Torrent-Oyun | HITMAN 3 [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Merhaba arkadaşlar emeği geçenlerin ellerine sağlık öncelikle . Bizleri bu oyunlara hemen kavuşturuyorsunuz. Benim sorum şu bu oyunla beraber serinin 1 ve 2. oyunu da geliyor demiş arkadaşlar . Acaba sadece hitman 3 oyununun olduğu bir torrent gelecek mi? ya da torrent başladığında içindeki dosyalardan sadece hitman 3 ü indirmeyi seçebilir miyiz? Teşekkürler

berke.17

Torrent-Oyun.com
biraz bekleyip indirmekte fayda var vallahi yoğunluk çok bu sebep ile yavaş iniyor

Merhaba arkadaşlar emeği geçenlerin ellerine sağlık öncelikle . Bizleri bu oyunlara hemen kavuşturuyorsunuz. Benim sorum şu bu oyunla beraber serinin 1 ve 2. oyunu da geliyor demiş arkadaşlar . Acaba sadece hitman 3 oyununun olduğu bir torrent gelecek mi? ya da torrent başladığında içindeki dosyalardan sadece hitman 3 ü indirmeyi seçebilir miyiz? Teşekkürler
Tek başına hitman 3 ü bulamazsın sanırım dostum hepsi birlikte paylaşıldıysa onu bozmazlar belki sonradan o sürüm çıkabilir de en iyisi bunu yükle tüm bölümler olsun :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Daha önce Hitman 2 çıktığında içinde Hitman 1 de vardı.Fitgirl Repack'te onu indirmemeyi seçebiliyorduk.Radikal bir değişiklik olmadıysa Fitgirl Repack'te seçim yapabileceğiz diye umuyorum.

Edit: Yakın zamanda çıkacaktır, boyutu belli olmuş (18,6 GB).

Narayanna

Bur(Sa)msun
Daha önce Hitman 2 çıktığında içinde Hitman 1 de vardı.Fitgirl Repack'te onu indirmemeyi seçebiliyorduk.Radikal bir değişiklik olmadıysa Fitgirl Repack'te seçim yapabileceğiz diye umuyorum.

Edit: Yakın zamanda çıkacaktır, boyutu belli olmuş (18,6 GB).
Bende böyle bir paket bekliyordum içinde sadece HITMAN 3 olan.
İnşallah Fitgirl dediğin gibi yapmıştır.
Repack'ların en kötü yani, normal boyuttan çok düşük oluyorlar ama, kurması indirmesinden daha fazla sürüyor :)

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
Bende böyle bir paket bekliyordum içinde sadece HITMAN 3 olan.
İnşallah Fitgirl dediğin gibi yapmıştır.
Repack'ların en kötü yani, normal boyuttan çok düşük oluyorlar ama, kurması indirmesinden daha fazla sürüyor :)
Fitgirl Repackların kötü yanı diye düzeltirsek problem kalmaz, Fitgirl gerçekten güzelde paketliyor en son sürüm, güncellenmiş iyi haliyle, ama meret kurulmak bilmiyor

Narayanna

Bur(Sa)msun
Fitgirl Repackların kötü yanı diye düzeltirsek problem kalmaz, Fitgirl gerçekten güzelde paketliyor en son sürüm, güncellenmiş iyi haliyle, ama meret kurulmak bilmiyor
Anlayan anladı zaten illa Fitgirl diye üstüne basmaya gerek yok ki.
Zaten Repack olmuşsa bir dosya kimin yaptığının bir önemi yok, hepsi normal boyutlu kurulumdan fazla sürüyor.

RhymeRTR

Anlayan anladı zaten illa Fitgirl diye üstüne basmaya gerek yok ki.
Zaten Repack olmuşsa bir dosya kimin yaptığının bir önemi yok, hepsi normal boyutlu kurulumdan fazla sürüyor.
yok işte farklı manalara geliyor misal Repackların özelliği dersen fitgirlin saatlerce kurulum süresini tüm repackların üzerine yıkarsın ve buda doğru tabir olmaz bence,
Normal kurulumdan bile kısa süren repacklere dahi rastlamışımdır ama genel olarak uzunluğu kullanıcıyı rahat etmeyecek türden
fitgirl ise indirdiğine pişman edecek türden kurulum süreleri sunuyor çünkü çok fazla sıkıştırıyor alanında tek

Narayanna

Bur(Sa)msun
yok işte farklı manalara geliyor misal Repackların özelliği dersen fitgirlin saatlerce kurulum süresini tüm repackların üzerine yıkarsın ve buda doğru tabir olmaz bence,
Normal kurulumdan bile kısa süren repacklere dahi rastlamışımdır ama genel olarak uzunluğu kullanıcıyı rahat etmeyecek türden
fitgirl ise indirdiğine pişman edecek türden kurulum süreleri sunuyor çünkü çok fazla sıkıştırıyor alanında tek
O Repack'ların paketlenme amacına göre değişir.
Örneğin 100 GB bir dosyası içinden bir şey çıkarmadan yarı yarıya indirirsen uzun sürer kurulumu.
Ama içinden dosyalar çıkartıp düşürürsen boyutu, tabii ki kurulumu kısa sürer.
Şu anda tartışılacak bir konu değil bu yani, uzatmanın anlamı yok :)

Web sitesi
www.facebook.com
Sistemim bu oyunu açar mı laptop ; 15,20 Fps yeterli not:battlefield 5 vecyperpunk2077 ekran kartı güncellemesi istediği için oynayamadım(ekran kartım artık guncelleme desteklemıyor.)
Intel Core i7 5500U
Intel(R) Core(TM) i7-5500U CPU @ 2.40GHz
Intel(R) HD Graphics 5500
Instructions sets MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1, SSE4.2, EM64T, VT-x, AES, AVX, AVX2, FMA3
8 GBytes ram DDR3
NVIDIA GeForce 820M 2 GB DDR3
Windows Version Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit (Build 18363)
DirectX Version 12

Dediğim şey ikinci bölümde bazı güvenlik görevlileri konuşuyor kendi aralarında kasa hakkında öylelikle veya kasanın yerini biliyorsan googledan kasanın şifresine bakabilirsin
Yok spoiler olmasın diye bakmak istemiyorumda sadece mevzuyu çözememiştim.
Kadın biri ile konuşuyordu ben kadını takip ediyordum merdivenin üstündeki koruma beni almadı meğer kadının yanındaki adamı takip edecekmişiz.

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Sistemim bu oyunu açar mı laptop ; 15,20 Fps yeterli not:battlefield 5 vecyperpunk2077 ekran kartı güncellemesi istediği için oynayamadım(ekran kartım artık guncelleme desteklemıyor.)
Intel Core i7 5500U
Instructions sets MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1, SSE4.2, EM64T, VT-x, AES, AVX, AVX2, FMA3
8 GBytes ram DDR3
DirectX Version 12
Zannetmiyorum ekran kartı için en düşük GTX 660 istiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

RUBENム

war. war never changes.
Intel Core i7 5500U
8 GBytes ram DDR3
DirectX Version 12
Açmaz.

leovan13

Torrent-Oyun.com
Önceki oyunlara bak şimdi ki oyunlarına bak Hitmanın yapay zeka diye bir şey yok oyunda

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Güzel indirip kurdum elinize sağlık fakat pek de grafikleri beğenmedim şuan ki teknolojide daha gerçekçi görseller kullanabilinirdi. 10 sene önceki Hitman 1 gibi olmuş grafikler dışında hikayeye henüz fazla oynamadığım için bişey diyemyeceğim.

Oyun yine efsane olmuş bence ya da fanı olduğum için bana öyle geliyor olabilir. Grafik olarak pek bir değişiklik yok ama hikaye bence çok hoş 2 günde bitirdim

RhymeRTR

Oyunu yeni bitirdim, grafiklerde ciddi iyileşme var bana kalırsa , özellikle yeni gelen görevlerde fark ettiniz mi bilmiyorum ne 1 e ne 2 ye benziyor görevler üstüne çok düşünülmüş ve ruh katılmaya çalısılmış

özellikle sherlock holmeslik yaptığımız malikanenin eşsiz havası ve tasarımı beni benden aldı
kullanılan müzikler mekan tasarımları senaryo ve iyileşme göstermiş grafikler , bayıldım ya bu sefer ki hitmana cidden bayıldım

tek sorun yine az bölüm var aslında anlıyorum sonuçta tekrar ve tekrar oynanılabilirliği içinde çok üstüne düşüyorlar her bölümün, ama insan yinede hikaye uzasın 15 20 tane olsun istiyor

ve bu firma sanırım james bond serisine başlayacak işin ehli bir firma yaptığı için çok çok ümitliyim bu sefer hitman tarzına girişmeyeceklerini düşünerek tekrar ve tekrar oynanılacak bölümlerden çok hikaye ve bölüm sayısına odaklanacaklardır ki zaten hitman 3 de james bond serisi için az çok bizleri neler beklediğine dair ipuçları barındırıyor
ek: (bu arada vuruş hissiyati de çok geliştirilmiş özellikle kurşun girdikten sonraki sesi falan çok iyi)

Son düzenleme:
Üçlemenin son oyunu ve yeni bir oyun değilde yeni bölümler içeren ek paket gibi düşünebilirsiniz. İlk 2 oyunu oynamış ve beğenmiş iseniz bunu daha da çok beğenirsiniz. İnceleme puanları da epey tatmin edici geldi inceleme sitelerinden. Şans verin derim, paylaşım için teşekkürler.

rebidem

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar oyunu kurarken işlem yüzde 75 civarında duruyor.ISDONE.dll hatası veriyor.Çözümü bilen var mı?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt