Heavy Rain [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

f3nna

Seviye 1
Uyumluluğu Windows 8'e alınca düzeldi benim sorunum. Aynı sorunu yaşayanlar varsa belki yardımcı olur
Ben de düzelmedi valla windows 8 e çekmeme rağmen hala cızırdıyor donuyor takılıyor vs. Acaba TR yama ile ilgili bir problem mi diye düşünmüyor değilim

Nvidia Ekran kartı kullananlar Nvidia Geforce experiencetan ekran kartının son güncellemesi ile optimizasyon yaparak oyunu açmayı denesin eğer ekran kartı problemi varsa optimizasyonda bir problem oluyor olabilir . Yanlış hatırlamıyorsam Heavy Rain için bir güncelleme gelmişti.

Arkadaşlar sorunun çözümü oyuna girerken sağ tıklayıp run with grafic processor (3.seçenek) ardından yüksek performanslı nvidia yı seçmek. iyi oyunlar

f3nna

Seviye 1
Arkadaşlar sorunun çözümü oyuna girerken sağ tıklayıp run with grafic processor (3.seçenek) ardından yüksek performanslı nvidia yı seçmek. iyi oyunlar
Ben de nvidia ayarlarından açamadım bile böyle bir ayarı ben. Bazı kartlar desteklemiyormuş. Uygulayamadım ve hala aynı sorun, güzelim oyun öyle duruyor bir köşede.

ThE bEsT

Hiç Kimse.
Kral adamlar türkçeye çevirdiler ücretsiz dağıttılar. Oyunun değerini biliyorlar çünkü.

RDR2 için aynı şeyi söyleyemem. :D

Theslimp

Torrent-Oyun.com
Mrhb. Ben oyunu Epic gamesten orjinal almıştım. Türkçe yama yapmaya çalıştım ama oyun başlangıçtaki siyah ekranda kalıyor. Ne yapacağım ben ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt