her gün 10gb internet kullanımı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

egexman

Para Olmasaydı Hepimiz Zengindik!!!!!!!!!!
iyi günler arkadaşlar daha ayın 14 ü ama 200gb kotamdan 14gb kalmış kullanım detaylarına baktığımda her gün neredeyse 10gb kullanmışım bazı günler 10 u da geçmiş ne kullanıyor olabilir bu kadar torrent yok steam den yüksek güncelleme yapmıyorum oyun indirmelerini ve yüksek gb lı güncellemeleri gece 2 den sonra başlıyorum arada yayın izliyorum youtube de takılıyorum falan kardeşim sürekli video izliyor dizi falan bu olamaz herhalde düşüncelerinizi bekliyorum

egexman

Para Olmasaydı Hepimiz Zengindik!!!!!!!!!!
kendi telefonun şarjı bitiyor anneminkini alıyor o bitiyor babamın telefonuna geçiyor sonra tv ye geçiyor ordan izlemeye devam ediyor

Killerbean

All day Every day!!!
Kardeşin ha bire youtube, twitch filan takılıyor ve oynatma kaltiesi 720p den aşağı değilse normal. Aklıma başka şey geliyorda birkaç sene sonra artar o şeyin kullanımı :p

harun

Atatürk'ün ışığı altında!
720p videoyu 1dk izleyince 14mb gidiyor. Gerisini sen hesapla :)

ThE bEsT

Hiç Kimse.
Kota aşım sonrası hızını biliyor musun? düşük değilse dert etme kardeş.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.