Heavy Rain [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar
Oyun çıkalı 9 yıl oldu, ama yine de sağolun, hiç yoktan iyi dir ( hayır! ). Not: şımarmışi ve kızgın PC sahipleri :D :D

navolta

Torrent-Oyun.com
Teşekkürler.

Hadi CPY aynı performansı RDR ve CoD için de bekliyoruz bebeğim.

Berk Cetinel

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar crack yaptım oyuna girdim açtı sonra çıkıp tekrar girmek istediğimde bununla karşılaştım napmam gerek

Arkadaşlar crack yaptım oyuna girdim açtı sonra çıkıp tekrar girmek istediğimde bununla karşılaştım napmam gerek
Crack dosyanı virüs programı silmis sanırım

https://dosya.co/0973baca1s41/Crack.rar.html

Buradan crack dosyasını indir tekrar crack yap virüs programından da oyunun olduğu Heavy Rain klasörünü tarama dısı bırak

Windows defender setup'ta truva atı buldu bende sizde bir sorun oldu mu?
Bu oyunlar kırıldıktan sonra korsan yazılım sayılır zaten virüs görmesi normal

darkgamers16

Torrent-Oyun.com

ThE bEsT

Hiç Kimse.
Türkçe yama sorunsuz çalışıyor.

Oyun iyi mi ya yorumlarda baya toplanılmış
Keşke senin yerinde olsaydım diyorum. Hiç spoiler yenmemiş halde güzelim PC'de ilk defa türkçe ile oynamak tadından yenmezdi. Kendini şanslı say. Çayını veya salebini koy başla.

Biz 7-8 yıl evvel PS3'de ingilizceyle bitirdik. :/ Ama güzel yıllardı.

Son düzenleme:

Berk Cetinel

Torrent-Oyun.com
Crack dosyanı virüs programı silmis sanırım

Buradan crack dosyasını indir tekrar crack yap virüs programından da oyunun olduğu Heavy Rain klasörünü tarama dısı bırak

Bu oyunlar kırıldıktan sonra korsan yazılım sayılır zaten virüs görmesi normal
Virüs programım yok defender kapalı repack indirdim açtı ilk baş tekrar gireceğim zaman ondada aynı hatayı verdi kafayı yiyeceğim neden oluyor anlamadım yokmu başka bir çaresi

Berk Cetinel

Torrent-Oyun.com
Kapalı olunca en fazla tarama yapmaz virüs olarak göreceği seye dokunmaz yani ama sen oyunu baslattığın zaman cracklanmıs uygulamalar devreye giriyor sistemde calısır hale geliyor Windows'un virüs programı da onu orada virüs görüp yakalayıp siliyor ve sonraki girislerinde hata veriyor bunun defender'in kapalı olmasıyla alakası yok, o hata crack eksik olunca vereceği türden bir seye benziyor sana kendim izlediğim yolu anlatayım aynı mantığı uygula bu hatayı almazsın büyük ihtimalle; benim D kısmında ''Oyun'' diye bir klasörüm var torrent ile oyun indireceğim zaman direkt o yolu seciyorum inme islemi rardan cıkarma ve kurma islemi oyunun kurulumunun hepsini D'deki Oyun klasöründe hallediyorum cracklı oyunlarının hepsini bu sekilde belirlediğin bir klasöre indir ve kur benim gibi. Bunu yapmadan önce de kendi izlediğim yoldan giderek anlatıyorum; sol altta baslat cubuğundaki arama kısmına Virüs ve Tehdit Koruması yazıp cıkan sekmeye girdikten sonra ''Ayarları Yönet'' dedim cıkan seceneklerde ''Dıslamalar'' diye ek secenek daha var orada ''Dısarıda Bırakılan Ekle'' dedim bir dıslama ekleye tıklayıp ''Klasör'' seceneğine gelince secilecek yer kısmından da D'ye gelip ''Oyun'' klasörümü sectim. Bunu yaptığım icin koruma sistemim hicbir sekilde müdahil olmuyor orada bulunan veya calıstırılan dosyalara. Sana tavsiyem sıfırdan belirttiğim adımlarla dene büyük ihtimalle sorunun cözülür ileride indirip oynayacağın oyunlarda da aynı yolu izlersin defender'i de tam korumada calıstırabilirsin hic sıkıntı olmaz buradaki püf nokta belirttiğim yoldan oyunlarını yükleyeceğin klasörü dıslamaya eklemeyi halledip, dısladığın klasöre oyunlarını kuruyor olman
teşekkürler deneyeceğim

Berk Cetinel

Torrent-Oyun.com
Kapalı olunca en fazla tarama yapmaz virüs olarak göreceği seye dokunmaz yani ama sen oyunu baslattığın zaman cracklanmıs uygulamalar devreye giriyor sistemde calısır hale geliyor Windows'un virüs programı da onu orada virüs görüp yakalayıp siliyor ve sonraki girislerinde hata veriyor bunun defender'in kapalı olmasıyla alakası yok, o hata crack eksik olunca vereceği türden bir seye benziyor sana kendim izlediğim yolu anlatayım aynı mantığı uygula bu hatayı almazsın büyük ihtimalle; benim D kısmında ''Oyun'' diye bir klasörüm var torrent ile oyun indireceğim zaman direkt o yolu seciyorum inme islemi rardan cıkarma ve kurma islemi oyunun kurulumunun hepsini D'deki Oyun klasöründe hallediyorum cracklı oyunlarının hepsini bu sekilde belirlediğin bir klasöre indir ve kur benim gibi. Bunu yapmadan önce de kendi izlediğim yoldan giderek anlatıyorum; sol altta baslat cubuğundaki arama kısmına Virüs ve Tehdit Koruması yazıp cıkan sekmeye girdikten sonra ''Ayarları Yönet'' dedim cıkan seceneklerde ''Dıslamalar'' diye ek secenek daha var orada ''Dısarıda Bırakılan Ekle'' dedim bir dıslama ekleye tıklayıp ''Klasör'' seceneğine gelince secilecek yer kısmından da D'ye gelip ''Oyun'' klasörümü sectim. Bunu yaptığım icin koruma sistemim hicbir sekilde müdahil olmuyor orada bulunan veya calıstırılan dosyalara. Sana tavsiyem sıfırdan belirttiğim adımlarla dene büyük ihtimalle sorunun cözülür ileride indirip oynayacağın oyunlarda da aynı yolu izlersin defender'i de tam korumada calıstırabilirsin hic sıkıntı olmaz buradaki püf nokta belirttiğim yoldan oyunlarını yükleyeceğin klasörü dıslamaya eklemeyi halledip, dısladığın klasöre oyunlarını kuruyor olman
değişen bişey olmadı sıfırdan indirdim yine olmadı sağol yinede yardımların için

Berk Cetinel

Torrent-Oyun.com
Heavy Rain adlı uygulamayı yönetici olarak calıstırmayı dener misin, gene olmazsa uyumluluk modunu değistir bütün modları tek tek dene bir ihtimal ise yarayabilir

Yabancı forumlarda Epic Games'i tamamen kaldırın denmis belki sen öncesinde bypass yapmaya calıstıysan kayıt defterinde oyunla alakalı seyler olabilir bu da cracklı sürümü buga sokuyor olabilir kendi yorumum. IQBit Uninstaller indirip Epic Games'i yüklüyse Heavy Rain'i program yardımıyla silersen kayıt defterini falan da temizliyor bu Denetim Masası'ndan silmenin aksine, simdilik baska cözüm yolu yok gibi duruyor oyun yeni kırıldığı icin birkac güne garanti cözümü cıkar belki

Son olarak sunu dener misin,

Bunu indir RAR halinde zaten, bu rar sürekli bi yerde dursun oyuna ilk giris yapacağın zaman RAR'ı cıkarıp icerisindekileri Heavy Rain'in yüklü olduğu klasöre kopyala sıfırdan crack yapıyormus gibi yani o zaman girmeyi dene. ilk yüklememde acılıyor ikincide girisimde hata alıyorum dedin crack'ı sıfırdan attığın zaman oyunu tekrar kurmussun gibi olacak her giris öncesi aynı adımları uygular uygular oynarsın ise yarar umarım
hiçbiri fayda etmedi. ilk indirdiğim zaman açılmıştı sonraki silip kurduklarımda da hata veriyordu açılmıyordu. Zamanında epic den demosunu oynamıştım dediğin programla sildim heavy raini,tekrar kurdum açtı ancak 2. açışımda yine hata verdi. Cracki de denemiştim olmadı tekrar denedim yine olmadı.bunları yaparken epici de silmiştim bu arada.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt