Torrent-Oyun | HITMAN 3 [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Eline sağlık reis.
Vay be oyunda Denuvo yokmuş o yüzden bu kadar çabuk kırılmış.
Teşekkür ederim hocam.Aynen Denuvo olmadığı için erken kırıldı.Açıkçası ben de şaşırdım, yanlış hatırlamıyorsam önceki oyunları hep Denuvolu olarak çıkmıştı, bunda ne diye Denuvo kullanmadılar anlamadım.

Ha bak şundan olabilir; önceki oyunların yayıncısı ve aynı zamanda maddi destekçisi Warner Bros'tu.Ama satışlar istedikleri gibi olmayınca yolları ayırıp kendi oyunlarını kendileri yayınlamaya başladılar.Zaten maddi olarak pek iyi durumda olmadıkları için (Hitman 3'ün getirisi de çok iyi olmayacaktır muhtemelen) Denuvo kullanmamaya karar vermişlerdir bence.

Narayanna

Bur(Sa)msun
Teşekkür ederim hocam.Aynen Denuvo olmadığı için erken kırıldı.Açıkçası ben de şaşırdım, yanlış hatırlamıyorsam önceki oyunları hep Denuvolu olarak çıkmıştı, bunda ne diye Denuvo kullanmadılar anlamadım.

Ha bak şundan olabilir; önceki oyunların yayıncısı ve aynı zamanda maddi destekçisi Warner Bros'tu.Ama satışlar istedikleri gibi olmayınca yolları ayırıp kendi oyunlarını kendileri yayınlamaya başladılar.Zaten maddi olarak pek iyi durumda olmadıkları için (Hitman 3'ün getirisi de çok iyi olmayacaktır muhtemelen) Denuvo kullanmamaya karar vermişlerdir bence.

Ben Denuvo korumalı olarak çıkacağını biliyordum valla şaşırdım gerçekten.
Her ne kadar korsan oyun indirsek de, oyun yapımcıların da ilk satışlardan para kazanmasını istiyorum açıkçası, sonuçta emek var ortada.
Şimdi oyunu beleş indirip, birde oyuna kusur bulanlar çıkıyor ya ne kadar garip bir durum :)
En büyük örneği Cyberpunk 2077, oyunu en çok korsan oynayanlar gömdü, bu kafayla zaten kaliteli yapım olmaz.. neyse hayırlısı olsun..

Edit: Bu arada desteğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Oyunda aksiyon yok hocam, stratejik olarak oyunun sana verdiği sınırlar içerisinde geziyorsun.Düşmanını ve onu öldürme olanaklarını gözlemleyip kolluyorsun.Zaman zaman çevredeki npc'lerin kıyafetlerini giyip giremediğin yerlere giriyorsun, zaman zaman da tuzaklar kurup hedefin tuzağa düşmesini sağlıyorsun.Silah da kullanabilirsin ama bu oyunun tadını kaçırır ve kısa zamanda bitmesine sebep olur.Oyunun olayı gizliliği mümkün olduğunca kullandırmak.

Qbittorent'ten indirmeye dene hocam, sorun Utorrent'te olabilir.
yıllardır bittorent kullanıyorum ben bi sıkıntı olmadı ki hiç ekstra utorrentimi kurmalıyım illa ya

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yeni çıkan oyunların listesini nerden görebiliriz ?
Foruma eklenenleri mi diyorsun yoksa Denuvolu oyunların listesini mi diyorsun?

yıllardır bittorent kullanıyorum ben bi sıkıntı olmadı ki hiç ekstra utorrentimi kurmalıyım illa ya
Utorrent değil hocam, Qbittorent'i kur.Nadir de olsa Utorrent'te sorun yaşadığımda Qbittorent'i kullanıyorum ve sorunum büyük oranda çözülmüş oluyor.Sendeki Bittorent'te de benzer bir sorun olmuş olabilir.Yine de sen bilirsin, istersen aşağıdaki alternatif torrent'i de deneyebilirsin.

Ekli dosyalar

Foruma eklenenleri mi diyorsun yoksa Denuvolu oyunların listesini mi diyorsun?

Utorrent değil hocam, Qbittorent'i kur.Nadir de olsa Utorrent'te sorun yaşadığımda Qbittorent'i kullanıyorum ve sorunum büyük oranda çözülmüş oluyor.Sendeki Bittorent'te de benzer bir sorun olmuş olabilir.Yine de sen bilirsin, istersen aşağıdaki alternatif torrent'i de deneyebilirsin.
teşekkür ederim denedim bu da olmadı dediğin programı kurup deneyeceğim

karakuzu43

"May The Force With You." Güç seninle olsun.
1 ve 2. oyunlarda dahil mi bu sürümün içinde acaba indiren oldu mu ?
edit: Diğer çıkan oyunlar da dahil diye yazmışlar redditte.

https://www.fanatik.com.tr/hitman-3-icin-ilk-2-oyunu-almaya-gerek-yok-2196244
Şimdi başlıyorum oyunu çekmeye. 1 saate inmiş olur yükler haber ederim hocam..

Denedim ama we cant go further hatası veriyor galiba linkde sorun var
Alternatif olarak yükledim denersin hocam..
:

karakuzu43

"May The Force With You." Güç seninle olsun.
Web sitesi
www.facebook.com
Yani himan 1 ve 2 bu hitman 3 içinde var diyorsunuz. O zaman Bilgisayardaki 148 gb olan hitman 1-2 olanı siliyorum. Bu hepsini kapsıyor demek. (O zaman kurulunca çok yer kaplar bu oyun çokkkk)

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt