Heavy Rain [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim

Heavy Rain [CPY ]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CPY

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 35.22 GB

:pccikistarihi: 2019-11-24

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

SEVDİĞİNİZ BİRİNİ KURTARMAK İÇİN NE KADAR İLERİ GİDERSİNİZ?

Bu heyecan dolu psikolojik gerilimde dört farklı karakteri oyna. Bir sonraki adımını dikkatlice seç, çünkü vereceğin her kararın dramatik sonuçları olabilir.
Dört günlük gizem ve belirsizlikle birlikte, sadece "Origami Katili" olarak tanınan bir katil için aramalar başladı. Katil bu ismi, suç mahallerine bıraktığı katlanmış kağıtlardan dolayı aldı.
Dört karakterden her birinin kendi nedenleri var ve kendi yollarını takip ediyor. Onların eylemlerini yöneterek katilin kurbanlarına bir yenisini eklemesini önlemen gerekiyor. Bu hikayenin nasıl sona ereceği tamamen sana bağlı...

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7 veya üzeri (64 bit)
İşlemci: i5-4430 @ 3.0 GHz veya eş değeri
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB veya AMD Radeon HD 7870 2 GB
Bellek: 4 GB RAM
DirectX: DX 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri (64 bit)
İşlemci: i5-6600K @ 3.5 GHz veya eş değeri
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4 GB veya AMD Radeon R9 390 4 GB
Bellek: 8 GB RAM
DirectX: DX 11

:pcoyunfragmani:

HEAVY RAİN PARTLI LİNK

Ekli dosyalar

utku5716

Torrent-Oyun.com
teşekkürler uzun zamandır bekliyorduk kenarda dursun indirelim

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Oha repack versiyonu geldi mi bunun teşekkürler bu arada adam akıllı indirime sokmadılar en iyisi korsan indirmek

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt