Hearts of Iron IV: Allied Armor [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Hearts of Iron IV: Allied Armor[CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 3.34 GB

:pccikistarihi: 2020-06-08

:pcnot: Daha önce çıkan tüm güncellemeleri ve dlc'leri içerir.

:pcnot: Oyun sürümü v 1.9.3

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Zafer parmaklarınızın ucunda! Ulusuna liderlik etme yeteneğin en üstün silahın, Hearts of Iron IV strateji oyunu II.Dünya Savaşı'ndaki herhangi bir ulusun komutasını almanı sağlar; dünya tarihinin en ilgi çekici çatışması. Savaş alanının kalbinden komuta merkezine kadar, ulusunuzu zafere ve savaşa, müzakere etmeye veya istila etmeye yönlendireceksiniz. İkinci Dünya Savaşı'nın dengesini bozma gücüne sahipsin. Dünyanın en büyük askeri lideri olarak yeteneğinizi göstermenin zamanı geldi. Tarihi yeniden yaşayacak veya değiştirecek misiniz? Ne pahasına olursa olsun zafer elde ederek dünyanın kaderini değiştirecek misin?

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or newer
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66 GHz / AMD Athlon II X4 650 @ 3.20 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5850 or NVIDIA GeForce GTX470 with 1GB VRAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Direct X- compatible soundcard.​

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5 750 @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 955 @ 3.20 GHz
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 6950 or NVIDIA GeForce GTX570 with 2GB VRAM

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

OMAR

15 Ağustos 2004∞

Hearts of Iron IV: Allied Armor[CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 3.34 GB

:pccikistarihi: 2020-06-08

:pcnot: Daha önce çıkan tüm güncellemeleri ve dlc'leri içerir.

:pcnot: Oyun sürümü v 1.9.3

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Zafer parmaklarınızın ucunda! Ulusuna liderlik etme yeteneğin en üstün silahın, Hearts of Iron IV strateji oyunu II.Dünya Savaşı'ndaki herhangi bir ulusun komutasını almanı sağlar; dünya tarihinin en ilgi çekici çatışması. Savaş alanının kalbinden komuta merkezine kadar, ulusunuzu zafere ve savaşa, müzakere etmeye veya istila etmeye yönlendireceksiniz. İkinci Dünya Savaşı'nın dengesini bozma gücüne sahipsin. Dünyanın en büyük askeri lideri olarak yeteneğinizi göstermenin zamanı geldi. Tarihi yeniden yaşayacak veya değiştirecek misiniz? Ne pahasına olursa olsun zafer elde ederek dünyanın kaderini değiştirecek misin?

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66 GHz / AMD Athlon II X4 650 @ 3.20 GHz
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5850 or NVIDIA GeForce GTX470 with 1GB VRAM

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5 750 @ 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 955 @ 3.20 GHz
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 6950 or NVIDIA GeForce GTX570 with 2GB VRAM

:pcoyunfragmani:

Türkçe dil için v4.3 indirir ve oyunun dosya konumuna atarsanız olur. Onun dışın da belgeler kısmına girip paradox intractive den hoi4'ü bulup oraya girip mod adlı bir klasör açarsanız o raya mod dosyalarını da atarsınız ve sorun olmaz. Son olarak eğer oyun paradox'un launcher'inde açılmazsa dosya konumunda dwesov yanlış hatırlamıyorsam buna benzer bir şey vardı özellikler diyip metin belgesi açılacak orada bir kısımda steam yazıyor onu silip gog yapar ve kaydederseniz launcher'den açılmama sorunun da halletmiş olursunuz arkadaşlar.

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Türkçe dil için v4.3 indirir ve oyunun dosya konumuna atarsanız olur. Onun dışın da belgeler kısmına girip paradox intractive den hoi4'ü bulup oraya girip mod adlı bir klasör açarsanız o raya mod dosyalarını da atarsınız ve sorun olmaz. Son olarak eğer oyun paradox'un launcher'inde açılmazsa dosya konumunda dwesov yanlış hatırlamıyorsam buna benzer bir şey vardı özellikler diyip metin belgesi açılacak orada bir kısımda steam yazıyor onu silip gog yapar ve kaydederseniz launcher'den açılmama sorunun da halletmiş olursunuz arkadaşlar.
İnternetten buldum tr yama oyun klasörüne attım ancak türkçe olmadı.Option kısmında da dil yok.Nereden seçicem ?

OMAR

15 Ağustos 2004∞
İnternetten buldum tr yama oyun klasörüne attım ancak türkçe olmadı.Option kısmında da dil yok.Nereden seçicem ?
http://paradoxfan.com/forum/hoi4-modlar/hoi4-turkce-yama-calismasi-v2-5-yayinlandi!/ Bu linkte ki yamayı indir HOİ4YAMA4.3 adında olması gerek bu inince dosyaya gir Türkçe klasörü var ona gir orada 3 klasör ve bir tane de başka bir dosya var onu oyunun dosya konumuna at. Sonra oyunun dosya konumunda launcher installer windows adında bir dosya var onu kur sonra launcher-settings.json adında bir dosya var bunu metin belgesiyle açacaksın orada steam yazıyor onu sil gog yaz ve kaydet son olarak dosya konumunda dowser adında ki dosyayı yönetici olarak çalıştır yaparsan launcher açılır oradan oyna derse oyunu açarsın. Başka bir sorun olursa yazarsın..

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
http://paradoxfan.com/forum/hoi4-modlar/hoi4-turkce-yama-calismasi-v2-5-yayinlandi!/ Bu linkte ki yamayı indir HOİ4YAMA4.3 adında olması gerek bu inince dosyaya gir Türkçe klasörü var ona gir orada 3 klasör ve bir tane de başka bir dosya var onu oyunun dosya konumuna at. Sonra oyunun dosya konumunda launcher installer windows adında bir dosya var onu kur sonra launcher-settings.json adında bir dosya var bunu metin belgesiyle açacaksın orada steam yazıyor onu sil gog yaz ve kaydet son olarak dosya konumunda dowser adında ki dosyayı yönetici olarak çalıştır yaparsan launcher açılır oradan oyna derse oyunu açarsın. Başka bir sorun olursa yazarsın..
Yaptım,oldu dostum sağol.

Onurkeles

Torrent-Oyun.com
Kardeşim bu oyunda bu milenyum paketi kurmak istiyorum 3-4 tane indirdim hepsi hata veriyor varmı elinde? yada nasıl yapacam ?

Belgelerimde mod klasörü açıp oraya atıyorum

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Kardeşim bu oyunda bu milenyum paketi kurmak istiyorum 3-4 tane indirdim hepsi hata veriyor varmı elinde? yada nasıl yapacam ?

Belgelerimde mod klasörü açıp oraya atıyorum
Öncelikle dosyayı açarsın sonra için de 2 tane dosya olması lazım. 2'sinide mod klasörüne atarsın sonra klasör olmayan dosyayı metin belgesiyle açarsın orda sürümü yazar eğer 1.9* yazmazsa o modu siler ve sürümü 1.9.* bulana kadar denersin. Çünkü oyun son sürüm olduğu için mod da güncel olmalı eğer güncel olmazsa çalışmaz. Ayrıca modun türkçe yamasını bulursan klasör şeklinde olan dosyaya dil dosyalarını atar ve değiştirilecek bir şey varsa değiştirir ve oyuna girmeden önce dowser dosyasını yönetici olarak açarsın sonra altta o modu tek aktif eder ve oyuna sorunsuz bir şekilde girersin.

Onurkeles

Torrent-Oyun.com
Öncelikle dosyayı açarsın sonra için de 2 tane dosya olması lazım. 2'sinide mod klasörüne atarsın sonra klasör olmayan dosyayı metin belgesiyle açarsın orda sürümü yazar eğer 1.9* yazmazsa o modu siler ve sürümü 1.9.* bulana kadar denersin. Çünkü oyun son sürüm olduğu için mod da güncel olmalı eğer güncel olmazsa çalışmaz. Ayrıca modun türkçe yamasını bulursan klasör şeklinde olan dosyaya dil dosyalarını atar ve değiştirilecek bir şey varsa değiştirir ve oyuna girmeden önce dowser dosyasını yönetici olarak açarsın sonra altta o modu tek aktif eder ve oyuna sorunsuz bir şekilde girersin.
Milanyumu yaptım teşekkür ederim. Türkiye modu varmı sende?

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Milanyumu yaptım teşekkür ederim. Türkiye modu varmı sende?
Ben tek millenium dawn ve the great war modunu kullanıyorum. Ama paradox intractive forumuna göz atarsan bulabilirsin. Eğer başka bir sorununun olursa buraya yazarsın bende elimden geldiğince cevabını yazarım. İyi günler..

Bir çok özelliği kaldırmışlar hitler falan hep sansürlü olması gereken özellikler yok başka sürüm varsa daha iyi olur

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt