Torrent-Oyun | HITMAN 3 [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

karakuzu43

"May The Force With You." Güç seninle olsun.
Hitmani indirip oynayan varsa ilk bölümü bitirip görevi bitirirken oyundan atıyormu sizide atıyorsa bunu çözdünüzmü çözümünü biliyormusunuz

Hitmani indirip oynayan varsa ilk bölümü bitirip görevi bitirirken oyundan atıyormu sizide atıyorsa bunu çözdünüzmü çözümünü biliyormusunuz
Cs dede birkaç kullanıcı benzer sorunu yaşamış ve bir iki kişi şunları önermiş..

Birisi şöyle yazmış:
still crash with crackfix

Gelen cevap;
This suggestion helped me:

"Reload your save before you exit the mission. Press buttons to make it show the text for the menu as he's leaving the mission. Or just choose the next cutscene or mission manually from the main menu."

Hopefully it will for you too. (also try blocking the game in your firewall).

Diğer birisinin de önerisi şu;

Yazılan;
Still crashing after crackfix. xD

Gelen cevap;
The Dubai mission crashed for me before the crackfix but now it doesn't (right after you finish the mission). I also noticed that the emu messed with this file before (the file contents looked wrong):

C:\Users\Public\Documents\Epic\CODEX\Eider\achievements.ini

So maybe that's an issue for you, try removing the file and see if it worked.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Beyler ben oyunu kurdum. Sonra ilk crack ve ikinci çıkan crack i de yaptım. Masaüstünde ki kısa yola tıkladığımda o play ve options ekranı da geldi oradan grafik ayarlarını yaptım ve play diyorum hiç tepki yok. görev yöneticisine bakıyorum orada da oyun açılmamış. Böyle bir durumla karşılaşan var mı?

emrecan123

Torrent-Oyun.com
Beyler ben oyunu kurdum. Sonra ilk crack ve ikinci çıkan crack i de yaptım. Masaüstünde ki kısa yola tıkladığımda o play ve options ekranı da geldi oradan grafik ayarlarını yaptım ve play diyorum hiç tepki yok. görev yöneticisine bakıyorum orada da oyun açılmamış. Böyle bir durumla karşılaşan var mı?
yönetici olarak çalıştırdın mı yaptığın halde açılmıyor ise masaüstünden değil oyunun ana klasöründe ki exe den deneyin birde.

Oyun yarıda kesilmesin diye başlamadım hala düzgün crack çıkarsalar başlayacağım :)

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
biliyorum hocam da rdr2, cyberpunk, hitman3 ne var ne yok kırıldı bunu kıramadılar bitürlü..
bu arada hatırlatayım valhalla directx 12_0(directx 12 değil directx 12_0) destekli olması şartı sunuyor, bende çok bekleyenlerdendim bir arkadaşım vasıtasıyla valhallayı indirip kurdum açarken kartınız directx 12 destekli değil hatasıyla karşılaştım, kartım dx 12 destekli gözükmesine rağmen dx 11_1 miş araştırdım ubisoft kartınızı yükseltin diyormuş çaresi yokmuş, yani eğer desteklemiyorsa benim gibi boşuna bekleme diye söylüyorum

münşi

Torrent-Oyun.com
bu arada hatırlatayım valhalla directx 12_0(directx 12 değil directx 12_0) destekli olması şartı sunuyor, bende çok bekleyenlerdendim bir arkadaşım vasıtasıyla valhallayı indirip kurdum açarken kartınız directx 12 destekli değil hatasıyla karşılaştım, kartım dx 12 destekli gözükmesine rağmen dx 11_1 miş araştırdım ubisoft kartınızı yükseltin diyormuş çaresi yokmuş, yani eğer desteklemiyorsa benim gibi boşuna bekleme diye söylüyorum
ekran kartım 1660ti. gpuz den baktığımda directx 12_1 olarak görünüyor sorun yok yani. sizin kart ne?
dx12 desteklemeyen kartlarda çalışmıyor evet. 750ti ile açmaya çalışıyor ve oyun açılmıyor tam şu saniyede:

DarkAvengerTR

Torrent-Oyun.com
Beyler Oyunu indirdim sorunsuz bir şekilde fakat oynarken rasgele Crash veriyor sebebini bilen veya aynı sorunu yaşayan biri var mı ?

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt