Torrent-Oyun | HITMAN 3 [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
biliyorum hocam da rdr2, cyberpunk, hitman3 ne var ne yok kırıldı bunu kıramadılar bitürlü..
RDR 2 ne kadar süre sonra kırıldı? :)
Bir de Cyberpunk ve Hitman 3 gibi oyunlarda Denuvo olmadığı için erken kırıldılar.Ha zamanında Denuvolu olup da erken kırılan oyun yok mu dersen, var tabi ki ama artık o günler geri de kaldı.Ne CPY artık o kadar aktif, ne de tam olarak ona rakip gelen bir grup var.Empress kısmen rakip sayılır ama o da henüz rüştünü tam olarak ispatlamış değil bence (devamlılık açısından).

ekran kartım 1660ti. gpuz den baktığımda directx 12_1 olarak görünüyor sorun yok yani. sizin kart ne?
dx12 desteklemeyen kartlarda çalışmıyor evet. 750ti ile açmaya çalışıyor ve oyun açılmıyor tam şu saniyede:
Bakmadım da 1060 (3 GB) destekliyordur herhalde değil mi?

Beyler Oyunu indirdim sorunsuz bir şekilde fakat oynarken rasgele Crash veriyor sebebini bilen veya aynı sorunu yaşayan biri var mı ?
Crackfix'i denedin mi?

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
ekran kartım 1660ti. gpuz den baktığımda directx 12_1 olarak görünüyor sorun yok yani. sizin kart ne?
dx12 desteklemeyen kartlarda çalışmıyor evet. 750ti ile açmaya çalışıyor ve oyun açılmıyor tam şu saniyede:
gtx 870m , zamanında kaliteli bir karttı şimdi eskidi, çok macera geçirdik kendisiyle artık güncelleme bile gelmiyor iyice unutuldu en çok beklediğim valhalla da git kendine yeni bir kart al diye uyarı verince de zoruma gitmedi değil hani xD

Oyunun ilk bölümünü oynayarak test ettim. Önceki serilere oranla çok fazla bug var. Ölen insanlar kayboluyor, yerde yararken titriyor, Eğer ölen kişinin elinde bardak varsa bardak havada asılı kalıyor. Etrafta koşuşturan davetliler hep aynı hareketleri yapıp olmayacak yerde topluca saklanıyor ve hep aynı hareketi yapıyorlar. Mesela koskoca kalabalıkta birini göz göre göre levye ile öldürüyorsun ama öteki davetliler sadece bakıyor. ilk tepkilerini olaydan 20 saniye sonra veriyorlar. O tepki de çok sönük. Merdivenden inen insanlar bir basamaktan inerken tek adım yerine 2 hatta 3 adım atarak iniyor. Yapay zeka oyunda gerçekten kötü. Yani o ilk bölümdeki görkemli gökdelen ve harika mekanları görünce vay ve ne güzel ortam diyorsun ama sonra öteki oyunlardan hiç bir fark olmadığını anlayınca o görkemli gösterişlerin boş olduğunu anlıyorsun.

İşin özeti oyun tamamen her şeyiyle benim gözlemlediğime göre önceki oyunların tıpa tıp aynısı İnsan tek bir şey de olsa farklı bir yenilik katar... ama hiç bir yenilik yok. Ölüyü taşıma şekli aynı silahı tutuş şeklindeki anormal bozukluk aynı, Öldürme çeşitliliği bile aynı, Çok Önceki serilerde ne güzel rehine alma vardı rehineyi kalkan yapıp çatışıyordun. Karşındaki silahlılar rehine var diye ateş etmiyorlardı. Yani o özelliği bari geri getirirler diye düşünüyordum ama yok. yada ben bulamadım.

Yani yapımcılar bir oyun çıkarıyor ama önceki çıkardıkları oyunların aynısı. O eski Hitman serilerindeki gizlilik ve o ajan ruhu bu oyunda da ne yazık ki bana göre yok.

Zaten umudum yoktu. Oyun yine aynı çıkacak diyordum ama insan bir iki küçükte olsa yeni özellik eklerdi

Son düzenleme:
Oyunun ilk bölümünü oynayarak test ettim. Önceki serilere oranla çok fazla bug var. Ölen insanlar kayboluyor, yerde yararken titriyor, Eğer ölen kişinin elinde bardak varsa bardak havada asılı kalıyor. Etrafta koşuşturan davetliler hep aynı hareketleri yapıp olmayacak yerde topluca saklanıyor ve hep aynı hareketi yapıyorlar. Mesela koskoca kalabalıkta birini göz göre göre levye ile öldürüyorsun ama öteki davetliler sadece bakıyor. ilk tepkilerini olaydan 20 saniye sonra veriyorlar. O tepki de çok sönük. Merdivenden inen insanlar bir basamaktan inerken tek adım yerine 2 hatta 3 adım atarak iniyor. Yapay zeka oyunda gerçekten kötü. Yani o ilk bölümdeki görkemli gökdelen ve harika mekanları görünce vay ve ne güzel ortam diyorsun ama sonra öteki oyunlardan hiç bir fark olmadığını anlayınca o görkemli gösterişlerin boş olduğunu anlıyorsun.

İşin özeti oyun tamamen her şeyiyle benim gözlemlediğime göre önceki oyunların tıpa tıp aynısı İnsan tek bir şey de olsa farklı bir yenilik katar... ama hiç bir yenilik yok. Ölüyü taşıma şekli aynı silahı tutuş şeklindeki anormal bozukluk aynı, Öldürme çeşitliliği bile aynı, Çok Önceki serilerde ne güzel rehine alma vardı rehineyi kalkan yapıp çatışıyordun. Karşındaki silahlılar rehine var diye ateş etmiyorlardı. Yani o özelliği bari geri getirirler diye düşünüyordum ama yok. yada ben bulamadım.

Yani yapımcılar bir oyun çıkarıyor ama önceki çıkardıkları oyunların aynısı. O eski Hitman serilerindeki gizlilik ve o ajan ruhu bu oyunda da ne yazık ki bana göre yok.

Zaten umudum yoktu. Oyun yine aynı çıkacak diyordum ama insan bir iki küçükte olsa yeni özellik eklerdi
ilk paragrafta saydıkların update ile düzelir de diğer saydıkların evet belki dediğin gibi bir çok şey aynıdır oynamadım tahmin edebiliyorum 1 ve 2 yi gördük sonuçta ama bence bir çok şeyin aynı olması oyunu kötü yapmıyor kendi tarzında zirve de olduğunu değiştirmiyor oyun bir çok yönden de muazzam olduğunu unutmamak lazım. Sırf harita değişikliği bile bu oyunu yeni yapabiliyor diye düşünüyorum onun yanında tabi ki biraz yenilik istemek hakkımız da olsa elimizdekiyle yetineceğiz :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Bug ve yapay zeka kısmını bilmem ama yorumun sadece ilk bölüme yönelikse diğer bölümlerde biraz farklılık vardır diye tahmin ediyorum.Tabi yine aman aman bir değişiklik eklediklerini sanmıyorum.2016'daki ile 2018'dekinin arasında ne kadar fark varsa en fazla o kadar fark vardır herhalde.

münşi

Torrent-Oyun.com
RDR 2 ne kadar süre sonra kırıldı? :)
Bir de Cyberpunk ve Hitman 3 gibi oyunlarda Denuvo olmadığı için erken kırıldılar.Ha zamanında Denuvolu olup da erken kırılan oyun yok mu dersen, var tabi ki ama artık o günler geri de kaldı.Ne CPY artık o kadar aktif, ne de tam olarak ona rakip gelen bir grup var.Empress kısmen rakip sayılır ama o da henüz rüştünü tam olarak ispatlamış değil bence (devamlılık açısından).

Bakmadım da 1060 (3 GB) destekliyordur herhalde değil mi?

Crackfix'i denedin mi?
hocam gtx1000 serisi kartlar komple dx12 destekliyor ama gtx900 800 700 serisinde sıkıntı olabilir. Directx 12 destekli mi değil mi ona bakmak gerekiyor modelde. Misal gtx970 dx12 destekliyor ama gtx870 dx11 destekli görünüyor.. Valhalla'yı açamıyor o yüzden. GTX800 serisi 2014 çıkışlı. Kabaca "Valhalla'yı oynayabilmek için 2015 ya da daha yeni model bir ekran kartınız olması gerekiyor" diyebiliriz bu durumda.
Nvidia ekran kartlarının çıkış yıllarını şöyle görebiliriz.
GTX 700 serisi 2013-14
GTX800 serisi 2014-15
GTX900 serisi 2015-16
GTX1000 serisi 2016-17
RTX2000 serisi 2018-19
GTX1600 serisi 2019-20
RTX3000 serisi 2020-21

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
hocam gtx1000 serisi kartlar komple dx12 destekliyor ama gtx900 800 700 serisinde sıkıntı olabilir. Directx 12 destekli mi değil mi ona bakmak gerekiyor modelde. Misal gtx970 dx12 destekliyor ama gtx870 dx11 destekli görünüyor.. Valhalla'yı açamıyor o yüzden. GTX800 serisi 2014 çıkışlı. Kabaca "Valhalla'yı oynayabilmek için 2015 ya da daha yeni kart gerekiyor" diyebiliriz bu durumda.
Hocam Dx 12 desteklediğini biliyorum, bahsi geçen Dx 12_1 - Dx 12_0 olayından bahsediyorum.1060, AC Valla gibi oyunlarda sorun çıkarmaz herhalde.Az önce baktım da bendeki Dxdiag nfo'sunda sadece Directx 12 yazıyor.

münşi

Torrent-Oyun.com
Hocam Dx 12 desteklediğini biliyorum, bahsi geçen Dx 12_1 - Dx 12_0 olayından bahsediyorum.1060, AC Valla gibi oyunlarda sorun çıkarmaz herhalde.Az önce baktım da bendeki Dxdiag nfo'sunda sadece Directx 12 yazıyor.
Anladım. Hocam gtx900 serisi dahil sonrasında gelen Nvidia kartların hepsi 12_1 destekli.
gtx 1060 gpuz diye aratırsanız detaylı bilgileri görseller kısmında görebilirsiniz. Her kart için bu şekilde arama yapabilirsiniz.
https://www.google.com.tr/search?q=...BoQBQ&cshid=1611273669981249&biw=1920&bih=940

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

gtx 870m , zamanında kaliteli bir karttı şimdi eskidi, çok macera geçirdik kendisiyle artık güncelleme bile gelmiyor iyice unutuldu en çok beklediğim valhalla da git kendine yeni bir kart al diye uyarı verince de zoruma gitmedi değil hani xD
yalnız dx12 desteklemesi yeterli kartın. 12_1 olmasına gerek yok. Çünkü AMD rx570-580-590 gibi kartlar 12_0 ama oyunu açabiliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

DeWitt

You will understand me one day
1 ve 2. oyunu içeriyor diyor ama öyle bir şey var mı cidden ? Çünkü 2. oyun bile tek başına 100GB idi.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Son düzenleme:

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
yalnız dx12 desteklemesi yeterli kartın. 12_1 olmasına gerek yok. Çünkü AMD rx570-580-590 gibi kartlar 12_0 ama oyunu açabiliyor.[/hr]
yok kastettiğim dx12_0 ve üstü olması lazım dx12'nün tüm özelliklerini kullandığı için başka türlü açılmıyor, aslında bir yolu var dx11_0 vs olsa da açabiliyorsun fakat aşırı ağır yani oynamak imkansız 1 fps falan veriyordu sanırım

Aer

Seviye 1
İlk linki indirdim( 53 gb Hitman 3 CODEX). Launcher dan play'e basınca hiçbir şey olmuyor. Belki düzelir diye CrackFix'i de indirdim ancak herhangi bir değişiklik olmadı. Aynı hata ile karsılasan var mı?

karakuzu43

"May The Force With You." Güç seninle olsun.
İlk linki indirdim( 53 gb Hitman 3 CODEX). Launcher dan play'e basınca hiçbir şey olmuyor. Belki düzelir diye CrackFix'i de indirdim ancak herhangi bir değişiklik olmadı. Aynı hata ile karsılasan var mı?
ekran kartı driverlarını güncelleyebilirsin antivirüs programını kapatıp deneyebilirsin cracki yapabilirsin crackfixleri yapabilirsin dxdiagdan direxct sürümün yetip yetmediğine bakıp deneyebilirsin oyunun kaldırıp kaldırmadığını kontrol et olmadı oyunu silip antivirus programını kapatıp tekrar kurabilirsin benim düşündüğüm çözüm yolları bunlar

Aer

Seviye 1
ekran kartı driverlarını güncelleyebilirsin antivirüs programını kapatıp deneyebilirsin cracki yapabilirsin crackfixleri yapabilirsin dxdiagdan direxct sürümün yetip yetmediğine bakıp deneyebilirsin oyunun kaldırıp kaldırmadığını kontrol et olmadı oyunu silip antivirus programını kapatıp tekrar kurabilirsin benim düşündüğüm çözüm yolları bunlar
Cevabın için teşekkür ederim. Sistemim rahat kaldırıyor oyunu , antivürüs kullanmıyorum hatta windows defender tamamen kapalı. Güncel olmayan driver da yok malesef :(. Yinede silip baştan yüklemeyi deneyeceğim.

karakuzu43

Cevabın için teşekkür ederim. Sistemim rahat kaldırıyor oyunu , antivürüs kullanmıyorum hatta windows defender tamamen kapalı. Güncel olmayan driver da yok malesef :(. Yinede silip baştan yüklemeyi deneyeceğim.
İstersen son crackfixi kurup interneti kapatıp girmeyi deneyebilirsin ben son crackfixi kurdum oyun düzeldi sendede düzelebilir

Aer

Seviye 1
İstersen son crackfixi kurup interneti kapatıp girmeyi deneyebilirsin ben son crackfixi kurdum oyun düzeldi sendede düzelebilir
Az önce tekrardan kurdum ve dediğin gibi yeni CracFixi deneyeyim dedim yine olmadı... Play'e basıyorum hiç hareket yok. Boş vaktim var oyunu da baya bi oynamak istiyorum. Sanırım yeni gelen 47GB olan DODI olanını indirip deneyeceğim.

karakuzu43

Oyunu indirdim ve yorumlarda gördüğüm Zippyshare.com - codex-hitman.3.crackfix.rar bu crackfix'i uyguladım. Oyun şu an sorunsuz ve 2. bölümdeyim, 2. bölümü bir türlü geçemedim.kadını öldürdüm kasanın şifresini bulamadım vesaire.
Orada bazı kişiler konuşurken kasa ile ilgili bilgiler topluyorsun veya mission story ile yapabiliyorsun

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Az önce tekrardan kurdum ve dediğin gibi yeni CracFixi deneyeyim dedim yine olmadı... Play'e basıyorum hiç hareket yok. Boş vaktim var oyunu da baya bi oynamak istiyorum. Sanırım yeni gelen 47GB olan DODI olanını indirip deneyeceğim.
Launcherdanmı başlattınız yoksa direk retailin içindeki hitman 3 denmi başlattınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt