Heat [TiNYiSO] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Heat [TiNYiSO]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: TiNYiSO

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 65.71 GB

:pccikistarihi: 2020-06-29

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

toprak parçası

Büyükbaba eski çiftliğinden sana geçti. Isı için yeni Homestead modunda onu hayata döndürmeye yardımcı olun.

Homestead, gündüzleri muhteşem bir çiftlik inşa ettiğiniz ve geceleri uyuduğunuz yeni bir Tek Kişilik moddur. Harvest Moon ve Stardew Valley gibi oyunlardan ilham aldı, ancak birçok hayatta kalma unsurunu karıştırarak farklı bir yöne çekmek istedik.

10 farklı senaryo arasından seçim yapabilirsiniz. Her senaryonun farklı bir başlangıç çiftlik evi, başlangıç ekipmanı vardır ve bazılarının özel koşulları vardır. Oyun gece uyurken kaydeder, eski tasarrufları yükleyebilir ve tam yönetici komutlarını destekler.

Sıcaklık

Vahşi doğada hayatta kalın, bir ev inşa edin, bir aile kurun ve bölgenizi genişletin. Başkan olarak güç kazanın, Şerif olarak adalet sağlayın, kabileniz için Şef olarak savaşın veya Vali olarak güney konukseverliğini gösterin. 19. yüzyıl Amerika'sında yeni hayatınıza başlayın.

Heat, 40 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu bir hayatta kalma modudur.

çevre

Heat'de 67 km2'lik bir dünyaya yayılmış 20 benzersiz biyom vardır ve her biri keşfedilecek kendi alt biyomlarına sahiptir. Yoğun orman zemini oluşturmak için, oyuncuların inşa etmek için araziyi temizlemelerini gerektiren benzersiz bir yol geliştirdik. Soğuk dağlık zirvelerinden tropik sahillere ve sert çöllerden bataklık bataklık alanlarına kadar uzanan geniş ve çeşitli manzaraları keşfedin. Gerçek dünya fotogrametrik verileri kullanarak köklerden inşa edilmiş, yeni nesil grafikleri hem çeşitlilik hem de ayrıntılarla yaşayın.

Stoklar ve Sevkiyat Kutusu

Stoklarda yeni bir konsept sunuyoruz. Ağır malların depolanması için fiziksel alan gerekir, bu nedenle hafif malları küçük kaplarınızda saklayabilmenize rağmen, ahşap, taş, cevher ve diğer ağır malzemeler büyük stoklarda saklanmalıdır. Bu, oyunculara mallarının görsel bir temsilini verir ve stoklar yer kapladığı için düşünce de onları savunmaya gitmelidir. Her oyuncu, başlangıçlarına yardımcı olmak için hafif ve ağır malların bir karışımını kabul eden bir zanaat kabı da yapabilir, ancak bunlar sınırlı slotlarla birlikte gelir.

Oyuncular ayrıca nakliye kutuları oluşturabilirler. Bunlar üssünüze yerleştirilebilir ve içinde oyun içi para birimi için hasat edilmiş, hazırlanmış ve çiftlenmiş mallar satabilirsiniz. Nakliye kutuları ayrıca, zor kazanılan oyun içi para biriminizi kullanarak ürün sipariş edebileceğiniz bir katalog ile birlikte gelir.

Çiftçilik ve Yemek Pişirme

Çapa, sulama kabı, fıskiyeler ve tırpan ile çiftliğe hazır olun. Her aracın kendine ait katmanları vardır ve ekilebilecek çeşitli mahsuller vardır. Gübreler de gelecek çiftçi için önemli bir husustur.

Ürünleriniz olgunlaştıktan sonra, çok çeşitli gıda türleri üretmek için onları hasat edin ve pişirme istasyonlarına getirin. Ayrıca, ekinlerinizi nakliye bölmenizde satmaya ve tarım operasyonunuz için daha fazla tohum satın almaya karar verebilirsiniz.

Yapı ve Üretim

Yeni evinizi inşa edin - Hızlı bir kulübe, ormanın derinliklerinde rustik bir kabin, rafine bir konak veya dev bir kaleden. Duvarları, zeminleri, kapıları, pencereleri, mobilyaları ve diğer armatürleri kendi tasarımınıza göre ayrı ayrı hazırlayın ve yerleştirin. Kereste fabrikaları, tabakhaneler, dökümhaneler ve diğer iş istasyonlarıyla ürünleri işleyin. Bu malzemeler çeşitli iş istasyonlarında işçiliğe ve planların satın alınmasına yardımcı olacaktır. Büyük sur bina bölümleri kullanarak, iyi yerleştirilmiş toplar ve stratejik olarak planlanmış tahkimatlar ile tesisinizi koruyun.

Dağlar, Hayvancılık ve Vahşi Yaşam

Manzara, hepsi avlanmayacağınızı varsayarak, avlanabilecek çeşitli Amerikan vahşi yaşamı ile doldurulur. Ancak hayvancılık ya da sevilen bir evcil hayvan olarak da evcilleştirilebilirler. Evcil hayvanlara ve diğer hayvanlara - hatta ayılara bile binebilirsiniz!

hayatta kalma

Kendinizi güçlü tutmak için yiyecek toplayın ve avlayın. Üretim, inşaat ve arıtmada kullanım için doğadan çeşitli hammaddeler toplayın. Sopa ve taşların temellerini öğrendikten sonra, kendinizi çalışkan ve güçlü bir koloni veya hatta Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak kurma yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Yol boyunca mücadele ve geri dönüşler olacak. Karakteriniz, sahip olduğu her şeyin alındığı yerde öldürülebilir ve soyuluyor olabilir. Mülkünüz, diğer oyuncular tarafından yönetilen bir akıncı çetesine bölünebilir ve yağmalanabilir. Ancak emrinizde bol miktarda kaynak ve savunma taktikleri bulunan akıncılar ciddi bir mücadele için hazır olacak.

İleri Git ve Çarpma

Diğer oyuncularla veya NPC'lerle bir aile kur. Oyuncular yeni doğmuş bir bebek doğurabilir. Yenidoğan bebek olmak için büyür, bebek daha sonra çocuk olmak için büyür, çocuk sonunda yetişkin olur.

İkinci bir seçenek ise nakliye kataloğundan bir bebek sepeti satın alarak yetimhaneden evlat edinmek. Bebek size teslim edilen sepet içinde olacak. Evlat edinme çok pahalıdır, ancak garantili bir sonuç sağlar.

Çocuklarınız iki ebeveynin görsel DNA'sının bir karışımıdır. Bebekler, çocuklar ve yetişkinlerin beslenmesi ve sulu kalması gerekir.

Çocuklarınız yetişkin olduktan sonra onları kıyafetler, teçhizatlar ve silahlarla donatabilirsiniz. Y olduğunda sizi korumaya yardımcı olabilirler

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
İşlemci: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1300X @ 3.5 GHz
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce 970 GTX (4GB VRAM), AMD RX560 (4GB VRAM)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: SSD strongly recommended. The game contains EAC anti-cheat technology.​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
İşlemci: i7-6700K @ 4.0 GHz, AMD Ryzen 5 2600X @3.6 GHz
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce 1080 TI GTX (11GB VRAM), AMD Vega 64 (8GB VRAM)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: SSD strongly recommended. The game contains EAC anti-cheat technology.​

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Mafia 2 de edition ve Mafia 3 de edition'ın update'lerini kırmış sanıyorum codex. Mafia 2 için 1,02, Mafia 3 için 4 GB'lık patch yayınlamış. Yetkili bir arkadaş bunları siteye ekleyebilir mi acaba?

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Beyler oyunu oynamadım. Ama bir kaç oynanış videosuna baktığımda gördüm ki oyun afedersiniz düdük gibi. Yani 65 gb lik acaba ne yaptılar bu adamlar?

Oyunun gameplay videosuna bakayım dedim bunu buldum :D
Dakika 6ya bakın :d :D

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt