Torrent-Oyun | HITMAN 3 [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

FCKDRM

Torrent-Oyun.com
Konudaki son torrent zaten son sürüm v3.20.0u5'li sürüm.Aşağıdaki yorumlarda da paylaştım.Hatta sadece update istemiştin, sağolsun @Cyb3rH3aD nikli arkadaşın yardımıyla onu da paylaşmıştım.
Ben sadece ek bilgi olarak dedim çıktı diye sağ olun daha önce demiştiniz updateleri ;)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png
updateler2.png

Son sürüm olan update 6'ya kadar tüm update'ler eklenmiştir.İhtiyacınıza göre update'leri aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.Katkısından dolayı @Cyb3rH3aD 'e teşekkürler.

HITMAN 3 TÜM UPDATE'LER
(Update 6'ya kadar)
Link

JC_link.gif

Son düzenleme:

EmrDeniz

Torrent-Oyun.com
Ekli dosyayı görüntüle 245753 Ekli dosyayı görüntüle 245754
Son sürüm olan update 6'ya kadar (Seven Deadly Sins) tüm update'ler eklenmiştir.İhtiyacınıza göre update'leri aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.Katkısından dolayı @Cyb3rH3aD 'e teşekkürler.

HITMAN 3 TÜM UPDATE'LER
(Update 6'ya kadar)
Link

Ekli dosyayı görüntüle 245752

DODI Repack'i indirecektim de ben. Bu update'leri repack'e uygulayabiliyor muyuz? Bir de türkçe yamayı soracaktım. 1 ve 2. oyun dahil olanı indirirsek onların türkçe yamalarını indirip kursak çalışır mı? 3'ün türkçe yaması çıktı mı bilmiyorum.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
Son sürüm olan update 6'ya kadar (Seven Deadly Sins) tüm update'ler eklenmiştir.İhtiyacınıza göre update'leri aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.Katkısından dolayı @Cyb3rH3aD 'e teşekkürler.

HITMAN 3 TÜM UPDATE'LER
(Update 6'ya kadar)
Link

direk son update i kursak oluyor mu tek tek uğraşmak istemiyorum şimdi

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'

HITMAN 3 TÜM UPDATE'LER
(Update 6'ya kadar)
Link

Hocam Seven Deadly Sins DLC update’i olsa da içerik olarak online zorunlululuk istediği için hala erişim yok DLCye.

DODI Repack'i indirecektim de ben. Bu update'leri repack'e uygulayabiliyor muyuz? Bir de türkçe yamayı soracaktım. 1 ve 2. oyun dahil olanı indirirsek onların türkçe yamalarını indirip kursak çalışır mı? 3'ün türkçe yaması çıktı mı bilmiyorum.
Evet updateleri repacke uygulayabilirsiniz. Türkçe yama konusunda emin değilim ama olacağını zannetmiyorum. 3. oyun farklı bir oyun ne de olsa. Yamayı yapan kişilere sorup bilgi alabilirsiniz.

direk son update i kursak oluyor mu tek tek uğraşmak istemiyorum şimdi
Hayır direkt son update’i kuramazsınız. Hangi sürümdeyseniz onun üzerine updateleri teker teker kurmanız gerek. Ama eğer oyunun ilk sürümünü kullanıyorsanız ilk başta en üstteki 3.20.0’ye yükselten update’i kurun. Sonra da en alttan son update’i 3.30.0’u kurarsınız. Bunun kesin çalışacağının garantisini veremem ama deneyebilirsiniz.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
Hocam Seven Deadly Sins DLC update’i olsa da içerik olarak online zorunlululuk istediği için hala erişim yok DLCye.

Evet updateleri repacke uygulayabilirsiniz. Türkçe yama konusunda emin değilim ama olacağını zannetmiyorum. 3. oyun farklı bir oyun ne de olsa. Yamayı yapan kişilere sorup bilgi alabilirsiniz.

Hayır direkt son update’i kuramazsınız. Hangi sürümdeyseniz onun üzerine updateleri teker teker kurmanız gerek. Ama eğer oyunun ilk sürümünü kullanıyorsanız ilk başta en üstteki 3.20.0’ye yükselten update’i kurun. Sonra da en alttan son update’i 3.30.0’u kurarsınız. Bunun kesin çalışacağının garantisini veremem ama deneyebilirsiniz.
teşekkürler

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Kanka özelden söylediğimde uyarsaydın ya, neyse sağlık olsun. ;D

3. oyunun Türkçe yaması Anonymous tarafından yapılıyor, şuan çevirisi bitmiş test aşamasına geçmiş.

badboy128

Konnichiwa
ben windows 7 kullanıyorum
hitman 1 ve 2 geçen sene oynamıştım ve baktığımda win7 desteği varmış
şuan bunda minimumda bile win10 gösteriyor
kesin şekilde oynayamaz mıyım? uyumluluk moduyla falan da çözülmüyor mu? win7 kullanıp da hitman 3 deneyen var mı?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
ben windows 7 kullanıyorum
hitman 1 ve 2 geçen sene oynamıştım ve baktığımda win7 desteği varmış
şuan bunda minimumda bile win10 gösteriyor
kesin şekilde oynayamaz mıyım? uyumluluk moduyla falan da çözülmüyor mu? win7 kullanıp da hitman 3 deneyen var mı?
Aşağıdaki CS.Rin postunda Win 7'de nasıl oynanabileceği yazılmış, ordan bakarak yapabilirsin diye tahmin ediyorum.

ahmetsparks

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar bu DODI repackin indirmesinde bir problem mi var acaba. 10 dk filan bekledim eş bulamadı yeniden başlattım vs olmadı bi kontrol edebilir misiniz

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar bu DODI repackin indirmesinde bir problem mi var acaba. 10 dk filan bekledim eş bulamadı yeniden başlattım vs olmadı bi kontrol edebilir misiniz
Hızı sabit değil ama eşlere bağlanıyor'da hiç kalmadı, Utorrent kullanıyorsan farklı bir torrent programında indirmeyi deneyebilirsin.

1623698624962.png

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

Yakın zamanda yayınlanan update 7 eklenmiştir.Genel itibariyle orijinal (online) sürüme yönelik olan bu update'te optimizasyon ve çökme sorunlarının da bir noktaya kadar çözüldüğü belirtilmiş.Sorun yaşamanız halinde bu update'i kullanabilirsiniz.Tüm update'leri aşağıdaki linkte bulabilirsiniz, iyi oyunlar.

JC_link.gif

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
dodi indirdim bu sürüme uygun üç oyunu da kapsayan yama var mıdır ? tek tek mi yapmak gerek

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt