirmeye başladığımda 47.3 gb'lık bir boyut gözüküyor fakat sanırım 18 gb indirdikten sonra kurulum tamamlanıyormuş, doğru olup olmadığını söyleyebilirseniz sevinirim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
DODİ versiyonunu indirmeye başladığımda 47.3 gb'lık bir boyut gözüküyor fakat sanırım 18 gb indirdikten sonra kurulum tamamlanıyormuş, doğru olup olmadığını söyleyebilirseniz sevinirim.
Yukarıdaki yorum sizin için de geçerli.İndirme esnasında hangi dosyaların tiki varsa o dosyaları indirmiş olacaksın.Aşağıdaki gibi eski oyunların olduğu dosyayı indirmezsen 21,3 GB indirmiş olacaksın.Torrent programında doğru GB'ı görmek için yukarıda gösterdiğim gibi kalan sekmesi eklemen gerekiyor.Yani 18 GB değil, 21,3 GB indirmiş olacaksın ve indirdikten sonra kurulumunu gerçekleştireceksin, indikten sonra kurulmuş olmayacak.

1611708969891.png

Anti-virüs programın veya Windows Defender crack'in çalışmasını engelliyor olabilir, bir de Windows güncelleştirmeleri ve ekran kartı güncellemesini kontrol etmeni öneririm.Oyunu ana klasöründen yönetici olarak çalıştırmayı da denemelisin.Sorun bunlardan değilse istersen şansını DODI Repack indirerek de deneyebilirsin.Bu arada işletim sistemin neydi?
İşletim sistemim Win10 Pro 20H2 sürümü, sistemim güncel hali hazırda Cyberpunk vs oynadığım için c+, dx her şey güncel haliyle. Sanırım Dodi'yi indireceğim.

n1Gg4

Youre the allsinging, alldancing crap of the world
Aşağıdki ss'te gösterdiğim gibi o sekmelerin olduğu yere sağ tıklayıp açılan pencerede 'boyut'un tikini kaldırıp, 'kalan' sekmesi eklersen gerçek boyutu göreceksin hocam.Aynı zamanda indikçe kalan GB'ı da an be an görebileceksin.Bu arada FitGirl yerine DODI indirmeni tavsiye ederim (21,3 GB), daha önce indirmediysen Fitgirl'ün kurulumunda hata alma ihtimalin var.Hem DODI hızlı kurmayı da vadediyor, bilgin olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 243541
Teşekkürler

Aer

Seviye 1
Arkadaşlar Fitgirl ve ilk çıkanı indirdim kurdum crackledim , play bastıktan sonra hiçbirşey olmuyor. Bütün sürücülerim her seyim güncel , sistemim rtx 2060lı toplama kasa yani kaldırmaması imkansız. Her hangi bir virüs programı kullanmıyorum , windows güvenlik duvarımda kapalı... Başka kimse yok mu başına gelen ? Yardımcı olabilecek ?

Merhaba oyunu indirdim crack ve crackfixleri de denedim fakat bunlara rağmen oyunu açarken 0x3,1 hatası alıyorum bunun çözümünü bilen lütfen yardımcı olabilir mi.

İyi forumlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhabalar ilk görevi yaptıktan sonra oyun çalışmayı durduruyor :(
Konudaki crackfix'leri denedin mi?

Merhaba oyunu indirdim crack ve crackfixleri de denedim fakat bunlara rağmen oyunu açarken 0x3,1 hatası alıyorum bunun çözümünü bilen lütfen yardımcı olabilir mi.

İyi forumlar.
Aşağıdaki konuyu inceleyip çözüme ulaşacağını düşünüyorum.

https://www.reddit.com/r/PiratedGames/comments/l25xas

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt