Hearts of Iron IV: Man The Guns [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Perdikkas

Süper Editör
0.png

Hearts of Iron IV: Man The Guns [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform:PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack:Mevcut

:pcboyut: 2.30 GB

:pccikistarihi:28.02.2019
:pcnot: Çıkmış olan tüm güncellemeler ve DLC'ler dahildir.

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

:pcoyunhakkinda:

thumb317915422-400x225.jpg

Oyun Hakkında :

Zafer senin ellerinde! En güçlü silahınız ulusunuzu savaşa sokmak. Strateji oyununda Hearts of Iron IV, dünya tarihinin en zorlu çatışmasında, II. Dünya Savaşı'ndaki bir ulusun komutasını ele alıyorsunuz. İster savaşın merkezinde, isterse komuta merkezinde olsun, ulusunuzu müzakere veya istila yoluyla şereflendirmeye yönlendirin. II. Dünya Savaşı'ndaki güç dengesini bozma gücünüz var. Dünyanın en büyük askeri lideri olarak yeteneklerinizi kanıtlayın. Hikayeyi taklit edecek misiniz yoksa değiştirecek misiniz? Dünyanın kaderini ne pahasına olursa olsun kazanacak mısınız?

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer

İşlemci: Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66 GHz / AMD Athlon II X4 650 @ 3.20 GHz

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5850 or NVIDIA GeForce GTX470 with 1GB VRAM

DirectX: Sürüm 9.0c

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: Direct X- compatible soundcard.

İlave Notlar: Mouse and keyboard are required. / Latest available WHQL drivers from both manufacturers/ Internet Connection or LAN for multiplayer, Up to 32 other players in multiplayer mode.

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer

İşlemci: tel Core i5 750 @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 955 @ 3.20 GHz

RAM: 4 GB RAM

Ekran Kartı: ATI Radeon HD 6950 or NVIDIA GeForce GTX570 with 2GB VRAM

DirectX: Sürüm 9.0c

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: Direct X- compatible soundcard.

İlave Notlar: Mouse and keyboard are required. / Latest available WHQL drivers from both manufacturers/ Internet Connection or LAN for multiplayer, Up to 32 other players in multiplayer mode.

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Paylaşım için teşekkürler. İndirmeye başladım. Herhangi bir problemle karşılaşırsam belirtirim. Eğer gönderiyi düzenlemediysem bilin ki herhangi bir problem yoktur. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

themteus

Sıkıcı Oyun Yoktur Daha Önce Denenmemiş OyunVardır
optimizasyon sorunları olmasa çok güzel ancak 2 yıldır steamda oynamama rağmen hala çözüm bulamadım

Aybektkn

Torrent-Oyun.com
Bu oyunu oynadıktan sonra steamden gidip satın alın da adamlar para kazansın. Desteklemek lazım o_O

Teşekkürler . Aslında optimizasyon sorunu yok gibi işlemciye çok yük bindiği için hız yavaşlıyor kasmalar oluyor ben ülkelere geçip divisionları silerek o yükü hafifletiyorum.

TuranT

Torrent-Oyun.com
Yeni DLC ile neler geliyor ve bu dlc yi oyunu indirmeden indirebiliyor muyuz?

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt