Hearts of Iron IV: Waking the Tiger [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir |

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER

Hearts of Iron IV: Waking the Tiger [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu:Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 1.89 GB

:pccikistarihi: 08.03.2018

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Hearts of Iron IV ile zafer parmaklarınızın ucunda. Hearts of Iron IV, dünya tarihinin en ilgi çekici savaşı 2. Dünya Savaşı ile alakalı bir oyun, bu savaşta bir milletin komutasını üstleniyorsunuz. Dünyanın en büyük askeri lideri olduğunuzu kanıtlayın ve her şeyin seyrini değiştirin. Kaybedersen dünyanın kaderi değişecek.

Son güncellemeyle gelen ve uzun zamandır beklenen Waking the Tiger DLC'si ile birlikte oyundaki alternatif tarih seçeneklerimiz değişiyor. Oynanış ve oyunun ilerleyişinde yapılan büyük çapta değişiklikler, oyunu daha da çekici kılıyor.

:surum:

Son sürümdür, bütün DLC Paketlerini barındırır.

Hearts of Iron IV: German Historical Portraits

Hearts of Iron IV: Poland - United and Ready

Hearts of Iron IV: Rocket Launcher Unit Pack

Hearts of Iron IV: Allied Radio Music Pack

Hearts of Iron IV: German March Order Music Pack

Hearts of Iron IV: British Tanks Unit Pack

Hearts of Iron IV: US Tanks Unit Pack

Hearts of Iron IV: Soviet Tanks Unit Pack

Hearts of Iron IV: Heavy Cruisers Unit Pack

Hearts of Iron IV: French Tanks Pack

Hearts of Iron IV: German Tanks Pack

Hearts of Iron IV: War Stories

Hearts of Iron IV: Together for Victory

Hearts of Iron IV: Anniversary Pack

Hearts of Iron IV: Death or Dishonor

Hearts of Iron IV: Waking the Tiger

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit ya da daha yeni

İşlemci: Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66 GHz / AMD Athlon II X4 650 @ 3.20 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5850 or NVIDIA GeForce GTX470 1GB

DirectX: Sürüm 9.0c

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit ya da daha iyi

İşlemci: Intel Core i5 750 @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 955 @ 3.20 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: ATI Radeon HD 6950 or NVIDIA GeForce GTX570 2GB

DirectX: Sürüm 9.0c

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

24 Ekim 2018 notu: Altta verdiğim güncellemeleri sırasıyla kurun. Güncelleyen : @~ßluèMooN~

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

TuranT

Torrent-Oyun.com
Ynt: Hearts of Iron IV: Waking the Tiger [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir |

Death or Dishonor var bende ne fark var arasında ?

LΛMIΛ

Sadece ölüler görür
Emektar
Ynt: Hearts of Iron IV: Waking the Tiger [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir |

DoD'un taksidi bitmedi daha...

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER

TuranT' Alıntı:
Çok büyük farklar var. Artık gönüllü olarak uçak da gönderebiliyorsunuz. Birliklerinizi bir mareşalin altında toplayıp o mareşalin altındaki birliklere general atayabiliyorsunuz. Almanya, Japonya ve çevresindeki uzak doğu devletleri için yeni ideoloji ağaçları var. Politik kararlar var, milli ünitenin yerine stabilite ve savaş eforu getirildi. Daha fazlası için açtığım konuyu inceleyebilirsin;

http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=513779.0

TuranT

Torrent-Oyun.com

Bolshoi Booze' Alıntı:
Çok büyük farklar var. Artık gönüllü olarak uçak da gönderebiliyorsunuz. Birliklerinizi bir mareşalin altında toplayıp o mareşalin altındaki birliklere general atayabiliyorsunuz. Almanya, Japonya ve çevresindeki uzak doğu devletleri için yeni ideoloji ağaçları var. Politik kararlar var, milli ünitenin yerine stabilite ve savaş eforu getirildi. Daha fazlası için açtığım konuyu inceleyebilirsin;

http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=513779.0
Teşekkürler İndirelim Bakalım :thumbup:

OguzAydın

Torrent-Oyun.com

türkçe yaması var mı acaba

ISKA

Seviye 13

OguzAydın' Alıntı:
Şuan için malesef mevcut değil biraz araştırdım ancak bulamadım ana oyunun var ama

LΛMIΛ

Sadece ölüler görür
Emektar

OguzAydın' Alıntı:
Death or Dishonor sürümü ile uyumlu Türkçe yama mevcut. %85 çeviri yüzdesi var.

nikopol2041

Torrent-Oyun.com

Ana oyun dahilmi yoksa sadece dlc paketimi?

Conqueror1453

Gecenin en karanlık anı, şafaktan hemen öncedir.

Paylaşım için teşekkürler. Epeyce bir yenilik gelmiş gibi görünüyor. En kısa zamanda denerim.

LΛMIΛ

Sadece ölüler görür
Emektar

nikopol2041' Alıntı:
Ana oyun dahilmi yoksa sadece dlc paketimi?
Dahil dostum oyun.

250 saat steam de oynamışım oyunu bir de korsan olarak indirip oynamıştım bu ek paketi almayı çok istiyodum o kadar bekledim ama şuan para yok ;D yazık oldu keşke alabilseydim indirip yeni odak ağaçlarını denemek istiyorum bakalım nasıl olmuş

CanYasar01

Torrent-Oyun.com

Oyunun sürümü nedir?

İkinci husus olarak bu sürüme uyumlu olabilecek sorunsuz Millenium Dawn modu gönderebilecek olan var mı?

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER

CanYasar01' Alıntı:
Oyunun sürümü nedir?

İkinci husus olarak bu sürüme uyumlu olabilecek sorunsuz Millenium Dawn modu gönderebilecek olan var mı?
1.5, daha yeni çıktığı için sanmıyorum 1 ay içerisinde çıkar. Oyunun kendisi seni daha çok saracaktır emin ol.

Aircanada' Alıntı:
250 saat steam de oynamışım oyunu bir de korsan olarak indirip oynamıştım bu ek paketi almayı çok istiyodum o kadar bekledim ama şuan para yok ;D yazık oldu keşke alabilseydim indirip yeni odak ağaçlarını denemek istiyorum bakalım nasıl olmuş
1940 yılındayım, Wilhelm Almanya'sını kurdum hayvan gibi factory basıyorum, savaş çıkmadı Avrupa'da ama hala sıkılmadım :D

CanYasar01

Torrent-Oyun.com

Bolshoi Booze' Alıntı:
1.5, daha yeni çıktığı için sanmıyorum 1 ay içerisinde çıkar. Oyunun kendisi seni daha çok saracaktır emin ol.
Deneyeyim o zaman onu bir ama oyun bilgim giriş seviyesinde olduğu için zamane Türkiye'sin de etrafımızı sarmış büyük devletlere karşı bir şeyler yapabilir miyim pek emin olmadığım için sordum aslında modu ben :)

Bolshoi Booze' Alıntı:

1940 yılındayım, Wilhelm Almanya'sını kurdum hayvan gibi factory basıyorum, savaş çıkmadı Avrupa'da ama hala sıkılmadım :D
Sistemim iyi olmasına rağmen ben de 1940 sonrası kasıyor sanırım ram den kaynaklı zaten oyunda optimizasyon adına bir şey yok yapay zeka abartı asker basınca iş zorlaşıyor büyük devletleri biran önce temizlemeye çalışıyorum.

aras1997

Torrent-Oyun.com

TuranT' Alıntı:
Bende farkı öğrenmeyi isterdim yazmaları çok daha iyi olurdu.

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER

aras1997' Alıntı:
Bende farkı öğrenmeyi isterdim yazmaları çok daha iyi olurdu.
Yazdık zaten, önceki sayfada var.

Killerbean

All day Every day!!!

dünkü jahrein yayınından sonra deneyesim geldi ;D

lost8988

Torrent-Oyun.com

cok tesekkurler saolun :thumbup:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt