Torrent-Oyun | HITMAN 3 [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hitman 3 kapak 03 (DODI+FitG).png

HITMAN 3 [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Epic Store (v3.20.0u5)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 53,6 GB (torrent'te yazan esastır)

:pccikistarihi: 20.01.2021
:psnot:
HITMAN 1 ve 2'yi de içerir (DODI Repack de dahil).

:psnot: 64 bit işletim sistemi ve Windows 10 gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://www.epicgames.com/store/tr/product/hitman-3/home

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

1611172257017.png

:sistem_gereksinimleri:

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk ve 2. torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Herhangi bir sorun yaşarsanız aşağıdaki Crackfix'i deneyiniz.
[CRACKFİX] Hitman.3-CODEX.torrent

crackfix v2.png

http://www.mediafire.com/file/l95v1h3m3xs1to3/Hitman.3.Crackfix.REPACK-CODEX.zip/file
Alternatifler:
https://www.torrent-oyun.com/thread...-indir-download-pc.538064/page-4#post-4628837

> FitGirl eklenmiştir (18,5 GB).İndirirken Legacy Pack adı altında eski oyunları indirmemeyi seçebilirsiniz.
> Ayrıca DODI Repack de yenilenmiştir.Onda da eskileri indirmemeyi seçebildiğiniz gibi daha hızlı yükleme de vadediliyor.DODI Repack tavsiye edilir (21,3 GB).
> Sondaki torrent oyunun kurulmuş halini içermektedir.Crack yapmanız yeterlidir.

>> [21,3 GB_DODI] Hitman 3 (hızlı yüklenme ve seçimli indirme).torrent
>> [18,5_FitGirl] HITMAN 3 (seçimli indirme).torrent
>> [55,0 GB_EGS-Rip (kurulmuş hali)] HITMAN3 + Update2.torrent

updateler2.png

HITMAN 3 TÜM UPDATE'LER
(Update 7'ya kadar_16/06/21)
Link
JC_link.gif

Önemli Not!.png

Son torrent oyunun en güncelidir (11.04.21). [Edit: Güncellenecek]

>> [58,2 GB_EGS-Rip (setup'suz)] (v3.20.0u5) Hitman 3 Deluxe Edition - P2P.torrent .

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
OMG. Geldi kral geçen indirimdeyken bütün hepsini aldım bunu da korsan indircez artık, steam e çıkınca bunu da alırım :)

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
Bu kadar hızlı olacağını düşünmemiştim çıktığı gibi düştü, oyunu orjinal alacaktım aslında hitman serisini hep sevmişimdir ama korsanı çıkınca ve paramda kısıtlı olunca bi aklım karışmadı değil, ama yinede orjinal alayım ya hem seriye destek olur hemde online daha fazla zevki çıktığını biliyorum oyunun yapısı nedeniyle challengeler falan çok zevkli oluyor

Bu kadar hızlı olacağını düşünmemiştim çıktığı gibi düştü, oyunu orjinal alacaktım aslında hitman serisini hep sevmişimdir ama korsanı çıkınca ve paramda kısıtlı olunca bi aklım karışmadı değil, ama yinede orjinal alayım ya hem seriye destek olur hemde online daha fazla zevki çıktığını biliyorum oyunun yapısı nedeniyle challengeler falan çok zevkli oluyor
hocam online da ne gibi farkı oluyor bu oyunun
dipnot bir tek ben de mi error veriyor torrent

RhymeRTR

hocam online da ne gibi farkı oluyor bu oyunun
dipnot bir tek ben de mi error veriyor torrent
challengeler var misal belirtilen sürede şu görevi bitir gibi, yada belirli görevleri yaptığın zaman açılan silahlar,mekanlar,kıyafetler var , onun dışında oyuncuların hazırlamış olduğu zorlayıcı olabilecek cinsten kontratlar oluyor zaman zaman yayınlanıyorlar, başka oyuncularla yarışabilmek için her bölümün lider tablosu oluyor , birde en son ghost modeden bahsetmişlerdi de hala nimetinden faydalanamadım 2 kişi bir mapa başlayıp hedefleri öldürme yarışına giren bir moddu yanlış hatırlamıyorsam

challengeler var misal belirtilen sürede şu görevi bitir gibi, yada belirli görevleri yaptığın zaman açılan silahlar,mekanlar,kıyafetler var , onun dışında oyuncuların hazırlamış olduğu zorlayıcı olabilecek cinsten kontratlar oluyor zaman zaman yayınlanıyorlar, başka oyuncularla yarışabilmek için her bölümün lider tablosu oluyor , birde en son ghost modeden bahsetmişlerdi de hala nimetinden faydalanamadım 2 kişi bir mapa başlayıp hedefleri öldürme yarışına giren bir moddu yanlış hatırlamıyorsam
oyuncuların hazırlamış olduğu zorlayıcı cinsten kontrat derken map aynı mesela onun içindeki şey mi farklı oluyor onu anlamadım bir tek

RhymeRTR

oyuncuların hazırlamış olduğu zorlayıcı cinsten kontrat derken map aynı mesela onun içindeki şey mi farklı oluyor onu anlamadım bir tek
custom contracts olarak geçiyor evet map aynı mesela x kişiyi değilde y kişiyi şu yolla öldür gibi , hedef diğer npclerle etkileşimi ne kadar fazlaysa onu öldürmek o kadar zorlaşıyor alınan puanı da o derece arttırıyor tek farkı bu

kanfur

Torrent-Oyun.com
oyun iyi midir?türü felan nedir tam olarak sanki çok yavaş gibi geldi.hangi oyunlara benziyor?

oyun iyi midir?türü felan nedir tam olarak sanki çok yavaş gibi geldi.hangi oyunlara benziyor?
Eski tadindan uzaklasmis olsa da kendi türünde efsane bir oyundur. Sabir ve dikkat ister. Aksiyon temposu dusuktur. Klasik suikastci hikayesi. Bir iki gameplay izleyin hosunuza giderse oynarsiniz. Herkese hitap eden bir oyun degil türü itibariyle.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Edit: Bu arada desteğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Oyunda aksiyon yok hocam, stratejik olarak oyunun sana verdiği sınırlar içerisinde geziyorsun.Düşmanını ve onu öldürme olanaklarını gözlemleyip kolluyorsun.Zaman zaman çevredeki npc'lerin kıyafetlerini giyip giremediğin yerlere giriyorsun, zaman zaman da tuzaklar kurup hedefin tuzağa düşmesini sağlıyorsun.Silah da kullanabilirsin ama bu oyunun tadını kaçırır ve kısa zamanda bitmesine sebep olur.Oyunun olayı gizliliği mümkün olduğunca kullandırmak.

Ben de inmiyor eleman bulunamadı diyor 1 dakika sonra
Qbittorent'ten indirmeye dene hocam, sorun Utorrent'te olabilir.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt