Hearts of Iron IV işgal edememek

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Adsız.png

ya gençler oyunda biraz geliştikten sonra yunanistana saldırayim diyorum ama sürekli denizden çıkarma yiyorum direk izmirden gelip savaşı kazanıyolar nasıl ayarlicam yardım eder misiniz youtubedan baya eğitim videosu izledim ama olmuyor

wazesx

Torrent-Oyun.com
youtube oynayış videolarını izle.ülken fatişs yönetilmeden savaş açamıyosun

Bir Grup oluşturup Garnizon olarak kıyı bölgelerine çek bak bakalım gelebiliyormu. her kıyıya 1 bölük yeterde artar bile.

Benim bildiğim ilk başladığın da oyun bir 24 lük asker bir de 3-4 tane ekstra asker oluyordu bir komutan 24 asker idare edebiliyor ben genel de 24 lük askeri trakya gönderiyorum geri kalan 3-4 tanesine skilleri düşük komutan atayım ege bölgesi tutturuyorum en başta izmire 1 asker yollamanız gerek sonra izmir ve antalya arasına bir asker bırakıyorum bir de çanakkaleye boğazın o taraflara trabzon dolayların küçük deniz filonuz var başlarken o filoyu izmire gönderin izmire ulaştıkların da izmir de filo ile birleştirin savaş öncesi gemilerinize denize açılma emri verin deniz üstünlüğü olmadan çıkartma yapamıyorlar üstünlüğü sağlıyamazsanız bile belki 1-2 konvoy avlıyarak çıkartmanın gücünü kırabilirsiniz

Ege Denizi'ndeki deniz üstünlüğünün sende olması gerek. Deniz üstünlüğü olmadan ne sen ne de yapay zeka çıkarma harekatı düzenleyebilir. Yüzde 100 deniz üstünlüğüne ulaşırsan çıkarma yapamaz kimse ancak ulaşamıyorsan limanı olan şehirlere de asker koyman gerek. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam şu küçük adacıklardan dümdüz bir şekilde ülkeye çıkarma da yapabiliyor Yunanistan. O şehirlere de asker koymayı unutma. Naval Fort eklemen de faydalı olur. Şehir başına 2-3 bölük asker yeterli olur sanırım. 1941'e kadar 10 bölükten fazla askerle çıkarma yapamaz zaten.

Bende senin gibi deniz yolunu kullanmayı bilmiyordum ve iş gerçekten zorlaşıyordu. Youtube dan saatlerce videolar izleyerek öğrendim ve oyundan daha çok keyif almaya başladım. Sanada videolar ile oyunu iyice öğrenmeni öneririm.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt