Torrent-Oyun | HITMAN 3 [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Evet hocam Hitman 1-2-3 tümü tek oyun altında. Tam 21 bölüm var. ve 55 gb kaplıyor. Daha önce bende hitman 1-2 beraber yüklüydü. O 148 gb yer kaplıyordu.
Hocan yanlışın olmasın oyunun içinde 1 ve 2 nin bölümlerini gösterse de giremezsin diye düşünüyorum diğer 2 oyun 100 gb ın üstündeydi mümkün değil 3 ünün birden 50 gb olması.

Hocan yanlışın olmasın oyunun içinde 1 ve 2 nin bölümlerini gösterse de giremezsin diye düşünüyorum diğer 2 oyun 100 gb ın üstündeydi mümkün değil 3 ünün birden 50 gb olması.
Hocam yukarıda arkadaşlar yazdı diye bende bendekini 146 gb lık olan 1-2 oyununu sildim ve yenisini yükledim. Girip baktım bölümler vardı ama tıklayıp oynamadım ama bana da 55 gb 3 oyun saçma geldi. Muhtemelen senin dediğin gibidir. Oyuna bir daha girdiğimde bakarım.

Hocam şimdi oyuna girdim ve Hitman 2 nin bölümlerinden ilk bölümü tıkladım ve açtım. Yani eski oyunların bölümleri de oynanabiliyor. Ama neden 3 oyun 55 gb kaplıyor orasını bende anlamadım.

Son düzenleme:
Hocam yukarıda arkadaşlar yazdı diye bende bendekini 146 gb lık olan 1-2 oyununu sildim ve yenisini yükledim. Girip baktım bölümler vardı ama tıklayıp oynamadım ama bana da 55 gb 3 oyun saçma geldi. Muhtemelen senin dediğin gibidir. Oyuna bir daha girdiğimde bakarım.

Hocam şimdi oyuna girdim ve Hitman 2 nin bölümlerinden ilk bölümü tıkladım ve açtım. Yani eski oyunların bölümleri de oynanabiliyor. Ama neden 3 oyun 55 gb kaplıyor orasını bende anlamadım.
Hocam diğer bölümlerin hepsine girmesi imkansız diye düşünüyorum belki 1-2 temel bölüm vardır eski oyunlarda çünkü çok çok mantıksız. Ben sağlam crack bekleyeceğim ondan sonra oynamak istiyorum :)

Aer

Seviye 1
Orada bazı kişiler konuşurken kasa ile ilgili bilgiler topluyorsun veya mission story ile yapabiliyorsun

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Launcherdanmı başlattınız yoksa direk retailin içindeki hitman 3 denmi başlattınız
Masaüstü ikonundan , launcher büyük ihtimal. Siz söyleyince retail içindeki Hitman 3 uygulamasını yönetici olarak calıstırmayı denedim yine olmadı hahaha. İlginc valla

Hocam diğer bölümlerin hepsine girmesi imkansız diye düşünüyorum belki 1-2 temel bölüm vardır eski oyunlarda çünkü çok çok mantıksız. Ben sağlam crack bekleyeceğim ondan sonra oynamak istiyorum :)
Oyuna girince öteki bölümleri de denerim hocam. Yine sonucu yazarım.

Hocam az önce Hitman 1 deki 6 bölüme de girdim. Hepsini oynatıyor. Sonra Hitman 2 den rasgele 4 bölüme girdim onlar da da oyuna girdim. Yani bende Hitman 1 ve 2 deki bölümler var ve oynanabiliyor.

Son düzenleme:
Oyuna girince öteki bölümleri de denerim hocam. Yine sonucu yazarım.

Hocam az önce Hitman 1 deki 6 bölüme de girdim. Hepsini oynatıyor. Sonra Hitman 2 den rasgele 4 bölüme girdim onlar da da oyuna girdim. Yani bende Hitman 1 ve 2 deki bölümler var ve oynanabiliyor.
Çok enterasan değil mi hitman 2 100 gb içinde 1-2 tüm bölümleri var hitman 3 50 gb bunlar var üstüne üstlük 3ün bölümleride var. Hocam sen hitman 2 nin üstüne bunu kurmayasın ya da pc de yüklü de ondan dolayı mı açıyor :D Biri bunu açıklasın ya hahahah

Oyunda Hitman 1,2,3 mevcut dostlar, tek tek girdim baktım görevlere.. Yani tamamını oynayabiliyoruz.. Şaşıracak bir şey yok bundan arkadaşlar yeni bir dosya sistemi üzerinde çalışmışlardır. Sonuçta teknoloji günden güne gelişmekte.. Bu arada kurulumdan sonra oyunun diskteki boyutu 55 gb.

Ha bu arada şunuda belirteyim misal ilk çıkan hitman, hitman 2 çıktığında da elden geçmişti. Bu 3.oyunla beraber diğer ilk 2 oyundan elden geçirildi. Efektler tekrardan düzenlendi dokulara yeniden el atıldı. Muhtemelen bunlardan kaynaklı bir durum. Yani youtube da karşılaştırma videolarında gördüğüm kadarı ile dokularlar ile oynadıkları bariz şekilde belli oluyor ve bundan dolayı boyut düşmüş olabilir..

Örnek video;

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çok enterasan değil mi hitman 2 100 gb içinde 1-2 tüm bölümleri var hitman 3 50 gb bunlar var üstüne üstlük 3ün bölümleride var. Hocam sen hitman 2 nin üstüne bunu kurmayasın ya da pc de yüklü de ondan dolayı mı açıyor :D Biri bunu açıklasın ya hahahah
Daha iyi bir sıkıştırma yapmışlardır dostum, bu kadar kafa yormana gerek yok bence. :)
Sekiro'ya bak mesela, yüklendikten sonraki boyutu 13,1 GB.Bu zamanda oyunlar 60-80-100 GB'lara çıkmışken Sekiro gibi büyük bir yapımın 13 GB olması da garip değil mi? Bu arada sıkıştırmayı crack grupları veya repack grupları değil, bizzat oyunun yapımcıları tarafından yapılmıştır.Tıpkı Sekiro'nun boyutunu olabildiğince düşük tutabilen From Software gibi.Ayrıca Warner Bros desteğinin sona ermesinden sonra baya bi' değişiklik yaşamışlardır.Örneğin grafik kalitesinin düşmesi veya yükselmemesi gibi (önceki sayfalarda bir yorumda bahsedildi).Bu arada eklediğim DODI Repack'in nfo'sunda Hitman 1 ve 2 dahildir demese, ben de şüpheyle yaklaşırdım açıkçası.

Daha iyi bir sıkıştırma yapmışlardır dostum, bu kadar kafa yormana gerek yok bence. :)
Sekiro'ya bak mesela, yüklendikten sonraki boyutu 13,1 GB.Bu zamanda oyunlar 60-80-100 GB'lara çıkmışken Sekiro gibi büyük bir yapımın 13 GB olması da garip değil mi? Bu arada sıkıştırmayı crack grupları veya repack grupları değil, bizzat oyunun yapımcıları tarafından yapılmıştır.Tıpkı Sekiro'nun boyutunu olabildiğince düşük tutabilen From Software gibi.Ayrıca Warner Bros desteğinin sona ermesinden sonra baya bi' değişklik yaşamışlardır.Örneğin grafik kalitesinin düşmesi veya yükselmemesi gibi (önceki sayfalarda bir yorumda bahsedildi).Bu arada eklediğim DODI Repack'in nfo'sunda Hitman 1 ve 2 dahildir demese, ben de şüpheyle yaklaşırdım açıkçası.
Hocam oyunları çok takip edemiyorum bu kadar da sekiro bu sitede var mı bağlantı atabilir misin.
Bir de son attığın crackte direk virüs tespit etti o yüzden açmak istemedim yeni sağlam crack çıkar herhalde kısa sürede diye düşünüyorum bekliyorum

birakinbeni

Torrent-Oyun.com
ilk bölümün sonunda görevi bitirip paraşütle atlayıp giderken oyundan atıyor 3 defa denedim 3 ünde de attı nası düzeltebilirim

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ilk bölümün sonunda görevi bitirip paraşütle atlayıp giderken oyundan atıyor 3 defa denedim 3 ünde de attı nası düzeltebilirim
Crackfix'leri denedin mi?

Hocam oyunları çok takip edemiyorum bu kadar da sekiro bu sitede var mı bağlantı atabilir misin.
Bir de son attığın crackte direk virüs tespit etti o yüzden açmak istemedim yeni sağlam crack çıkar herhalde kısa sürede diye düşünüyorum bekliyorum
Son attığım crackfix'in diğer alternatiflerine bakabilirsin, virüs programının hangisini tehdit olarak algıladığını da söylersen sevinirim.Kendim de bakayım.

Sekiro'nun siteye ben göreve gelmeden önce eklenip eklenmediğini bilmiyorum, ana sayfada sağ tarafta bulunan arama kutusuna yazarak öğrenebilirsin.Eklenmemiş veya güncel olmamasına karşın aşağıdaki torrent'lerden indirebilirsin.Benim indirdiğim sürüm Xatab Repack'ti.Bu arada aralarında hiçbir fark yok, onu da söylemiş olayım.

Ekli dosyalar

birakinbeni

Torrent-Oyun.com

Son attığım crackfix'in diğer alternatiflerine bakabilirsin, virüs programının hangisini tehdit olarak algıladığını da söylersen sevinirim.Kendim de bakayım.

Sekiro'nun siteye ben göreve gelmeden önce eklenip eklenmediğini bilmiyorum, ana sayfada sağ tarafta bulunan arama kutusuna yazarak öğrenebilirsin.Eklenmemiş veya güncel olmamasına karşın aşağıdaki torrent'lerden indirebilirsin.Benim indirdiğim sürüm Xatab Repack'ti.Bu arada aralarında hiçbir fark yok, onu da söylemiş olayım.

görmemiştim crackfix i ilkini uyguladım düzeldi teşekkürler.. ikinciyide yapmama gerek var mı

Denemedim deneyen arkadaşlar da sorun var diye ama son attığın crack fix v2 yi denemek için indirdim virüs algıladı diye onu da denemedim

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt